کمک به معلمان آموزش استنفورد محبوب و در حال حاضر رایگان آنلاین معرفی به دوره های برنامه نویسی

سلام از جایی که من هستم مسطح منحنی و به دنبال راه های موثر برای کمک از راه دور است. من یکی برای منحنی-flatteners که عشق به تدریس و/یا کد: همکاری با مشهور جهان استنفورد اساتید به مربی یک گروه از دانش آموزان به عنوان آنها یاد بگیرند به کد از صفحه اصلی.

برای اولین بار در دانشگاه استنفورد است و باز خود را wildly محبوب مقدماتی برنامه نویسی کلاس CS106A به عمومی-به طور کامل رایگان است. CS 106A گرفته شده توسط تقریبا 1600 دانش آموزان هر سال توسعه داده شده است بیش از 30 سال گذشته توسط یک تیم از دانشگاه استنفورد اساتید. من یک بار یکی از این دانش آموزان است. من در زمان CS 106A با نیک Parlante و به دور منفجر شد, چگونه سرگرم کننده به خوبی سازمان یافته و توانمند سازی آن بود. فشرده عمومی دوره 106A – کد در محل آموزش مبانی برنامه نویسی کامپیوتر با به طور گسترده ای با استفاده از زبان برنامه نویسی Python.

این فقط یکی دیگر از MOOC. وجود خواهد داشت سه فیلم برداری سخنرانی ها در هفته است. اما چه چیزی باعث CS106A ویژه آن بخش از رهبران و مربیان که آموزش 40 دقیقه ای در گروه های کوچک بخش از دانش آموزان خارج از سخنرانی. بخش رهبران آموزش دیده برای کمک به یادگیری دانش آموزان در تعاملی و جامعه گرا راه است. به منظور مقیاس این دوره به صورت عمومی در یک راه است که حفظ آن سحر و جادو استنفورد است که به دنبال مربیان داوطلب برای پر کردن نقش بخش رهبر برای دانش آموزان در دوره های عمومی. هر داوطلب به معنی 10 بیشتر دانش آموزان به عشق به یادگیری برنامه نویسی در حالی که در خانه گیر کرده—و است که می تواند منجر به رشد نمایی در تعداد زیادی از مردم در جهان با تفکر انتقادی و مهارت های برنامه نویسی!

در اینجا نه دلایل من اعمال می شود به مربی دانش آموزان به عنوان آنها یاد بگیرند به کد در طول COVID-19:

1. را با هم و به یک ترکیب شگفت انگیز از دانش آموزان از سراسر جهان: در حالی که اجتماعی فاصله تحت فشار قرار دادند تا ما از هم جدا آن را نیز به ارمغان آورده است ما با هم. از آن خواهد شد معنی دار برای اتصال یک گروه از دانش آموزان از پس زمینه های بسیار متنوع همه رفتن را از طریق این بحران جهانی و هم تمرکز بر یادگیری به کد.

2. یادگیری از دو افسانه ای علوم کامپیوتر استادان: سخنرانی تحویل داده خواهد شد توسط دو افسانه ای استنفورد علوم کامپیوتر استادان–مهران Sahami و کریس Piech. در علاوه بر این به آموزش من 40 دقیقه بخش من مشتاقانه لحن به خود tri-هفتگی 50 دقیقه ای سخنرانی را انتخاب کنید تا آموزش نکات خوب جوک و جامد دوز بشریت است. اما من انجام تحقیقات با کریس و شاید من مغرضانه. اجازه دهید ببینیم که چه چیزی دانش آموزان سابق در RateMyProfessors.com باید بگویم: در کریس? “هیچ انسان کامل است. کریس Piech است.” در مهران: “الهام بخش ترین استاد من و ام تا به حال. مفید خنده دار (من معنی بسیار خنده دار), و روشن است. او می کند بهترین خود را برای سرگرم کردن دانش آموزان است. من هرگز گرفته هر CS کلاس قبل از و در حال حاضر من در عشق با کامپیوتر و برنامه نویسی به این دلیل او را.”

