است پزشکی از راه دور روز در نهایت می آیند ؟

پزشکی از راه دور ممکن است در نهایت آن زمان در کانون توجه بالینی. همراه با میلیاردها دلار بودجه اضطراری کنگره به تازگی سست محدودیت در پزشکی از راه دور چگونه می توانید بازپرداخت شود و اجرا برای بیماران مدیکر.

به عنوان یک پزشک, جالب ترین بخش از این قانون—در خارج از چگونه به پرداخت برای خدمات—چه نوع از پلت فرم من می توانید استفاده کنید برای دیدن بیماران. این قانون در حال حاضر اجازه می دهد تا پزشکان به دیدن بیماران از طریق یک تماس تلفنی با “قابلیت های صوتی و تصویری استفاده می شود که به صورت دو طرفه در زمان واقعی ارتباط تعاملی”; جزئیات: پزشکان در حال حاضر می توانید با استفاده از گوشی های هوشمند خود را.

این برای تلفن های موبایل مترقی اما مشکل این است که پزشکی از راه دور نیست واقعا به عنوان ساده به عنوان چیدن من از گوشی های هوشمند و FaceTiming بیماران من.

در بسیاری از کشورهای پزشکی از راه دور است که به عنوان یک موازی فرم پزشکی خود را با روش های صدور مجوز.

کریستین زمانی مشخص MD, MPH, مدیر دیجیتال سلامت دانشگاه ییل بخش روانپزشکی (و همچنین همسر من) توضیح می دهد: “همه کشورهای شما نیاز به یک مجوز برای تمرین, پزشکی, اما برخی کشورها مانند مکزیک جدید مثلا—باید جداگانه تسریع مجوز برای خارج از کشور پزشکان که می خواهید برای تمرین پزشکی از راه دور.”

“در گذشته راننده اصلی از این قوانین پزشکی از راه دور بوده است و فاصله و یا دسترسی به مراقبت” زمانی مشخص می گوید. “روستایی متحده به طور متوسط بیشتر به خدمات پزشکی از راه دور, چرا که آنها بیشتر ارائه دهنده کمبود.”

بازپرداخت—چگونه یک درمانگاه می شود پرداخت برای خدمات—نیز محدود پذیرش پزشکی از راه دور. بسیاری از شرکت های بیمه خصوصی بازپرداخت بازدیدکننده داشته است پزشکی از راه دور در تنها بخش کوچکی از یک فرد در دفتر مراجعه کنید. بنابراین حتی اگر یک سفر پزشکی از راه دور مستلزم آن است که یک پزشک صحبت می کند با یک بیمار برای یک ساعت بررسی جدید نتایج آزمایشگاهی و یا مشورت پزشک دیگری او تنها می تواند لایحه (اگر در همه) برای بخش کوچکی از این سرویس است.

برخی از ایالت ها باید با وضع قانون در برابر این تعصب. جدید مکزیک به تصویب یک پزشکی از راه دور برابری لایحه که نیاز به شرکت های بیمه خصوصی به بازپرداخت برای پزشکی از راه دور خدمات مشابه به عنوان یک فرد پزشکی مراجعه کنید.

نکات دقیق وظریف مهم است که قوانین فدرال نیست و نیاز پزشکان برای استفاده و یا حتی ارائه خدمات پزشکی از راه دور. قوانین فقط ساخت آن را آسان تر برای بیماران مدیکر برای دسترسی و (اگر جزئیات کار کرده) برای پزشکان به لایحه خدمات پزشکی از راه دور.

هیچ درمانگاه مورد نیاز برای ارائه خدمات پزشکی از راه دور—حتی اگر انجام این کار ممکن است به کاهش خطر ابتلا به آنها و یا بیماران خود را گسترش COVID-19. بیمارستان, سیستم های, گروه شیوه ها و درمانگاه مستقل کسب و کار است که تصمیم بگیرید که چه خدمات برای ارائه بر اساس عوامل بسیاری است. اگر چه بازپرداخت یک نگرانی اصلی آن است که غیر معمول نیست برای یک سیستم بیمارستان به bureaucratically صالح فقط تصمیم گیری که پزشکی از راه دور به استفاده از پلت فرم—قبل از دیدن یک بیمار است.

