خطر ابتلا به بیماری قلبی افزایش می یابد در طی یائسگی

یک نشانگر برای بیماری قلبی خطر قابل توجهی بدتر به عنوان انتقال از طریق یائسگی یک مطالعه جدید نشان می دهد.

سیاه, تجربه کاهش شتاب زودتر از زنان سفید انجام, محققان می گویند.

تجزیه و تحلیل های جدید که می آید از بزرگترین و طولانی ترین در حال اجرا در مطالعه سلامت زنان در میانسالی مطالعه سلامت زنان در سراسر کشور (قو) می افزاید: به شواهد رو به رشد است که یائسگی یک زمان بحرانی برای تغییرات در سلامت قلب و عروق, محققان می گویند.

این یافته ها اهمیت زنان و پزشکان آنها با تمرکز بر سلامت قلب در دوران يائسگی.

“میانسالی است و نه فقط یک دوره که در آن زنان گرگرفتگی و تجربه سایر علائم یائسگی می گوید:” سمر R. ال Khoudary دانشیار اپیدمیولوژی در دانشگاه پیتسبورگ دانشکده بهداشت عمومی و نویسنده ارشد این مقاله در تصلب شرایین ترومبوز عروقی و زیست شناسی.

“آن زمان که خود را در خطر بيماریهای قلبی عروقی در حال افزایش است که ما شاهد تغییرات قابل توجهی در چند بالینی اقدامات از سلامت جسمی خود را.”

ال Khoudary و تیم او با استفاده از یک زیر مجموعه از داده ها از قو قلب یک فرعی مطالعه که ثبت نام از پیتسبورگ و شیکاگو بین سال های 2001 و 2003 و شامل دو معاینات اولیه نشانگر سلامت قلب و عروق در طول زمان است. در نهایت این مطالعه شامل 339 36 درصد سیاه و بقیه سفید.

سخت شدن شریان ها در دوران یائسگی

این مطالعه با تمرکز بر چگونه شریانی سفتی تغییرات به عنوان انتقال از طریق یائسگی است. شریانی سفتی اشاره به قابلیت ارتجاعی عروق و اندازه گیری توسط به دنبال در چگونه سریع جریان خون از طریق شریان ها است. سخت شدن شریان ها می تواند منجر به اختلال در چگونه به خوبی پمپ قلب و حرکات خون و آسیب به قلب و کلیه و سایر ارگان ها.

محققان دنبال زنان از طریق قو تا 12.5 سال و یا تا زمانی که آنها رسیده یائسگی اجازه می دهد آنها را به اطمینان لنگر شریانی اندازه گیری سفتی به يائسگی.

به طور متوسط به عنوان زنان رفت و از طریق یائسگی خود شریانی سفتی در مورد افزایش یافته است 0.9% تا یک سال قبل از آخرین دوره قاعدگی خود را به حدود 7.5 درصد در عرض یک سال قبل و پس از آخرین دوره قابل توجهی شتاب. سیاه و سفید زنان در این مطالعه با تجربه بیشتر را افزایش می دهد در خون و سفتی و پیش از آن در گذار از زنان سفید پوست بیشتر از یک سال قبل از یائسگی است. یافته های برگزار شده پس از تنظیم برای عوامل متعددی است که می تواند بر سلامت قلب از جمله دور کمر و فشار خون و چربی, سیگار, وضعیت سطح فعالیت فیزیکی و استرس های مالی.

چرا بیماری قلبی خطر است ؟

“سوان یک منبع منحصر به فرد از داده ها بر روی تغییرات در سلامت زنان در طول چند دهه و این آخرین در یک خط طولانی از تحقیقات توسط تیم ما و دیگران نشان می دهد که گذار به یائسگی یک زمان بسیار مهم برای سلامت قلب می گوید:” منجر نویسنده سعد Samargandy یک دانشجوی دکترا در پیت بهداشت عمومی. “در حالی که محدودیت وجود دارد به مطالعه از جمله این که یک اقلیت قابل ملاحظه ای از زنان به حال خود شریانی اندازه گیری سفتی در تنها یک بار در نقطه, ما هنوز هم قادر به دیدن آن تغییرات عمده برای بیماری های قلبی عروقی, خطر یائسگی اتفاق می افتد در اطراف.”

این مطالعه به شرح زیر چندین نفر دیگر که لینک گذار به یائسگی به تجمع قلب, چاق, تغییرات کلسترول, التهاب و کلسیفیکاسیون عروق کرونر در میان سایر عوامل خطر بیماری های قلبی, محققان می گویند.

“مطالعه ما قادر است به ما بگویید که چرا ما شاهد این تغییرات در دوران گذار به یائسگی” ال Khoudary می گوید. “اما ما گمان کنیم که چشمگیر تغییرات هورمونی همراه با یائسگی ممکن است یک نقش با افزایش التهاب و تاثیر بر روی عروق و رسوب چربی یک فرضیه است که ما می خواهم به آزمون در مطالعات آینده است.”

محققان نیاز به انجام آزمایش های بالینی برای تست اگر مداخلات شیوه زندگی مانند تغییر رژیم غذایی یا فعالیت بدنی; داروها مانند استاتین ها یا هورمون درمانی جایگزین یا حتی افزایش غربالگری و پیگیری اقدامات از سلامت قلب می تواند به نفع زنان به عنوان آنها را از طریق یائسگی Khoudary می گوید.

“اما ما می گویند در حال حاضر که زنان باید آگاه باشند که سلامت قلب و عروق است که به احتمال زیاد به بدتر به عنوان آنها را از طریق یائسگی. از این رو مکرر نظارت بر عوامل خطر قلبی-عروقی ممکن است محتاطانه به خصوص در زنانی که در معرض خطر حتی بیشتر از قبل از یائسگی گذار.”

اضافی نویسندگان از دانشگاه راش کوپر دانشگاه و بیمارستان و دانشگاه پیتسبورگ. موسسه ملی بهداشت تامین می شود ،

منبع: دانشگاه پیتسبورگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de