مراقبت های بهداشتی کارگران در حال, ترس, غمگین, خسته و عصبانی

خط مقدم از متخصصین مراقبت های بهداشتی به خصوص پرستاران و دستیاران پزشک و پزشکان در حال تجربه طیف وسیعی از احساسات پیچیده در طول COVID-19 بیماری همه گیر. آنها در معرض خطر زندگی خود را برای نجات دیگران. آنها محل عزیزان خود را در معرض خطر به دلیل قرار گرفتن در معرض. این باعث می شود آنها از ترس. آنها مجبور به تصمیم گیری های مربوط به زندگی و مرگ و شهادت و حمایت از این بیماران مرگ به تنهایی و اغلب دردناکی. این باعث می شود آنها را غمگین. این امور در تعدادی از نقاط داغ در داخل ایالات متحده و در سراسر جهان است. اما یکی دیگر از شایع احساسات آنها ممکن است تجربه است که کمتر صحبت در مورد: خشم.

خط مقدم کارگران خشم ناشی از به طور بالقوه از نظر اخلاقی مضر شرایط. اخلاقی آسیب است که معمولا به عنوان تعریف احساسات قوی ناشی از نقض یک هسته باورهای اخلاقی. بسیاری از محققان تمرکز بر پریشانی ناشی از ارتکاب اعمالی که در برابر یک کد اخلاقی. اما جاناتان Shay یک نظامی ایالات متحده روانپزشک در اصل تعریف اخلاقی آسیب به عنوان خیانت از آنچه حق است توسط رهبران در یک high-stakes وضعیت. این تعریف اخلاقی آسیب بیشتر مناسب برای COVID-19 pandemic زیرا رهبران ما از مدیران بیمارستان به رئیس جمهور شکست خورده اند ما و اعتماد ما خیانت. مطالعات پیدا کنید که اعتماد کم است و با ارتباط بیشتر پزشک استرس و ممکن است سازش مراقبت از بیمار است.

خشم یک احساس است که به کسی یا چیزی به راست یک اشتباه است. در این بیماری همه گیر ستمکاران کسانی هستند که در موضع قدرت که توانایی خود را برای محدود کردن تاثیر است. این افراد و سازمان ها باید قدرت و مسئولیت به کاهش این بیماری همه گیر را منفی فیزیکی و روانی اثرات بهداشتی در خط مقدم کارگران هر دو در یک پایان در خود را به عنوان به خوبی به عنوان آنها را قادر به به طور موثر ارائه مراقبت. اما تا مزرعه رفتار خود را به مقدار آنچه Shay نظر “رهبری قصور”: کمبود متخصص اخلاقی و درستی پشتیبانی رهبری است.

ما نمی توانیم رهبری ما شاهد از کاخ سفید نمایشگاه تخصص. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و متحدان آن را تکذیب کرد جدیت COVID-19 حتی به عنوان موارد افزایش یافته و با وجود این روند از کشورهای دیگر از هشدارهای مقامات بهداشت عمومی و جامعه اطلاعاتی. و نه آنها به دنبال شورای امنیت ملی را راهکار در مورد چگونگی پاسخ به بیماری های همه گیر. بسیاری در کاخ سفید به مقامات ارشد ندارید پزشکی پس زمینه و در نتیجه درک نمی کنم آنچه در آن است مانند در خط مقدم برای مراقبت از بیماران مبتلا به COVID-19. در واقع رئیس جمهور تهمت مشاهده شده است خط مقدم کارگران با سوء ظن در یک نقطه نشان می دهد که آنها در حال سرقت ماسک.

ما نمی توانیم بگوییم این رهبری بوده اخلاقی در آن دست زدن به همه گیر یا. به عنوان رئیس جمهور تهمت پرهیاهو و اظهار داشت: در پاسخ به نگرانی ها در مورد مسافر در کشتی کروز الماس شاهزاده خانم او می خواست شماره خوب نگاه کنید: “…من دوست دارم شماره جایی که آنها هستند. من لازم نیست به اعداد دو دلیل یک کشتی بود که تقصیر ما.” به نظر می رسد PPE داده شد به متحده بر اساس این چشم انداز انتخابات. ما باز قوم و خویش با انتصاب Jared کوشنر که ندارد هیچ پزشکی یا مرتبط با سلامت مدارک به بازی در یک نقش ارشد در یک انتقادی پاسخ. تلاش های خود را در حال حاضر reduplicated موجود تلاش های دولت در برخی از موارد است.

