Heads up! چینی موشک باقی مانده تصادفات بازگشت به زمین پس از های اخیر راه اندازی

موشک بقایای کشف شده downrange از اخیر پرتاب موشک از سیچوآن در جنوب غربی چین است.

چین با موفقیت راه اندازی Long March 3B موشک در مارس 9, ارسال یک ناوبری ماهواره ای Beidou به همزمانی انتقال مدار اطراف زمین است.

در حالی که راه اندازی ارسال ماهواره به مدار بدون دردسر جانبی-تقویت کننده از سه مرحله راکت downrange از سیچوآن, راه اندازی سایت. 7.4-پا (2.25 متر) قطر موشک بخش به نظر می رسد چسبیده از زمین با توجه به رسانه های اجتماعی و فیلم.

تصویری: چین راه اندازی 54 Beidou صورت فلکی ماهواره ای
مرتبط با: Coronavirus نیست, توقف چین از شلیک راکتی

خوشبختانه صرف تقویت کننده نمی افتد کسی را ملک خصوصی است که اتفاق افتاده است با قبل از آن در ماه نوامبر راه اندازی 2019. علاوه بر این و خوشبختانه فراری تقویت کننده نمی اندازد کسی ایمنی و یا زندگی.

این پست در رسانه های اجتماعی را نمی, دولت محل باقی مانده است, اما نظرات ارسال شده تصویری اظهار نظر که آنها به رسمیت شناخته شده مردم صحبت کردن در این ویدئو به لهجه که مناسب استان گوئیژو. این منطقه نیز مطابقت بسته شدن حریم هوایی مناطق که صادر شد پیش از راه اندازی.

این بسته شدن مناطق, همچنین شناخته شده به عنوان رها کردن مناطق محاسبه شده برای هر یک از این راه اندازی و مناطق صادر شده با استفاده نمي نماييد. این اعلامیه تماس برای افرادی که زندگی در این مناطق نزدیک به تخلیه و نه رویکرد خرابه است که به احتمال زیاد آلوده به موشک سمی hypergolic سوخت.

چین سه راه اندازی سایت ساخته شد عمیق داخلی در طول جنگ سرد به دلایل امنیتی. این به این معنی است که خود را بوستر رها بخش و مرحله بیش از زمین و نه از دریا.

انباشته از Long March 3B در سیچوآن. (اعتبار تصویر: CASC)

چین باز ساحلی Wenchang پایگاه فضایی در سال 2016 به راه اندازی نسل جدیدی از موشک. در روز دوشنبه (16 مارس) در چین راه اندازی یک مارس 7A موشک از مرکز فضایی, اما متاسفانه, راه اندازی, در شکست به پایان رسید.

راهپیمایی طولانی 7A طراحی شده است که امیدوارم در نهایت تعویض همسر Long March 3B و کاهش خطر باقی مانده است. اما راه اندازی دچار ناشناخته ناهنجاری و موشک و حمل بار موفق به رسیدن به مدار. این به این معنی است که لانچر جدید خواهد شد به احتمال زیاد پایه برای یک زمان قابل توجهی تا مسئله جدا شده و ثابت شده است.

چین راه اندازی کرده است شش بار در سال جاری تا کنون با شکست یک به روز. کشور است که با هدف به انجام بیش از 40 حمله در طول سال 2020 با سیچوآن به پر رفت و آمدترین راه اندازی سایت.

به دنبال اندرو جونز در @AJ_FI. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im