سلام من با دکتر خود. لطفا بروید صفحه اصلی

چند ماه پیش من یک جوان بیمار که زده بود توسط یک ماشین و در سمت چپ بود با شکسته استخوان درشت نی (که خود را shinbone). ما ثابت او را در همان روز و به لطف نسبتا غیر تهاجمی جراحی لاپاروسکوپی او می تواند راه رفتن بلافاصله بعد از عمل خود را. در واقع با توجه به این که او جوان بود و سالم و با انگیزه, او می تواند به خانه رفته اند روز بعد. و او باید. اما با توجه به خانواده اش اضطراب در مورد خود را ترک و به زودی پس از عمل جراحی عمده من relented اجازه می دهد او را به اقامت یک شب اضافی.

من بیمار آغاز حملات اسهال صبح روز بعد. یک نمونه مدفوع نشان داد او قرارداد C. difficile, باکتری اغلب در بیمارستان یافت که حملات روده بزرگ باعث حملات اسهال آبکی—و در موارد نادر روده نکروز و حتی مرگ شود. خود را ثابت مدفوع او را از چپ با فشار خون پایین و عدم تعادل الکترولیت. ناگهانی خود را وخامت ما مجبور به ارسال او را به بخش مراقبت های ويژه برای نزدیک نظارت است. تقریبا یک هفته بعد او در نهایت موفق به فرار از بیمارستان داشتن رنج می برد تنها چند شکم گرفتگی و آبریزش مدفوع با هیچ آسیب دائمی.

من نمی توانم بگویم که روز اضافی در بیمارستان منجر به عفونت است, اما آن را قطعا افزایش خطر خود را. واقعیت این است که حتی جدیدترین و fanciest بیمارستان کمتر از یک هتل از پر سر و صدا ظرف پتری چرکین با مواد مخدر-مقاوم در برابر باکتری ها و شلوغ حتی قبل از COVID-19 نشان داد تا با واقعا بیمار و احتمالا مسری بیماران. اگر شما در حال رفتن به بیمارستان شما باید همان فلسفه به عنوان شما انجام دهد زمانی که تمدید گواهینامه—دریافت به عنوان به سرعت به عنوان شما می توانید.

بیماران در حال نشستن اهداف بیمارستان میکروب ها که بسیاری از آنها در برابر همه تلاش در ریشه کن کردن علیرغم تمام آنتی بیوتیک ها ما آنها را پرتاب. بدنام و باکتری ها مانند سودوموناس که اغلب ما حمله ریه ها به شدت رشد در بیمارستان و در حال حاضر به دست آورد و مقاومت به چندین کلاس از آنتی بیوتیک است. کسانی که کار می کرد به تازگی به عنوان یک دهه پیش از دست داده اند و اثربخشی. این باکتری های مقاوم به چند دارو باید به صورت تصاعدی پیچیده درمان برای یک بار ساده بیماری هایی مانند ذات الریه گاهی اوقات نیاز به چندین آنتی بیوتیک ها برای درمان. و در میان شایع بیماری همه گیر با کروناویروس حامل جریان در داخل و خارج از بیمارستان ما بیماران ما به ویژه آسیب پذیر به پیمانکاری که بیماری به عنوان به خوبی.

علم بدون ابهام است: بيمارستان آل برای شفا. آنها هرگز نمی تواند در رقابت با راحتی و آشنایی و ایمنی از خانه ما. بیماران هیچ جا نزدیک به دستیابی به ارزش استراحت مورد نیاز برای التیام زخم های خود را و حفظ سیستم ایمنی بدن خود را. یک چند مركزی نظرسنجی از بیماران بستری نشان داد که بیماران به طور متوسط دوام شش ساعت خواب. پرستاران آنها را از خواب بیدار چندین بار در نیمه های شب خود را برای نظارت بر علائم حیاتی. Phlebotomists چوب سلاح های خود را با سوزن به رسم خون قبل از سحر. اتاق خود هستند و با بمباران مداوم سر و صدا از beeping از IV ماشین آلات به نواختن می سربار اطلاعیه ها. با توجه به تمام این وقفه بیماران ممکن است حتی بیشتر از خواب محروم از پزشک خود.

افراد مسن به ویژه آسیب پذیر هستند به بیمارستان عوارض آن حتی برای مدت کوتاهی در بیمارستان می تواند یک ضربه غیر قابل جبران به سلامت خود را. برای جلوگیری از سقوط آنها دستور داد به ماندن در بستر به سرعت تبدیل شدن به deconditioned به عنوان عضلات خود را پژمرده از تغذیه نامناسب و عدم ورزش است. یک مطالعه نشان داد که بیماران تنها مصرف 50 درصد از مواد مغذی مورد نیاز خود را برای حفظ طبیعی سطح انرژی است. که خطرناک ترکیبی از claustrophobic چهارم زندگی و الگوهای خواب نامنظم مستعد آنها را به هذیان. برخی از بیماران من آنقدر آشفته است که آنها از دست دادن زمان آهنگ و موفق به تشخیص اعضای خانواده خود است. مزایای اقامت در بیمارستان به سرعت از دست دادن زمین به خطرات.

