آسیب قلبی در COVID بیماران پازل پزشکان

در حالی که تمرکز COVID-19 همه گیر شده و مشکلات تنفسی و تامین امنیت کافی هواکش پزشکان در خط مقدم در حال دست و پنجه نرم کردن با پزشکی جدید رمز و راز است.

در علاوه بر این به ریه آسیب بسیاری از COVID-19 بیماران نیز در حال توسعه مشکلات قلبی و مرگ از ایست قلبی.

به عنوان اطلاعات بیشتر در می آید از چین و ایتالیا و همچنین واشنگتن و نیویورک قلبی بیشتر کارشناسان بر این باورند که COVID-19 ویروس می تواند آلوده عضله قلب. یک مطالعه اولیه یافت قلبی آسیب بسیاری به عنوان 1 در 5 بيمار منجر به نارسایی قلبی و مرگ حتی در میان کسانی که نشان می دهد هیچ نشانه ای از زجر تنفسی.

که می تواند تغییر راه پزشکان و بیمارستان ها نیاز به فکر می کنم در مورد بیماران به خصوص در مراحل اولیه بیماری است. آن را نیز می تواند باز کردن یک جبهه دوم در جنگ علیه COVID-19 گیر با نیاز به اقدامات احتیاطی در مردم با موجود مشکلات قلبی و خواسته های جدید برای تجهیزات و در نهایت درمان جدید برنامه ای برای قلب آسیب دیده در میان کسانی که زنده ماندن.

“این بسیار مهم است برای پاسخ به این سوال: آیا قلب خود را که تحت تاثیر این ویروس می تواند به ما چیزی در مورد آن انجام?” گفت: دکتر اولریش Jorde سر از نارسایی قلب و پیوند قلب و مکانیکی گردش خون برای حمایت از فیور نظام سلامت در شهر نیویورک است. “این ممکن است به نجات جان بسیاری را در پایان.”

ویروس یا بیماری است ؟

این سوال که آیا در حال ظهور مشکلات قلبی ناشی از ویروس خود را و یا یک محصول جانبی از بدن در واکنش به آن را تبدیل به یکی از مهم گمنام در مواجهه پزشکان به عنوان آنها در مسابقه برای درک رمان بیماری است. تعیین چگونه به آن را حذف با تأثیر بر قلب دشوار است, در بخشی به دلیل بیماری شدید به تنهایی می تواند بر سلامت قلب است.

“کسی که در حال مرگ از یک بد ذات الریه در نهایت می میرند چرا که قلب متوقف می شود, گفت:” دکتر رابرت Bonow استاد قلب و عروق در دانشگاه نورث وسترن فینبرگ دانشکده پزشکی و سردبیر مجله پزشکی JAMA قلب و عروق. “شما نمی توانید به اندازه کافی اکسیژن به سیستم خود را و همه چیز بلا استفاده.”

اما Bonow و بسیاری دیگر قلبی متخصصان بر این باورند یک COVID-19 عفونت می تواند منجر به آسیب به قلب و در چهار یا پنج راه. برخی از بیماران آنها می گویند ممکن است تحت تاثیر قرار بیش از یکی از این مسیر در یک بار.

پزشکان به مدت طولانی شناخته شده است که هر پزشکی جدی رویداد حتی چیزی به عنوان ساده به عنوان جراحی مفصل ران می تواند ایجاد استرس به اندازه کافی برای صدمه زدن به قلب است. علاوه بر این, یک بیماری مانند ذات الریه می تواند باعث گسترده التهاب در بدن است. که به نوبه خود می تواند منجر به پلاک در شریان ها تبدیل شدن به بی ثبات باعث حملات قلبی است. التهاب نیز می تواند باعث یک بیماری شناخته شده به عنوان میوکاردیت که می تواند منجر به ضعف عضله قلب و در نهایت نارسایی قلبی است.

اما Bonow گفت: آسیب مشاهده شده در COVID-19 بیماران می تواند از این ویروس به طور مستقیم آلوده عضله قلب. تحقیقات اولیه نشان می دهد coronavirus متصل به گیرنده های خاصی در ریه ها و کسانی که همان گیرنده های موجود در عضله قلب نیز هست.

داده های اولیه از چین

در ماه مارس پزشکان از چین منتشر شده دو مطالعه که به اولین نگاه اجمالی در چگونه شایع مشکلات قلبی در میان بیماران مبتلا به COVID-19 بیماری است. بزرگتر از دو مطالعات در نگاه 416 بيماران بستری در بيمارستان. محققان دریافتند که 19 درصد نشان داد نشانه هایی از قلب آسیب برساند. و کسانی که به طور قابل توجهی بیشتر احتمال دارد به مرگ: 51 درصد از کسانی که با آسیب قلبی درگذشت و در مقابل 4.5% که آیا آن را ندارد.

بیمارانی که بیماری قلبی قبل از coronavirus عفونت شد خیلی بیشتر احتمال دارد برای نشان دادن قلب آسیب های پس از آن. اما برخی از بیماران مبتلا به هیچ گونه بیماری قلبی نیز نشان داد نشانه هایی از آسیب قلبی. در واقع بیماران با هیچ موجود قلبی که دچار آسیب قلبی در طول عفونت بودند بیشتر احتمال دارد به مرگ از بیماران مبتلا قبلی بیماری قلبی, اما هیچ COVID-19 ناشی از آسیب قلبی.

این معلوم نیست که چرا برخی از بیماران قلبی اثرات بیش از دیگران است. Bonow گفت که می تواند با توجه به زمینه ژنتیکی و یا آن را می تواند به خاطر آنها به بالاتر در معرض ویروسی بارهای.

