هاوایی یک بستر تست برای دیدن اگر انرژیهای تجدید پذیر می تواند برآورده اوج خواسته های انرژی

می توانید یک دستگاه داده شده تا حدودی گیج کننده نام “PV peaker گیاه” شروع به حل برخی از کشور اغلب با فشار دادن آب و هوا مربوط به انرژی ،

این سوال است که آب و برق برخی متحده و اخیرا وزارت انرژی شروع به مبارزه با. در میان رهبران در این تکنولوژی اکتشاف خورشید خیس جزایر هاوایی است.

در طول چهار سال گذشته در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است با تمرکز بر احیای ملت صنعت زغال سنگ AES Corp یک شرکت آمریکایی یک روستایی electric cooperative; و نیروی دریایی بوده است و پیشگام تولید گازهای گلخانه ای-رایگان منطقه ای سیستم های که در حال جایگزین کردن مقدار زیادی از سوخت های فسیلی-سوخت برق است.

آنها انرژی خورشیدی همراه با کارآمد تر و چالاک کنترل و ذخیره سازی سیستم های توزیع. آنها می توانند در فروشگاه انرژی خورشیدی برق و سپس استفاده از آن برای دیدار با دوره اوج تقاضای برق در شب (4 تا 10 p. m.) و صبح زود ساعت 6 تا 9 صبح) هنگامی که آفتاب پایانی و یا فقط شروع به ساخت.

یکی از این peaker گیاهان است و در حال اجرا در Kauai, Hawaii چهارم-بزرگترین جزیره و دیگری به احتمال زیاد خواهد شد در پایان این سال است. در حال حاضر هاوایی برقی این شرکت است که در عمل دولت سه تا از بزرگترین نرم افزار, تصمیم گرفته است برای اضافه کردن به دولت را آزمایش. آن را وزن 75 پیشنهادات که بسیاری از استفاده برای ذخیره سازی انرژی خورشیدی و بادی و تولید برق و دیگر نسبتا فن آوری های جدید.

انرژی های تجدید پذیر ذخیره سازی به سرعت در حال رشد کسب و کار. گزارش های اخیر توسط National Renewable Energy Laboratory (آزمایشگاه) گفت: امکانات جدید شروع به پریدن کرد تا 93 درصد در سه ماهه سوم سال 2019. چند تا از جدیدترین طرح های پیشنهادی را جایگزین هاوایی دو تا از بزرگترین نیروگاه های موجود توسط 2024. آنها در حال حاضر سوزاندن نفت و زغال سنگ.

هاوایی برقی و تنظیم کننده دولت امید به سهولت انتقال این سال با برنامه ریزی برای یکپارچه سازی ذخیره سازی بیشتر-مجهز به نیروگاه های تجدید پذیر با برخی از 80,000 خصوصی پشت بام سیستم های خورشیدی—بالاترین نسبت خورشیدی مسکن در ایالات متحده است. در میان مزایای بالقوه خواهد بود قابل ملاحظه ای کاهش سطح دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای و خیلی تمیز کننده سوخت برای جمعیت رو به رشد از اتومبیل های الکتریکی به انرژی های تجدید پذیر استفاده از گسترش در سراسر جزیره.

“بسیاری به سقوط در محل به این همه کار” جیم Alberts ارشد معاون برنامه ریزی استراتژیک برای هاوایی برقی در بیانیه ای گفت. اما او افزود که یکی از نشانه های پیشرفت است که در هاوایی به زودی “به خوبی گذشته علامت نیمه راه” به جلسه هدف خود را به 100% متکی بر انرژی های تجدید پذیر توسط 2045.

ممکن است این خیره کننده ترین تغییر انرژی برای هاوایی از سال 1881 زمانی که پادشاه Kalakaua سفر به نیویورک برای دیدار با توماس ادیسون در خانه خود را به دیدن خود قابل توجه لامپ های رشته ای برو. چند سال بعد ادیسون همچنین پیشنهاد کرد یک وعده فرمول یک باتری لیتیوم یون است.