به یاد بگیرند که چگونه کنگره قانون جدید کار بر روی زمین من FaceTimed دوستم ریچارد Rigby, MD, یک پزشک مراقبت های اولیه در پراویدنس گروه پزشکی در پورتلند اورگان است.

COVID-19 تست کیت موجود شد در Rigby درمانگاه در روز 12 مارس و گروه خود را ارزیابی خود بیمار است که روز بسیار. وجود اجتماعی فاصله تلاش های خود عمل شلوغ تر از حد نرمال است.

از من خواسته Rigby اگر او با استفاده از پزشکی از راه دور به صفحه نمایش و یا ارزیابی بیماران برای کروناویروس جدید به خصوص در بيماران با خطر بالا شرایط مانند بیماری های ریوی و بیماری های قلبی و یا دیابت کنترل نشده.

“اوه نه متاسفانه نه” Rigby به من گفت: “تلاش می کنیم.” (یک هفته بعد او به من گفت که در تلاش برای نگه داشتن بیماران و کارکنان امن از COVID-19 خود را به درمانگاه منتقل شده است تمام قرار ملاقات برنامه ریزی شده برای تماس های تلفنی. روز قبل از انتصاب کارکنان پرستاری را تماس با بیمار و اداره COVID-19 غربالگری پرسشنامه. اگر مورد نیاز کارکنان را ترتیب یک فرد ارزیابی و یا یک سطح بالاتر از مراقبت های پزشکی برای بیمار است. Rigby کلینیک بررسی راه هایی برای اضافه کردن قابلیت به این بالينی فعل و انفعالات. این درمانگاه در حال حاضر نیست که توانایی جمع آوری داده ها مانند فشار خون و ضربان قلب و یا حرارت بیش از تلفن.)

در اصل گفتگو Rigby به من یادآوری است که همه اذعان دارد که شاید در حال حاضر بیشتر از همیشه—پزشکی از راه دور می تواند یک راه ایده آل برای دیدن بیماران. اما بسیاری از شیوه های (مانند خود) به سادگی نمی باید قابلیت انجام بازدیدکننده داشته است پزشکی از راه دور.

مانند یک سفر است—حداقل—یک چت تصویری با پزشک خود. اگر چه خود را پزشک احتمالا ظرفیت برای انجام این کار (بیش از 85 درصد از بزرگسالان ایالات متحده باید یک گوشی هوشمند) آن را بسیار کمتر احتمال دارد که شما و یا خود را پزشک باید از این ابزار به طور کامل ارزیابی شما برای COVID-19 علائم.

پزشکی است که بیش از فقط یک گفتگو است گفتگو در مورد اطلاعات پزشکی. خارج از تاریخ بالینی, اگر نگران هستید شما ممکن است COVID-19 خود را پزشک نیاز به اندازه گیری درجه حرارت بدن و یا خون اکسیژن با یک دماسنج یا pulse oximeter. برای جمع آوری این داده ها شما نیاز به یک دماسنج دیجیتال و یا pulse oximeter است که می تواند جمع آوری و انتقال این اطلاعات به پزشک است.

“ما نه تنها از راه اندازی به انجام چیزی شبیه به این را حتی اگر ما می خواهم به” Rigby توضیح داد که او به خود مشغول اتاق انتظار.

مقررات فدرال در حال حاضر در حال تغییر است اما در این زمان تغییرات محدود به بیماران مدیکر که 65 سال یا مسن تر. دولت و شرکت های بیمه خصوصی قوانین و مقررات است که همچنین دیکته نوع از مراقبت از ما دریافت خواهید کرد ممکن است تغییر کرده است. حتی اگر پزشکان می خواهید برای ارائه خدمات پزشکی از راه دور, آنها ممکن است نه ابزار انجام این کار به طور موثر و یا یک راه برای هماهنگ کردن کسانی که پزشکی از راه دور بازدیدکننده داشته است.

اما ضرورت است که مادر همه اختراع بنابراین امید است که این سیستم وفق دهند.

“در حال حاضر که کنترل عفونت در همه ذهن” زمانی مشخص گفت خوش بینانه “من انتظار ما را ببینید بازنگری پزشکی از راه دور به طور کلی.”

مطالعه بیشتر

با استفاده از FaceTime برای پزشکی از راه دور. HIPAA راهنمای بهداشت تصویری بازدیدکننده داشته است. منتشر شده توسط ساده مراجعه کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>