پروفسور دانشگاه هاروارد: اعماق فضا سیگنال ممکن است از تمدن بیگانه

در اوایل این ماه محققان کانادایی اعلام کرد که آنها کشف می خواهم قدرتمند سیگنال های رادیویی ناشی از یک کهکشان دور در انفجار هر 16 روز.

و Avi لوئب از صندلی های دانشگاه هاروارد نجوم گروه گفت: فوتوریسم این هفته که او فکر می کند یک احتمال این است که سیگنال های آینده از تمدن بیگانه.

روشن, لوئب همچنین اذعان کرد که سیگنال های “سریع radio bursts” یا FRBs — می تواند تولید شده توسط جوان ستاره نوترونی به نام magnetars و یا توسط دیگر هنوز کشف نشده پدیده طبیعی است.

“اما در حال حاضر ما یک تفنگ سیگار کشیدن که به وضوح نشان می دهد ماهیت FRBs,” او نوشت: در یک ایمیل. “پس از تمام امکانات باید در نظر گرفته شود از جمله مصنوعی مبدا.”

یک امکان بتن گفت: یک تمدن فرازمینی با استفاده از یک پرتو انرژی به حرکت محموله از طریق فضا — و که محققان کانادایی چیدن تابش نشت دور از آن.

لوئب اشاره کرد که او قبلا به بررسی این مفهوم در سال 2017, مقاله در آن یافت می شود که انرژی مورد نیاز برای حرکت محموله با انرژی پرتوهای خواهد بود کاملا حیرت آور است. در واقع او گفت: چنین پرتو خواهد نیاز به در مورد انرژی زیادی که تمامیت نور خورشید که بازدید زمین.

“این امر نیاز به یک مهندسی پروژه بسیار بلند پروازانه تر از ما در حال حاضر بر روی زمین,” او نوشت. “بنابراین اصلی چالش تکنولوژیکی است که در قدرت عظیمی که رادیو پرتو نیاز[s] به حمل است.”

این محققان کانادایی خود اذعان کرد در پیگیری آزادی مطبوعات در مورد یافته است که “غیر حرفه ای پیشنهاد کرده اند آنها پیام از بیگانگان.”

لوئب هر چند فکر می کند این امکان است که ارزش به طور جدی با توجه به — علاوه بر این البته به علل طبیعی. او همچنین اشاره کرد که متفاوت FRBs می تواند امکان پذیر شود ناشی از پدیده های مختلف.

این اولین SETI داستان لوئب است به waded. در سال 2018 به عنوان مثال او پیشنهاد کرد که interstellar شی ‘Oumuama ممکن است یک بیگانه شد.

“پیشرفته تکنولوژیک تمدن تقریب خوبی به خدا,” او گفت: نیویورکر در آن زمان است. “فرض کنید شما یک تلفن همراه نشان داد و آن را به یک caveperson. این caveperson می گویند آن را خوب سنگ. این caveperson استفاده می شود برای سنگ. بنابراین در حال حاضر تصور کنید که این شی ‘Oumuamua بودن آی فون و ما در حال غار مردم است.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im