خود باتری ایده ساخته شده هیچ تاثیری در زمان اما lightbulbs انجام داد. پادشاه Kalakaua بازگشت به هونولولو به راست خود را Iolani کاخ در سال 1882. چهار سال بعد, او, هیجانی, آن, آن را یکی از اولین سلطنتی منازل به درخشش با ادیسون به ظاهر سحر و جادو اختراع. هونولولو الکتریکی چراغ آمد و بعد در سال 1888.

اما در مقایسه با کشورهای دیگر در هاوایی یافت اقتصاد برق به یک بالابر های سنگین. آن را به مدت طولانی به حال گران ترین قیمت برق در کشور است. چرا که دولت بدون نفت, گاز زغال سنگ و یا رودخانه های بزرگ است که می تواند برق آبی است.

بخش عمده ای از آن سوخت برای تولید برق از گیاهان—عمدتا روغن دیزل—تا به حال به وارداتی از قاره ایالات متحده است. برخی از ژنراتور کوچک سوخته و ضایعات از شکر و حبوبات را به برق است.

وودی روبین رئیس جمهور از یک شرکت تابعه از AES یک آرلینگتون، -بر اساس قدرت بین المللی شرکت است که در کنار هم قرار PV (برای فتوولتائیک) نیروگاه هنوز هم خود را میبیند توصیف آن به عنوان یک “اسباب بازی جدید” است که دعوت مردم به شروع “بازی با آن.”

تابعه خود را واقع در, Boulder, Colo., در بر داشت یک مکان جالب برای بازی. آن ساخته شده است یک نسخه کوچکتر از آن برق خورشیدی سیستم ذخیره سازی در NREL در نزدیکی Flatirons پردیس که در آن محققان کار بر روی شبکه برق ادغام مسائل.

وجود آزمایشگاه های وابسته به وزارت انرژی در حال اتمام یک “اسباب بازی” از خود آن است. این یک عملکرد بالا محاسبات کاربر امکانات بسیار زیادی کامپیوتر همراه با داده و حتی یک منبع قدرت است که می تواند تقلید خصلت داده شده قدرت منطقه ای شبکه.

“ما قادر به تست این دستگاه به عنوان اگر آن را در هاوایی” گفت: Przemysaw Koralewicz یک آزمایشگاه تحقیقاتی مهندس.

روبین آورده در یک مدل باتری سازی سیستم و طراحی و توسعه یک سیستم کنترل با استفاده از دستگاه های به نام اینورتر که تغییر جریان مستقیم ذخیره شده در باتری را به جریان متناوب است که می تواند منتقل می شود در کائوآئی قدرت شبکه و در همان زمان حفظ آن مورد نیاز ولتاژ محدودیت.

سپس AES آورده در بعضی از مشتریان علاقه مند. یکی از آنها جزیره کائوآئی ابزار تعاونی که می خواستم پیچیده آرایه های خورشیدی و تسهیلات ذخیره سازی. این کمک روبین وصال با طراحی و توافق برای خرید قدرت اگر AES توافق برای خود و اجرای کارخانه. که پروژه به پایان رسید در سال گذشته 150 هکتار سابق شکر کشت و زرع.

تعدادی از حوادث موجب این قرارداد از جمله تیز کاهش در قیمت از باتری های لیتیوم یون و نصب مصرف کننده تقاضا برای انرژی خورشیدی به عنوان قیمت آن کاهش یافت. در ماه ژوئن گذشته ادیسون برق موسسه که نشان دهنده خصوصی ایالات متحده در صنعت برق به AES بالای آن جایزه را برای “یکپارچه سازی سلول های فتوولتائیک و ذخیره سازی در مقیاس بی سابقه ای برای تبدیل متغیر های تولید انرژی تجدید پذیر به امن و قابل اعتماد و به آسانی dispatchable قدرت است.”

در پذیرش جایزه آندرس Goodrich, AES رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت: این پروژه تا به حال ثابت شده که انرژی خورشیدی به علاوه ذخیره سازی ارائه می کنند “در حدود ساعت انرژی های تجدید پذیر” و جایگزین کردن “اشکال سنتی تولید برق در بسیاری از بازارهای دیگر در سراسر جهان است.”

