بهره برداری از رسانه های اجتماعی برای COVID-19 همه گیر

با تحصیلات تکمیلی در حال حرکت آنلاین و اجتماعی فاصله در اثر کامل من شده اند با تکیه بر تلفن من—به طور خاص Instagram—برای کشتن زمان و دوباره یک حس اجتماعی که من از دست رفته در COVID-19 بیماری همه گیر. به عنوان لحظه مهلت در برابر cabin fever یک استراحت از کشت coronavirus-اخبار مرتبط و آهسته آشتی با کاهش بهره وری من متوسل به #See10Do10 (شما دیدن یک ویدیو از کسی انجام 10 push-ups و سپس پست خود را) و چالش های دیگر است. پس از 10 روز از قرنطینه من در حال اتمام فشار تا چالش عکس کودک, چالش ها, رقص چالش های مطرح شرکت کننده در آب نبات و شکلات مارس جنون رای گیری همه در Instagram. گوشی من متوقف نشده وزوز بین, ایمیل, اطلاعیه های فشار زنده خوردها برچسب ها در پست ها, متن و پیام. ارتباط من با برادرم در ژاپن شده است به کاهش تنها ارز از سگ ، پس از هفته اول ماه مارس من زمان روی صفحه نمایش رفته است با 164 درصد است. و به جای اینکه guilted با خروش خود من فعالیت های آنلاین من ادامه داد: لغزش به گرداب سرپرستی زندگی مجازی.

زمان روی صفحه نمایش است که انتظار می رود به افزایش در میان بزرگسالان و همچنین کودکان در طول COVID-19 بیماری همه گیر. #See10Do10 فقط یک مثال از راه دستورات گسترش مانند آتش سوزی و حتی در میان یک بیماری همه گیر و به نظر می رسد هر دو آشکار است و لازم است برای این نوع از virality به مهار می شود نسبت به مولد اقدامات برای جلوگیری از گسترش بیماری است.

با بیش از 3 میلیارد دلار به طور منظم کاربران رسانه های اجتماعی قبل از همه گیر و قابل توجهی افزایش روزانه زمان روی صفحه نمایش پس از آن آغاز شد رسانه های اجتماعی است که زمینه مناسبی برای هدف قرار دادن مردم با اطلاعات قابل اعتماد است که می خواهم در غیر این صورت می شود, پخش كردن, #seeapupsendapup. CDC, که, مجلات پزشکی و سازمان های مراقبت بهداشتی شده است به روز رسانی وب سایت ها و ارائه راهنمایی در سراسر سیستم عامل های متعدد اما این سایت نیست به عنوان آسان برای دسترسی به کلیک کردن بر روی آیکون دانلود برای صفحه نمایش خود را. شده اند وجود دارد همکاری با رسانه های اجتماعی تیم ها: Facebook در حال حاضر یک COVID-19 مرکز اطلاعات tab, Google Scholar است که شامل مقالات در مورد COVID-19 و توییتر ارائه منابع قابل اعتماد برای کسانی که coronavirus جستجو مربوط به. این اقدامات موفق شده اند در برخی از گروه های, اما آنها همچنان به عدم کلیک کنید-طعمه درخواست تجدید نظر از یک Infinite رقص یا یک IGTV پخت آموزش.

یکی دیگر از چالش با این بیماری همه گیر است که گسترش سریع اطلاعات غلط. بر خلاف قبل از بیماری های همه گیر که به رسمیت شناخته شده است نقش عمده رسانه ها در COVID-19: “2019-nCoV شیوع و پاسخ شده است همراه با عظیم ‘infodemic’—بیش از فراوانی اطلاعات—برخی دقیق و برخی نه که باعث می شود آن را سخت را برای مردم برای پیدا کردن منابع قابل اعتماد و قابل اعتماد و راهنمایی های زمانی که آنها به آن نیاز دارند.”

سه روز پس از خروج از منهتن, پدر من به من فرستاده یک تصویر از یک e-mail از یک دکتر که توضیح نکات آسان برای پیشگیری: جرعه آب هر 15 دقیقه به فشار ویروس همراه خود را در سیستم گوارشی پس از اسید معده شما می توانید آن را بکشند self-بررسی عملکرد ریه با نگه داشتن نفس خود را برای یک مقدار مشخصی از زمان هر روز صبح. E-mail موجود در یک امضا از دانشگاه هاروارد و استاد بازنشسته و پزشک که من پیدا کردم آنلاین, بنابراین من بلافاصله آن را با دوستان و خانواده. پس از من آن نوشته شده به من Instagram داستان یک روزنامه نگار از دوستان به من گفت این یک جعل کارگردانی من به مقالات که ذکر کرده استنفورد هاروارد و دیگر ایمیل ها حاوی مشابه اطلاعات غلط. من شرمنده و ناراحت است.