ما نمی توانیم بگوییم ما رهبری است به درستی پشتیبانی می کند که یک زخم خود تحمیل رانده شده توسط یک سمی فرهنگ نفوذ از کاخ سفید است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کنار سازمان است که در آماده سازی و هماهنگی پاسخ به شیوع بیماری های عفونی با برش بودجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و انحلال شورای امنیت ملی را همه گیر تیم پاسخ.

به درستی پشتیبانی رهبری نیز نیاز به شفافیت و تاکید بر حقایق اما unflattering آنها ممکن است. رئیس جمهور تهمت نیست ترویج فرهنگ مستعاری که در بخشی منجر به تاخیر در پاسخ به COVID-19 در ایالات متحده است. به عنوان نشان داده شده توسط خود را انکار تجهیزات حفاظتی و تست کمبود عرضه در بیمارستان های سراسر کشور مستند در یک گزارش جامع از وزارت بهداشت و خدمات انسانی, مدیریت به سبک باعث می شود آن را سخت برای چند کارشناسان در اتاق به ارائه راهنمایی و صادقانه اطلاع رسانی.

با وجود سخت و آشکار تلفات COVID-19 در امریکا, مراقبت های بهداشتی و سیستم اقتصاد رهبری قصور همچنان ادامه دارد. عدم فدرال هماهنگی برای به دست آوردن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) خط مقدم برای کارگران نتایج منجر به قیمت های بالاتر به عنوان متحده رقابت برای این منابع محدود است. آن نقش ناشران به عنوان برخی از فرمانداران هنوز هم حاضر به موضوع stay-at-home سفارشات با وجود نشان مزایای اجتماعی فاصله.

به عنوان از آوریل هشتم هشت متحده هنوز صادر نشده برخی از قالب مستند. اخیرا رئیس جمهور تهمت و تضعیف سلامت عمومی کارشناسان زمانی که او گفت که او قصد ندارد به پوشیدن ماسک خود را در وجود CDC توصیه هایی است که هر کس آنها را می پوشند. عدم شفافیت است که نفوذ به بیمارستان که در آن مدیران بیمارستان باید اخراج کارکنان مراقبت های بهداشتی که صحبت کردن.

خشم در بخشی از مراقبت های بهداشتی کارگران قابل قبول است چرا که زندگی ما و کسانی که از خانواده های ما و همکاران و بیماران در معرض خطر هستند. رهبران ما اقدامات جای خط مقدم کارگران در معرض خطر بیشتری اخلاقی آسیب و عوارض منفی آن که شامل قبر اقدامات مانند خودکشی است. در علاوه بر این به ارائه ملموس و حمایت روانی برای خط مقدم کارگران اخلاقی آسیب می تواند به کاهش شدت آن و تاثیر با هدایت ما عصبانی به تقاضا بیشتر از رهبران ما.

ما می توانید سعی کنید به حق این اشتباه از طریق پشتیبانی و حمایت است. اگر شما با دیدن بی عدالتی مانند یک پزشک اخراج برای صحبت کردن و سپس تماس بگیرید که سازمان را در مد. این است که بهترین های انجام شده توسط کسی که در خارج از متخلف سازمان چون سازمان را اخراج انتقادی آوازی کارکنان.

پس از تماس با بیمارستان اعضای هیئت مدیره. التماس ادارات مانند اداره ايمنی و بهداشت شغلی و حقوقی سازمان برای حمایت از این کارگران خط مقدم. درخواست مراقبت های بهداشتی حرفه ای سازمان به لابی برای سیاست هایی که حفاظت از خط مقدم برای کارگران است. تماس خود را محلی و مقامات دولت را به اتخاذ اقدامات برای کاهش گسترش COVID-19 مانند اجرای مستندات و اجازه می دهد پست الکترونیکی-در رای گیری برای انتخابات است. نشانه های موجود دادخواست ایجاد شده توسط مراقبت های بهداشتی کارگران برای دفاع از این حمایت و اقدامات دیگر. در نهایت لطفا رای خود را بهتر. ما نیاز به رهبران ما می توانیم اعتماد به انجام کار درست در زمان های دشوار مانند این.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>