سپر حرارتی ‘ساندویچ’ را حفظ خواهد کرد خورشیدی مدارگرد سرد نزدیک به خورشید


یک انیمیشن خورشیدی مدارگرد یک سفینه فضایی ایجاد شده از طریق همکاری بین ناسا و ESA. (اعتبار تصویر: ESA/ATG Medialab)

زمانی که خورشیدی مدارگرد راه اندازی این آخر هفته (آن را در حال حاضر مجموعه ای برای بلند کردن در یکشنبه, فوریه. 9), از آن خواهد شد محافظت از آفتاب بسیار ویژه “ساندویچ” سپر حرارتی.

این فضاپیما که در نتیجه یک همکاری بین ناسا و آژانس فضایی اروپا (ESA) را در یک سفر از طریق فضا است که اجازه خواهد داد که آن را به یک نگاهی از نزدیک در خورشید لهستانی. آن را خواهد شد و سپس حرکت از گذشته به مدار زهره و پشت به خورشید دوباره و دوباره. در آن شدید خورشیدی مدارگرد خواهد غوطه فقط در داخل مدار عطارد; که 26 میلیون مایل (42 میلیون کیلومتر) از خورشید ناسا در بیانیه ای گفت.

خورشیدی مدارگرد نیاز برای رسیدن به این نزدیکی به خورشید با وجود ستاره گرمای شدید به منظور جمع آوری اطلاعات در مورد چگونه خورشید تولید “heliosphere.” این ویژگی از خورشید پتو کل منظومه خورشیدی ذرات. برای خنک ماندن, هنر و صنعت دارای 324-lb. (150 کیلوگرم) سپر حرارتی است که ساخته شده است به مقاومت در برابر درجه حرارت سوزاننده بیش از دو برابر است که از یک فر معمولی تنظیم: 970 درجه فارنهایت (520 درجه سانتیگراد).

مرتبط با: تازه های خورشیدی مدارگرد را به ما بدهد ما اولین نگاه خورشید قطب

این “ساندویچ” سپر حرارتی ساخته شده از لایه های. در مقابل خیلی ها بسیار نازک ورق تیتانیوم فویل طراحی شده اند که به منعکس کننده حرارت به اندازه که ممکن است. آلومینیوم نیز پوشش می دهد پایه های ساخته شده از آلومینیوم و عایق بندی این بخش نزدیک به سفینه فضایی است. برگزاری ساندویچ با هم هستند “خلال دندان” که ستاره به شکل تیتانیوم در داخل پرانتز.

تنها چیزی که از دست رفته از این “ساندویچ” چیزی است که در وسط. به جای آن وجود دارد 10 اینچ (25 سانتی متر) فاصله است که نیاز به بیرون ریختن بیش از حد گرما به فضا است. کوچکتر فاصله بین درونی برش و فضاپیما اضافی را فراهم می کند گرما تخلیه ناسا گفت.

در حالی که سپر ساخته شد به طور جدی با استفاده از پیشرفته علم و فن آوری, شگفت آور, بخشی از سپر حرارتی استخدام فن آوری های موجود در نقاشی های غار هزاران سال پیش. کلسیم فسفات پوشش داده شده بر روی سپر حرارتی شبیه پودر مورد استفاده در رنگدانه های موجود در غار باستانی نقاشی های ناسا گفت. نه تنها می توانید از این ماده تولید تصاویر زیبا اما همچنین می تواند به عنوان یک سپر در برابر اشعه ماوراء بنفش از خورشید است.

“این خنده دار است که چیزی به عنوان فن آوری های پیشرفته به عنوان این است که در واقع بسیار قدیمی” آن Pacros این بار مدیر در ثانیه به فضا و تحقیقات و فن آوری مرکز در هلند گفت: در همین بیانیه است.

در علاوه بر این به گرما از خورشید, خورشیدی مدارگرد نیز باید مبارزه با گرمای تولید شده از آن خود علم فعالیت خود را به عنوان ابزار ایجاد گرما در حالی که انجام کار خود را. این گرما منتقل کردن به فضا از طریق پانل رادیاتور در فضاپیما.

به طور کلی شرایط خنک کننده نیاز خورشیدی مدارگرد به انجام یک “راه رفتن خرچنگ” در فضایی ناسا اضافه شده است. این به این معنی است که این فضاپیما همیشه خود را سپر حرارتی اشاره کرد و در آفتاب نگه داشتن بقیه سفینه فضایی حفاظت شده در کولر بازیگران سایه سپر.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de