چه کسانی و سازمان های دیگر در حال پیگیری اطلاعات غلط و فعال تلاش برای به اشتراک گذاشتن اسطوره busters مورد COVID-19 اما در واقع این تلاش ها نبوده است به اندازه کافی برای متوقف کردن گردش اطلاعات نادرست و یا جلوگیری از گسترش توهمات مانند “این ویروس است که در اینجا برای کمک به ما” نوشته های از مدرسان یوگا که نیاز به نگه داشتن استودیو خود را شناور. پزشکان که به دنبال پزشکان ممکن است مزایای بیشتر به طور موثر چیدن و انتخاب اطلاعات مربوطه. “من مکث در یک مطالعه کوچک در اینجا یک نامه در یک مجله علمی وجود دارد. هر گونه اطلاعات بالینی پیدا می کنم حتی یک حکایت در مورد یک بیمار احساس می کند بسیار مفید” دانشگاه کلمبیا پزشک هلن Ouyang به تازگی نوشت. “اغلب هر چند من این اعتقاد است که ما را از این طریق دریافت کنید.”

سوال این است که چگونه غير layperson جذب می تواند اطلاعات دقیق دیجیتال انکوباتور از رسانه های اجتماعی. کارکنان بیمارستان در حال ژست گرفتن با “ما ماندن در اینجا برای شما لطفا ماندن در خانه برای ما” پوستر و متخصصان پزشکی هستند “التماس” برای افرادی که به دنبال این سفارشات اما چرا در حال دیدن بیشتر محتوای احساسی و کمتر مشخص آموزنده ، با رسانه های اجتماعی به عنوان یک ابزار بالقوه برای اجرای اقدامات پیشگیرانه و تشویق به زندگی سالم قبل از همه گیر آن است چرا با توجه به ارزش وجود ندارد بیشتر اطلاعات پزشکی رفتن ویروسی در طول یک. ما پس از اشتباه حساب ؟ آیا سازمان ها نیاز به ایجاد پروفایل خود و داستان های هیجان انگیز تر به حرکت را از طریق ؟ بیشتر قابل کلیک? به اشتراک گذاری-شایسته است ؟

CDC را Instagram حساب 751,000 پیروان و کسی که تا 4.6 میلیون پیروان. در مقایسه Emily Ratajkowski دارای 26 میلیون پیروان LeBron James به 62 میلیون پیروان و کایلی Jenner دارای 168 میلیون پیروان. بسیاری از تاثیرگذاران و چهره های عمومی شده اند تشویق مردم به ماندن در خانه و اجتماعی فاصله جدی; Ellen DeGeneres (86 میلیون ع) نوشته شده است فیلم ها به مبارزه با انزوای اجتماعی در, اجتماعی, فاصله, رایان رینولدز (35 میلیون ع) را تشویق کرده است تا کمک های مالی به @feedingamerica و دیگر بانک های مواد غذایی پس از اهدای $1 میلیون با همسر بلیک سرزنده و میشل اوباما (37.5 میلیون ع) نوشته شده است, راه های عملی برای حمایت از کسب و کارهای محلی کارکنان درمانی و تمرین مراقبت از خود. بسیاری تاثیر گذار و مشهور موارد را در اطراف محور #StayHome و #StayHealthy تم, دستور extravaganzas یا #tbt و مد عکس.

تصور کنید که با نفوذ آنلاین چهره های ارسال خود را در ترکیب میلیاردها پیروان به منابع قابل اعتماد و یا ترجمه CDC اطلاعات در کوچک قابل هضم تکه. تصور کنید که تاثیر آنها می تواند در رفتار و دیدگاه های آمریکایی و بین المللی مخاطبان به خصوص به عنوان مدل نقش برای نوجوانان—آنها می تواند repost #SafeHands ویدئوها از طرفداران خود را تشویق به 20-شستن دست دوم شاید ارائه بلیط رایگان به تور بعدی. تصور کنید اگر آنها ترویج و آموزش پزشکی و محققان آنلاین, بزرگنمایی, مشاوره حرفه ای به جای فقط ترجمه تصاویری از #HealthcareHeroes در مقدم است. #Socialdistancing نیازی به بزرگترین هشتگ در Instagram, تاریخ, اما آن را می تواند انجام هر چه با کیفیت مردم به دنبال از مردم آنها را تحسین و به دنبال در تمام طول: احساس تعلق الهام, طنز, مهلت.