Goodrich پیشنهاد اولین هدف خواهد بود به جای صدها متعارف نفت و گاز-اخراج peaker گیاهان, اما NREL کارشناسان می گویند بازار های خورشیدی peakers خواهد شد گسترده تر از آن است زیرا انرژی خورشیدی می تواند به اندازه کافی بزرگ برای کمک به آب و برق خود را قطع سوخت های فسیلی نیاز در طول روز را به عنوان به خوبی.

قدرت تمیز شکوفه در هاوایی

نیروگاه که ابزار مردم به عنوان مراجعه peakers شده اند در اطراف برای سال های بسیاری از, اما هیچ کس به نظر می رسد به دانستن دقیقا چگونه بسیاری از آنها در استفاده در هر زمان داده شده است. نرم افزار اجرای بیش از 1800 ژنراتور در ایالات متحده است. اکثر peakers کوچک تولید برق, ظرفیت, اما گاهی اوقات بزرگتر گیاهان در آورده برای رسیدگی به خواسته های فصلی مانند نیازهای رو به رشد برای تهویه مطبوع به عنوان تابستان رشد گرمتر است.

“دیگر peakers کار اغلب برای مدت کوتاهی در طول سال توضیح داد:” گلن مک گراث که منجر به یک تیم تحقیق الکتریکی آمار و انرژی و نوآوری در وزارت اطلاعات انرژی ایالات متحده. “در حال حاضر وجود دارد تنها در حدود یک دوجین باتری که در این مدت برای حمایت از اوج وظیفه است و به احتمال زیاد به تغییر به عنوان بیشتر باتری نصب شده است.”

پس از فروش خروجی از اولین ذخیره انرژی خورشیدی peaker به کائوآئی, co-op, روبین آورده یکی دیگر از مشتری به آزمایشگاه آزمایشگاه. این بود که نیروی دریایی, و آن را می خواستم چیزی متفاوت عرضه برق به منطقه از جمله یک پایگاه در نزدیکی Kekaha هاوایی که یک آزمایش موشکی برد. نیروی دریایی کارشناسان کار با AES در آزمایشگاه کامپیوتر و قدرت شبیه ساز به نیشگون گرفتن و کشیدن طراحی شده است.

در نتیجه تولید انرژی خورشیدی peaker است که می تواند در وضعیت های اضطراری تغییر به یک میکرو شبکه است که می تواند حیاتی امکانات در پایگاه عملیاتی در سراسر ساعت با وجود یک جزیره قدرت خاموشی. با توجه به کائوآئی را co-op است که در خدمت 33,000 مشتریان این نسخه برنامه ریزی شده برای تکمیل این سال—را فشار این جزیره استفاده از انرژی های تجدید پذیر فراتر از 60% دادن به آن یکی از تمیزترین سیستم های قدرت در ایالات متحده است.

تنها جایی که هاوایی می رود از اینجا به طور کامل مشخص نیست اما برگ برنده دولت در حالی که آن را نکرده اند قادر به بازگرداندن کاهش زغال سنگ صنعت به تازگی اعلام کرد یک استراتژی انرژی است که ممکن است انجام آنچه پادشاه Kalakaua را برای هونولولو. از آن می تواند در هاوایی در حال ظهور تجدید پذیر برق تولید و فن آوری ذخیره سازی یک مدل برای انرژی ایالات متحده نوسازی تلاش خود را برای سال آمده است.

در Jan. 8 دن Brouillette تازه منصوب وزیر انرژی نشان داد آنچه او به تماس های ذخیره سازی انرژی Grand چالش است. این بخشی از یک $158 میلیون ابتکار tucked دور در جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 بودجه که قرار است برای ایجاد و “حفظ رهبری جهانی آمریکا در ذخیره سازی انرژی.”

هدف به عنوان Brouillette توصیف آن است که برای ایجاد “امنیت داخلی تولید و عرضه زنجیره ای است که مستقل از منابع خارجی مطالب انتقادی تا سال 2030.”

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de