سلامت کارگران گزارش به اندازه کافی علائم افسردگی تشخیص

کارکنان مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده در حال مبارزه با یک مجموعه روان-سلامت چالش ها در طول COVID-19 همه گیر بر اساس یک مطالعه جدید.

محققان دریافتند که کارکنان مراقبت های بهداشتی در معرض خطر بیشتری نسبت به عموم مردم دچار مشکلات سلامتی از جمله افسردگی است.

“آن را حدود 30 درصد بالاتر از علائم افسردگی نمره برای گروه کنترل است. شما انتظار نداریم که برای دیدن کل نیروی کار نمره می خواهم که در یک افسردگی ابزار تشخیصی است.”

یکی از قابل توجه یافته است که به طور متوسط, متخصصان مراقبت های بهداشتی گزارش شده به اندازه کافی علائم افسردگی مبتلا به افسردگی بالینی.

“هدف ما این بود که برای درک بهتر تاثیر که COVID-19 بود که با داشتن ذهنی رفاه کارگران بهداشت و درمان می گوید:” ان Pearman ارشد دانشمند محقق در دانشکده روانشناسی در گرجستان موسسه فن آوری و نویسنده مسئول از مطالعه در مرزهای در روانشناسی است.

“آنچه که ما آموخته است که نشان می دهد که هر کسی که برای شناسایی به عنوان یک مراقبت های بهداشتی حرفه ای—این که آیا آن یک پزشک و یا یک کارگر حمایت در یک بیمارستان در معرض خطر ابتلا به روان-سلامت مشکلاتی که می تواند ویرانگر اگر درمان نشود می گوید:” coauthor Shevaun Neupert یک استاد روانشناسی در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی.

“این یافته ها نگران کننده است و ما نیاز به کار اضافی برای بهتر گرفتن دامنه این مشکل است. چه تر است, ما باید به فکر کردن در مورد چگونه ما می تواند کمک به مراقبت های بهداشتی ما کارگران است.”

محققان با انجام یک نظرسنجی آنلاین از 90 نفر که به عنوان کارکنان مراقبت های بهداشتی. در حالی که اکثر پاسخ دهندگان پزشکان, پرستاران, پزشکی و تکنسین های برخی از برگزار نقش مانند مدیران بیمارستان.

محققان همچنین با بررسی یک گروه کنترل از 90 نفر که کار نمی کند در مراقبت های بهداشتی اما همسان با سن و جنس کارکنان مراقبت های بهداشتی. مطالعه فرار از 20 مارس تا مه 14. شرکت کنندگان در آمد از 35 متحده است.

بررسی دموگرافيک و سوالات و همچنین سوالات با هدف گرفتن جنبه های مختلف سلامت روان و رفاه است.

کارکنان مراقبت های بهداشتی گزارش سطوح بالاتری از استرس و اضطراب و خستگی و همچنین کاهش احساس کنترل بر زندگی خود.

“ما همچنین نشان داد که مراقبت های بهداشتی گروه به طور متوسط یک علائم افسردگی نمره که واجد شرایط به عنوان افسردگی بالینی” Neupert می گوید. “آن را حدود 30 درصد بالاتر از علائم افسردگی نمره برای گروه کنترل است. شما انتظار نداریم که برای دیدن کل نیروی کار نمره می خواهم که در یک افسردگی ابزار تشخیصی است.”

بیشتر محققان دریافتند که مراقبت های بهداشتی کارگران کمتر احتمال دارد به درگیر در “فعال مقابله” به معنی آنها انجام می دهند کمتر به آماده سازی خود را برای آینده تنش و یا عوارض جانبی.

“یافته های ما نشان می دهد که کارکنان مراقبت های بهداشتی در خطر بسیار بالاتر در حال حاضر از نتایج منفی مانند افسردگی” Neupert می گوید. “که پایدار نیست و ما نیاز به کشف کردن آنچه که ما در حال رفتن به در مورد آن انجام دهد.”

منبع: NC State

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de