بنابراین من سعی کنید برای متقاعد کردن همه بیماران به خارج از بیمارستان به سرعت به عنوان ممکن است گاهی اوقات صرف ساعت پس از مه از عمل جراحی برداشته است. اغلب بیمار و خانواده عقب گرفته شده توسط من مشاوره. حکایات فراوان از بیمارانی که از بیمارستان مرخص خیلی زود و مجدد برای زخم عوارض و یا غیر قابل کنترل درد است. آنها اغلب گمان توصیه های من را تحت تاثیر قرار منافع شرکت های بیمه و یا بیمارستان یا خارج از خود من است ،

آنها کاملا اشتباه است. بیمارستان ها و شرکت های بیمه باید انگیزه قوی برای رسیدن بیماران به خارج از بیمارستان است. میانگین هزینه فقط یک روز اقامت در ایالات متحده $5,220 رسیده. این پول که در بیمارستان و یا شرکت های بیمه می تواند به طور بالقوه صرفه جویی با اوایل تخلیه. و به عنوان بیشتر بیمارستان تکیه بر درآمد حاصل از “همراه” پرداخت که پوشش کل هزینه یک بیمار بستری در بیمارستان و توانبخشی رفتن به خانه زودتر به معنی بیشتر مانده پول است. برای من یکی کمتر بیمار به معنی یکی کمتر تماس تلفنی به پاسخ در وسط شب و یکی کمتر توجه داشته باشید برای نوشتن در صبح است.

اما با این حال بسیار مشوق های مالی و راحتی ممکن است در کاهش طول بستری در بیمارستان, پزشکی بهتر بازی می کند و حتی بزرگتر. در سال 1980 متوسط اقامت بیش از یک هفته طولانی. در حال حاضر آن را در اطراف چهار روز. در طول دهه گذشته شده اند وجود دارد موجی از پیشرفت در پزشکی اجازه می دهد که بسیاری از بیماران برای رفتن به خانه با خیال راحت و به سرعت.

اجازه دهید من به شما یک مثال است. Total knee replacement یک بار یک مرض عمل جراحی است. اگر شما تا به حال خود را به زانو جایگزین در 1980s شما نیاز به ماندن در بیمارستان به مدت سه هفته و عملیات انجام شده خطرات قابل توجهی است. شما می توانید از عفونت های ویرانگر; برش ممکن است درمان به درستی; شما اغلب نیاز به تزریق خون. و پس از آن شما می شود bedbound از درد فلج کننده.

اما روش جراحی و پزشکی, بهینه سازی, برای تعویض مفصل جراحی تبدیل شده اند به طوری دقیق روش کل می تواند کمتر از یک ساعت. با بیش از 600 ، 000 از این عملیات انجام شده هر سال تعداد تعویض مفصل یکی از موفق ترین اعمال جراحی در پزشکی با برخی از بالاترین رضایت بیمار و بزرگترین بهبود در کیفیت زندگی است. و این زودتر تخلیه نشده افزایش فرکانس readmissions اثبات ما می توانید اجازه دهید این بیماران برو با خیال راحت.

هر چند ما در حال هولناک با اخبار ناعادلانه صورتحساب بیمارستان شیوه و حریص بیمه ادعا تکذیب روند کوتاه بیمارستان باقی می ماند ممکن است یک نقطه روشن که در آن بیمار رفاه قطع با سود شرکت.

اما به جای کوتاه شدن بیمارستان, ما ممکن است ندانسته تشویق بیماران به ماندن طولانی تر است. برخی از امکانات بیمارستان بیشتر شبیه هتل ها در امید بهتر رتبه بندی و تبلیغات. سود مجددا در تجملات به جذب طرح های بیمه متصل به fattest نرخ بازپرداخت منجر بیماران برای تبدیل شدن به بیش از حد راحت برای خوب خود را در طول اقامت خود را. پس از همه, چرا ترک بیمارستان که در آن شما می توانید اقامت در سوئیت با یک تلویزیون صفحه تخت تلویزیون کابلی و خدمات اتاق در حالی که پزشکان و پرستاران و درد داروها فقط با یک تماس دکمه میشه ؟ اما مهم نیست که چقدر فانتزی و یا بسیار رتبه یک بیمارستان زیر زنگ ها و سوت است و تاریک و کثیف کوچک از مراقبت های پزشکی.

وقتی که من یک دانشجوی پزشکی, عمل جراحی اقامت خود را بگویید بیماران در صبح دور که بیمارستان یک مکان فوق العاده برای درمان می شود اما یک مکان وحشتناک به زخم التیام یابد. من از تکرار این شعار برای هر یک از بیماران من هر روز صبح. مسئولیت ما را به بیماران ما در پایان یک بار آخرین بخیه گره خورده است و یا آزمایشگاهی تست نرمال. ما نیز باید آنها را به پناهگاه از خانه های خود که در آن آنها می توانند به درستی و با خیال راحت دریافت کنید بهتر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>