3. شرکت در یک جامعه شگفت انگیز از دانشگاه استنفورد بخش رهبران: دانشگاه استنفورد بخش رهبران باید با تشکیل یک سخاوتمندانه و فعال و توانمند سازی جامعه, و من می خواهم برای رسیدن به آنها را می دانیم و دیگر فوق العاده انسان از صنعت آموزش و پژوهش (این می تواند به شما!) خواهد شد که ثبت نام به مربی.

4. به کمک تجربه های آموزشی است که به بهبود یادگیری آنلاین در سطح جهانی: دانشگاه استنفورد علوم کامپیوتر تیم طراحی این دوره را آموزش آنلاین بیشتر انسان با نگه داشتن دانش آموز به معلم نسبت 10:1. این اولین از نوع خود ارائه از دانشگاه استنفورد و ارائه بینش در پوسته پوسته شدن کیفیت بالا و یادگیری از طریق آموزش آنلاین. من در کار کریس Piech آزمایشگاه و ما به اشتراک گذاشتن یک تعهد به تزریق دیجیتال آموزش و پرورش با یک لمس بشر

5. آموزش مردم مفید و سرگرم کننده مهارت: برنامه نویسی سرگرم کننده است و آن را کمک می کند تا مردم شغل آنها می توانید از صفحه اصلی. در میان بیکاری گسترده برخی از مردم ممکن است امید به انتخاب کنید تا مهارت های جدید آنها می توانند از راه دور, و من می خواهم به آنها کمک کند.

6. تحکیم خود من مهارت های برنامه نویسی: آموزش به من کمک خواهد کرد تحکیم مهارت های من با به اشتراک گذاشتن آنها را با دیگران است. من نیز به سنگ تیز کردن من آموزشارتباطات و مهارت های مردم.

7. ساخت تابآوری از طریق این پر سر و صدا زمان: پیوستن به گروه های, کمک به دیگران و حفظ روابط و ماندن امیدوار هستند همه راه های اثبات شده برای ایجاد انعطاف پذیری. یک سال 2017 بررسی استنفورد بخش رهبران خود را نشان داد تجربه بود به شدت مثبت با پیشرفت در هویت و درک مشترک در زمینه CS و یک افزایش بزرگ در آموزش و رهبری اعتماد به نفس.

8. بهترین بخش از آموزش بدون درد (این بدان معناست که هیچ درجه بندی): داوطلب بخش رهبران لازم نیست به کلاس هر چیزی. ما فقط آموزش 40 دقیقه بخش در هفته برای مدت پنج هفته ، برای تمام مزایای نظارت مردم و کمک به آنها را رشد می کنند آن است که نیست یک تعهد زمان: 3 ساعت آموزش معلم, 1.5 ساعت در هفته (30 دقیقه از زمان آمادگی برای بخش 40 دقیقه از تدریس بخش و 15 دقیقه هفتگی جلسه هیات) به مدت پنج هفته از شروع این هفته از آوریل 13. جزئیات در این لینک.

9. افزایش تعداد دانش آموزانی که می توانید این دوره! هر داوطلب مربی به 10 بیشتر دانش آموزان از این فرصت برای پیوستن به. و بیشتر دانش آموزانی که (و به دوستان خود بگویید که چگونه سرگرم کننده و آسان آن است که به کد) بیشتر ما را پهن بیماری منحنی و steepen منحنی مردم تفکر انتقادی و یادگیری شادی. با توجه به نقشی که علم انکار, بازی های برگزار شده است در کمک به گسترش coronavirus steepening تفکر انتقادی منحنی حتی ممکن است به کمک مسطح بیماری منحنی.

اگر هر یک از این دلایل طنین انداز اگر شما پرشور در مورد آموزش برنامه نویسی و یا هر دو و اگر شما از اتصال به اینترنت به اندازه کافی پایدار برای تماس تصویری شما می توانید درخواست برای آموزش در این لینک توسط چهار شنبه, آوریل 3rd, در هر نقطه بر روی زمین. چک کردن اطلاعیه برای کسب اطلاعات بیشتر. اگر شما هر گونه سوال لطفا با ایمیل [email protected] یا DM من در توییتر @lisaeinstein.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>