سنگین فلزی سیاره بیگانه ممکن است به شکل یک فوتبال

یک exoplanet ممکن است به شکل یک فوتبال آمریکایی به علت توانا نیروهای گرانشی آن تجربیات نزدیک به ستاره خود یک مطالعه جدید می یابد.

دانشمندان در بررسی KOI 1843.03 یک exoplanet نامزد که دانشمندان باید بیشتر به مشاهدات می گویند برای اطمینان واقعی است. این جهان putatively مدار یک ستاره کوتوله قرمز با کمی کمتر از نصف جرم خورشید ما است و در حدود 395 سال نوری از زمین است. تحقیقات قبلی بر داشت کوی 1843.03 حدود 44 درصد زمین جرم و 60 درصد قطر زمین.

قبل از کار پیشنهاد کوی 1843.03 orbited ستاره خود نزدیک تر از هر سیاره شناخته نشده است. “صیقل با برس گردان در اطراف ستاره خود در تنها 4.245 ساعت ‘سال’ برای این سیاره است فقط بیش از یک ششم از یک روز بر روی زمین” لسلی راجرز یک اخترفیزیکدان در دانشگاه شیکاگو و نویسنده ارشد این تحقیقات جدید گفت: Space.com.

مرتبط: 7 راه برای کشف سیارات بیگانه

در کار قبلی متمرکز در کوی 1843.03 راجرز و همکارانش به تجزیه و تحلیل عواقب بالقوه قدرتمند نیروهای گرانشی این سیاره به احتمال زیاد تجربه از نزدیک آن در مدار. (کسانی که نیروهای اساسا فوق العاده قوی نسخه از نیروهای جزر و مدی زمین تجارب از moon.) در این کار دانشمندان پیشنهاد شده است که این exoplanet باید در ابتدا از آهن برای جلوگیری از پاره پاره از هم جدا. در حالی که زمین در حدود 32 درصد آهن آنها برآورد کوی 1843.03 شد احتمال 66 درصد آهن است.

“کوی 1843.03 یکی از مهمترین آهن-افزایش سیارات فراخورشیدی کشف شده به تاریخ” راجرز گفت.

دانشمندان تا به حال شناخته شده از یک تعداد انگشت شماری از آهن غنی “گلوله توپ” سیارات و نه مانند عطارد در منظومه شمسی خود ما را که حدود 70 درصد آهن است. برای دیدن آنچه که اثرات شدید مدار مانند که از کوی 1843.03 ممکن است در چنین دنیای محققان در انجام اولین 3D شبیه سازی داخلی سازه های سنگی سیارات که فوق العاده کوچک مدار تولید خواهد بود جزر و تحریف.

دانشمندان دریافتند کوی 1843.03 ممکن است به شکل یک فوتبال آمریکایی. “کوی 1843.03 ترین و غیر کروی exoplanet کشف شده تا به امروز” راجرز گفت. “مدل های ما نشان می دهد که کوی 1843.03 است به طور قابل توجهی کشیده در امتداد جهت باد به سمت آن ستاره داشتن نسبت به حدود 1.8.” او نسبت به 1.3 نسبت یک تخم مرغ یا 1.7 نسبت به صفحه نمایش تلویزیون است.

محققان اشاره کردند که از نه سیارات فراخورشیدی که به دور هستند و کمتر از یک روز طولانی که محققان خوب تراکم برآورد چهار به نظر می رسد غنی از آهن است. اما این سیاره در واقع می تواند کروی تر از آهن فقیر جهان در همان مدار. “ما انتظار داریم که بیشتر حاوی آهن ترکیب منجر به کمتر تحریف سیارات” الن قیمت یک اخترفیزیکدان در دانشگاه هاروارد-اسمیتسونیان مرکز اخترفیزیک در ماساچوست و نویسنده سرب در تحقیقات جدید گفت: Space.com. “وجود دارد یک تجارت کردن بین چگونه افراطی شکل این سیاره است و چگونه شدید و ترکیب آن است.”

در آینده محققان می خواهم به مدل چگونه چنین tidally تحریف سنگی سیارات فراخورشیدی ممکن است نگاه آنها به عنوان عبور از مقابل ستاره های خود راو اینکه آیا آنها می تواند تشخیص اگر یک exoplanet تحریف شده بر اساس سایه آن است.

“در اصل این منطقه از بازیگران سایه فوتبال به شکل سیاره بستگی به زاویه دید” قیمت گفت. “به طوری که این سیاره در مدار ستاره خود با آن محور به طور مستمر به سوی آن ستاره بر مقدار نور مسدود شده توسط سیاره تغییرات متفاوت با زمان نسبت به میزان نور خواهد بود که مسدود شده و اگر این سیاره بودند کروی.”

دانشمندان دقیق یافته های خود را آنلاین Jan. 30 در یک مطالعه پذیرفته شده توسط مجله اختر فیزیک.

دنبال Charles Q. چوی در توییتر @cqchoi. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>