HBO تجدید دمدمی sci-fi کروز در فیلم کمدی “خیابان 5′ به صورت فصل دوم

هشدار: برخی از بزرگسالان زبان در تریلر فوق.

طنز sci-fi است که دقیقا یک ژانر فرعی که سرشار از نمونه های بزرگ, اما آن است که بدون شک اثبات می تواند در افزایش محبوبیت. نه تنها ما در حال حاضر “به الیور” اما “پیشتازان فضا” به تازگی تجربه در این عرصه با حماسه “کوتاه بازحمت حرکت کردن” قسمت “مشکل با ادوارد.”

با این حال بهترین و موفق ترین فضای مبتنی بر طرف شکاف تا کنون است “کوتوله قرمز” و در حالی که “خیابان 5” — HBO اولین تاخت و تاز کردن به cosmological کمدی — هنوز راه طولانی برای رفتن به حتی در نظر گرفته شود در کنار قهرمان فعلی آن را در مسیر درست.

خوشبختانه HBO نیز ایمان در این نمایش جدید و دیده است و آن را شایسته فصل دوم, با توجه به مهلت.

در حال حاضر در حال پخش در شب یکشنبه در HBO در 10 p. m. EST (0200 GMT) سری شروع می شود به عنوان لوکس رزمناو فضا خیابان 5 است که در مسیر خود در هشت هفته پرواز در اطراف زحل. همه چیز به نظر می رسد “OK-to-go” اما هنگامی که کشتی به طور غیر منتظره توسعه مشکلات فنی آن را به سروان. Ryan کلارک (هیو لوری) و خدمه اش برای آرام کردن ناراحتی مسافران و پیدا کردن یک راه برای مقابله با وقایع ناگوار اتفاق می افتند در هیئت مدیره.

مرتبط: در عکس: اولین فضای گردشگران

کابوس از تجربه های کروز را به تصویر کشیده است با شاعرانه قدرت ادراک در “خیابان 5.” (اعتبار تصویر: HBO)

نشان می دهد که به خوبی بازیگران و پر از سرگرم کننده و تاب لوری بازی بریت جعل هویت آمریکایی است که فقط یکی از آنها است. در واقع می توان گفت که طنز است و بیش از یک آبپاش های منحصر به فرد به انگلیسی, fuzzy, Python-esque پوچی در مورد آن.

این علائم نه تنها آخرین سرمایه گذاری از Armando Iannucci, مردی که تصور برنده جایزه امی طنز سیاسی “Veep” اما آن را نیز reunites Iannucci با لوری که ستاره دار در چند بسیار موفق انگلیسی, کمدی قبل از تبدیل دست خود را به درام مانند “خانه” و طنز مانند “Veep.”

پیوستن به لوری است Josh Gad (که به اعتراف خود شخصیت خود را بر اساس فقط یک کمی در ریچارد برانسون) ژاک جنگل نیکی Amuka, Rebecca Front, Lenora Crichlow, سوزی, ناکامورا و Ethan Phillips (از “Star Trek: Voyager”) شرکت ستاره.

حماسه نگرفته dialogue مانند گفتگو در مورد بودجه ناسا از یک پتانسیل نجات ماموریت “است که این رقم … و یا با شماره تلفن ما تماس بگیرید برای به دست آوردن شکل ؟” یا توصیف این فاجعه به عنوان “بزرگترین پس گوگل خورده … آیا شما به یاد داشته باشید زمانی که اقیانوس آرام رفت و سمی? این است بزرگتر از آن است که” ما هیجان زده در مورد بیشتر هرج و مرج cosmological کمدی آمده است.

نه به ذکر است برخی بسیار خنده دار نتایج از قوانین فیزیک است.

فصل 2 از “خیابان 5” ندارد تاریخ انتشار رتبهدهی نشده است, اما یک ژانویه تاریخ در سال 2021 به نظر می رسد محتمل است.

دنبال اسکات اسنودن در توییتر. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im