نیز وجود دارد که فقط چند اما تشخیص پزشکان که پله به عنوان آموزش پزشکی در رسانه های اجتماعی. زمانی که من یک ER داوطلب در بللوو بیمارستان دو سال پیش شروع کردم به زیر Instagram یکی از ساکنان دکتر دارین که مربی من در تروما. او در حال حاضر یک شرکت طب اورژانس پزشک در بیمارستان نیویورک و درمان بيماران و آموزش به مخاطبان عمومی در ساعت خاموش. در طول COVID-19 گیر پست خود را در اطراف محور دست اول تجربه کار در ER از جمله مطالعات و آمار او جمع شده بودند در نقش خود به عنوان پزشک-مربی و اولین پاسخ.

پزشکان مانند @ ، دارین ارائه منابع هستند که هر دو قابل اعتماد و relatable بر خلاف CDC به روز رسانی صفحه و یا اطلاعیه های فشار از عناوین روزنامه است که می تواند احساس بیگانه اضطراب تحریک و طاقت فرسا است. در انزوای اجتماعی من گاهی هدایت از زندگی واقعی مردم و رسانه های اجتماعی ارائه می دهد سرپرستی اما بتنی نسخه از یک فرد است. من می خواهم به احساس می کنم مثل من مشاوره گرفتن از فرد قابل اعتماد است و نه بی ریخت مجموع داده ها و مردم من نمی تونم نام. اگر اثرگذارندهها و سیستم عامل های آنلاین می تواند بهتر ترویج و حمایت از این صداها شاید ما می تواند خالی بین موسسه و فرد کمی کوچکتر و کمی کمتر استارک.

برای افرادی مثل من که سعی کنید به منظور محدود کردن زمان روی صفحه نمایش اما در حال معتاد به پیمایش و میل بین کتاب, مایکروویو, وعده های غذایی, تلویزیون را نشان می دهد و تمرینات ما می توانیم ما بخشی از فیلترینگ و قاچاق. CDC فراهم می کند اطلاعات قابل اعتماد در coronavirus پروتکل ها و به روز رسانی و ارجاعات متقابل مواد مناسب با منابع یک شروع است. ما می توانید به اشتراک گذاری اطلاعات مفید و روشن شدن آنچه نیست و در عین حال ثابت شده است و یا به سادگی نادرست است. در ماه های منتهی به واکسن اطلاعات گمراه کننده ادامه خواهد داد به دید با اضطراب و تشویش. ما باید صبور باشید. ما را به ماندن در داخل. هنگامی که یک واکسیناسیون می شوند, رسانه های اجتماعی خواهد بود جایگاه مهمی برای پرداختن به antivaccine ضریب اطمینان و دقت و همچنین ادامه تلاش برای انتشار مناسب و کارآمد پروتکل اطراف, تست, درمان و پیشگیری است.

هیچ سریع و تمیز پایان دادن به این بیماری همه گیر. هنگامی که راس در نیویورک می گذرد آن را حرکت بر روی بعدی شهر بعدی دولت بعدی کشور است. ما ادامه خواهد داد مسواک زدن شانه با ابهام. ما را به بزرگ و کوچک به خطر انداخته و خلاق در راه های بزرگ و کوچک. اگر ما می تواند #See10Do10 اجرای مسئولیت پذیری—10 راه برای اقامت در داخل یا حفظ شش پا فواصل در فروشگاه مواد غذایی 10 راه برای کمک به کارکنان مراقبت های بهداشتی انجام شغل خود را 10 راه برای مراقبت از افراد مسن همسایه از دور 10 راه برای جلوگیری از coronavirus از ورود به خانه خود را—پس شاید ما می تواند به استفاده بهتر از زمان ما در حال حاضر صرف خیره شدن به صفحه نمایش و پرداخت آن را به جلو یک پست در یک زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>