گرما و رطوبت در حال حاضر در حال رسیدن به محدودیت های انسانی تحمل

بیش از صدها نفر از هزاران سال از وجود ما در این سیاره انسان مدرن موفق به انطباق با طیف وسیعی از شرایط آب و هوایی—از خشک گرمای صحرای آفریقا به یخی لرز از قطب شمال. اما ما محدودیت. اگر درجه حرارت و افزایش رطوبت به اندازه کافی بالا حتی قوی فرد سالم نشستن هنوز هم در سایه با دسترسی به آب خواهد تسلیم به گرما.

به عنوان امواج گرما رشد داغتر و بیشتر تحقیقات نشان داده برخی از مکان آغاز خواهد شد برای دیدن اتفاقاتی که رسیدن به این حد از انسان تحمل در دهه های آینده. اما در حال حاضر یک مطالعه جدید نشان می دهد آنها در حال حاضر. یافته های منتشر شده در روز جمعه در علم پیشرفتتاکید نیاز به سرعت در حال محدود کردن تولید گازهای گلخانه ای گرما به دام انداختن گازهای گلخانه ای و سیاست های توسعه کمک خواهد کرد که جمعیت های آسیب پذیر سرد باقی بماند.

درجه حرارت بالا در سریع بدن انسان برای تولید عرق که سرد پوست به عنوان آن تبخیر می شود. اما هنگامی که آسمان-رطوبت بالا نیز درگیر تبخیر میکند و در نهایت متوقف می شود. آن نقطه می آید زمانی که به اصطلاح wet-bulb temperature—اندازه گیری است که ترکیبی از درجه حرارت و رطوبت—می رسد 35 درجه سانتیگراد (95 درجه فارنهایت).

قبلی تجزیه و تحلیل با استفاده از مدل های آب و هوایی پیشنهاد کرد که بخش هایی از خلیج فارس منطقه شبه قاره هند و شرق چین به طور منظم ببینید امواج گرما عبور از این حد و بعدها در قرن. اما آنها در مناطق گسترده ای بیش از چند ساعت که می توانید بیشتر موضعی کوتاه مدت سنبله در شرایط شدید. برای دیدن آنچه که محققان دیگر ممکن است از دست رفته “ما تصمیم به زوم در کمی نزدیک تر می گوید:” کالین ریموند که در انجام این مطالعه جدید که برای یک دانشجوی دکتری در دانشگاه کلمبیا.

ریموند و نویسندگان مورد بررسی قرار حرارت داده ها از بیش از 7000 ایستگاه های آب و هوا در سراسر جهان قصد بازگشت به سال 1979. آنها دریافتند که شدید حرارت مرطوب رخ می دهد دو بار به عنوان اغلب در حال حاضر آن را به عنوان چهار دهه پیش است و شدت این گرما رو به افزايش است. بسیاری از مکان ها باید آمار wet-bulb دمای 31 درجه سانتیگراد و بالاتر است. و چند باید ثبت خوانش بالای حیاتی 35-درجه-C خوانده شده را علامت. شناسایی این روند است “مهم است زیرا آن را می سازد در [آب و هوا] ایستگاه داده است که مستقیم ترین شواهد که ما معمولا می گوید:” موسسه تکنولوژی ماساچوست آب و هوا دانشمند Elfatih Eltahir بود که نه درگیر در تحقیقات جدید انجام داده است اما کار قبلی در مورد این موضوع.

این حرارت مرطوب افراط و در حال حاضر پدید آمده در همان مکان که قبلا مدلسازی مطالعات شناسایی کرده اند که در آینده پشتیبانی کنند. بسیاری از آنها در مناطق ساحلی هستند که هر دو در نزدیکی گرم بدن آب است که می تواند عرضه فراوان رطوبت و موضوع را به افزایش زمینی درجه حرارت. دیگران به خصوص در شبه قاره هند هستند مناطقی که باد موسمی, طلیعه چیزی بودن در رطوبت-لادن در هوا.

با توجه به کمبود ایستگاه های آب و هوا در برخی از درگیر مکان مانند بخش هایی از پاکستان “وجود دارد احتمالا حتی بالاتر [wet-bulb] ارزش در خارج وجود دارد می گوید:” ریموند که در حال حاضر با این نسخهها کار در ناسا آزمایشگاه پیشرانش جت. بالاترین افراط و به طور معمول تنها به یک یا دو ساعت به طوری که آنها هنوز نمی لزوما آمار محدود از انسان تحمل. اما چنین رویدادی شروع خواهد شد به آخرین طولانی تر و پوشش مناطق بزرگتر در آینده گرمتر. همچنین حتی بسیار پایین تر wet-bulb درجه حرارت می تواند کشنده باشد به خصوص برای افراد مسن و یا کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی. تاریخی موج گرما که به کشته شدن هزاران نفر از مردم سراسر اروپا در سال 2003 و در روسیه در سال 2010 تا به حال هرگز یک لامپ دمای بالاتر از 28 درجه سانتیگراد “این بسیار تند و زننده شرایط” Eltahir می گوید.

مقاله جدید نیز یافت می شود که نقاط جهان خواهد شد به طور منظم ببینید wet-bulb درجه حرارت بالاتر از 35 درجه-C محدود اگر درجه حرارت متوسط جهانی افزایش فقط 2.5 درجه سانتیگراد بالاتر از کسانی که از preindustrial آب و هوا. جهان در حال حاضر گرم حدود 1 درجه سانتیگراد بالای آن سطح است. “این نوع حوادث می تواند تبدیل به یک اتفاق به طور منظم با مقدار گرم شدن بیشتر از ما تجربه کرده ایم می گوید:” کریستینا دال ارشد آب و هوا دانشمند در اتحادیه دانشمندان نگران بود که آن هم نه درگیر با مطالعه.

که طرح خط نیاز به سرعت در حال کاهش انتشار گازهای گلخانه ای برای محدود کردن گرمایش جهانی به عنوان آنجا که ممکن است که محدود کردن چگونه اغلب چنین اتفاقاتی ممکن است در آینده اتفاق می افتد. آن را نیز افزایش می دهد چند سوال از جمله آنچه سیاست های دولت نیاز به توسعه برای حفاظت از گروه های آسیب پذیر مانند ایجاد خنک کننده مراکز سالمندان ساکن و یا ارسال هشدارهای قبل از موج گرما. و صنایع که کارگران زحمت کشیدن در خارج از منزل—مانند کشاورزی و ساخت و ساز—ممکن است نیاز به تغییر برنامه های خود را به کولر زمان از روز است. حتی در وفور مطبوع آمریکا و گرما و در حال حاضر جان مردم بیش از سرد سیل یا طوفان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de