کسانی که ابهامات تاکید نیاز به نزدیک نظارت بر قلب نشانگر در COVID-19 بیماران Jorde گفت. اگر پزشکان در نیویورک و واشنگتن و دیگر نقاط داغ می توانید شروع به اذیت کردن که چگونه این ویروس است که بر قلب آنها ممکن است قادر به ارائه یک نمره خطر و یا دیگر راهنمایی برای کمک به پزشکان مدیریت COVID-19 بيمار در دیگر نقاط کشور است.

“ما باید فرض کنیم شاید که این ویروس تاثیر می گذارد قلب به طور مستقیم” Jorde گفت. “اما آن را ضروری است برای پیدا کردن.”

در مواجهه با موانع

جمع آوری داده ها برای انجام این کار در میان بحران می تواند دشوار است. در حالت ایده آل پزشکان را بیوپسی قلب برای تعیین اینکه آیا عضله قلب با این ویروس آلوده.

اما COVID-19 بیماران اغلب تا بیمار آن را دشوار است برای آنها را به انجام روش های تهاجمی. و بیشتر تست می تواند در معرض اضافی مراقبت های بهداشتی کارگران به ویروس. بسیاری از بیمارستان ها در حال استفاده نیست electrocardiograms در بیماران در انزوا به اجتناب از آوردن کارکنان اضافی به اتاق و استفاده از محدود ماسک و یا سایر تجهیزات حفاظتی.

هنوز دکتر Sahil Parikh یک مداخله ای قلب و عروق در دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی در شهر نیویورک گفت: بیمارستان در حال ساخت یک تلاش هماهنگ به منظور آزمایشات مورد نیاز را وارد کنید و یافته های پزشکی در پرونده به طوری که آنها می توانید مرتب کردن بر اساس با آنچه در قلب است.

“همه ما می دانیم که چون ما در لبه پیشرو, برای بهتر یا بدتر شدن ما نیاز به سعی کنید برای کامپایل اطلاعات و استفاده از آن برای کمک به پیشبرد این زمینه” او گفت:.

در واقع با وجود افزایش بیماران و پزشکان همچنان به جمع آوری اطلاعات کامپایل روند و انتشار یافته های خود را در نزدیکی زمان واقعی است. Parikh و چند تن از همکاران به تازگی به قلم تلفیقی از آنچه شناخته شده در مورد عوارض قلبی از COVID-19 ساخت مقاله آنلاین در دسترس بلافاصله و با اضافه کردن یافته های جدید قبل از این مقاله می آید در نسخه قابل چاپ.

قلب و عروق در نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات به اشتراک گذاری آخرین COVID-19 اطلاعات از طریق یک گروه واتساپ که حداقل 150 عضو دارد. و حتی به عنوان نیویورک بیمارستان ها عامل تحت شرایط بحران پزشکان در حال آزمایش داروهای جدید و درمان در کارآزمایی های بالینی برای اطمینان حاصل شود که آنچه را که آنها آموخته اند که در مورد coronavirus را می توان در جای دیگر با اعتبار علمی.

که در حال حاضر منجر به تغییرات در راه بيمارستان مقابله با قلبی پیامدهای COVID-19. پزشکان دریافته اند که عفونت می تواند تقلید از یک حمله قلبی. آنها گرفته شده بیماران به آزمایشگاه کاتتریزاسیون قلبی برای پاک کردن یک مشکوک به انسداد تنها برای پیدا کردن بیمار واقعا دچار یک حمله قلبی بود اما COVID-19.

برای سال بیمارستان را با عجله مشکوک به حمله قلبی بیماران به طور مستقیم به آزمایشگاه کاتتریزاسیون دور زدن اورژانس در تلاش برای کوتاه کردن زمان از زمانی که بیمار وارد درب به زمانی که پزشکان می تواند روشن انسداد با بالون. درب-به-بالون زمان حال تبدیل شدن به مهم اندازه گیری چگونه به خوبی بيمارستان درمان حملات قلبی است.

“ما در حال گرفتن یک گام به عقب از آن در حال حاضر و فکر کردن در مورد نیاز بیماران را به بخش اورژانس به طوری که آنها می توانید بررسی به طور خلاصه به طوری که ما می تواند تعیین کند: این است کسی که واقعا در معرض خطر بالا برای COVID-19?” Parikh گفت. “و این تجلی که ما در حال تماس با یک حمله قلبی واقعا یک حمله قلبی؟”

پروتکل های جدید در حال حاضر شامل در آوردن یک متخصص قلب و عروق و گرفتن EKG یا سونوگرافی برای تایید انسداد.

“ما در حال انجام است که در اندازه های بزرگ برای محافظت از بیمار از چه خواهد بود در غیر این صورت غیر ضروری روش” Parikh گفت: “اما همچنین به ما کمک می کند تصمیم بگیرید که کدام نوع سطح از تجهیزات حفاظت شخصی ما خواهد استخدام در cath lab.”

مرتب کردن چگونه به آن را حذف با تأثیر بر قلب باید به کمک پزشکان مشخص است که درمان به دنبال به نگه داشتن بیماران زنده است.

Jorde گفت که پس از COVID-19 بيمار بهبود آنها می تواند اثرات دراز مدت از جمله قلب آسیب برساند. اما او گفت: درمان وجود داشته باشد به صورت اشکال مختلف از قلب آسیب است که باید موثر هنگامی که این عفونت ویروسی را پاک کرده است.

هنوز که می تواند نیاز به یکی دیگر از موج گسترده مراقبت های بهداشتی مطالبات پس از همه گیر است و آرام.

قیصر سلامت نیوز (KHN غیر انتفاعی, اخبار, خدمات پوشش مسائل مربوط به سلامت. این یک سرمقاله مستقل برنامه از قیصر بنیاد خانواده است که با وابسته نیست و Kaiser Permanente.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>