سخت مبارزه با تروریسم در اروپا می تواند بزرگ صورتحساب مواد غذایی

سخت مبارزه با تروریسم در اروپا می تواند به افزایش چهار فرد خانواده صورتحساب مواد غذایی £20.98 هر هفته و احتمالا تا آنجا که £50.98 هر هفته پژوهش را نشان می دهد.

این اعداد و ارقام معادل $27.53 و $66.89 بود.

اگر بریتانیا از اتحادیه اروپا با یک معامله است که حداقل مخرب یک خانواده چهار را صرف اضافی £5.80 ($7.61) در هر هفته برای یک رژیم غذایی سالم و به £18.17 ($23.84) تحت یک معامله است که شبیه به معامله انگلستان بود تحت عضویت با اتحادیه اروپا.

یک پانل از کارشناسان صنعت را برآورد اثرات Brexit در انواع مواد غذایی مختلف و آنچه در این معنی برای خانواده ها در بهترین و بدترین سناریو مورد. محققان سپس با استفاده از هر متخصص را تخمین می زند و ترکیب آنها ریاضی را برآورد برای پنل به عنوان یک کل. یافته های خود را به نظر می رسد در BMJ Open.

کارشناسان تخمین می زنند که مبارزه با تروریسم در اروپا را حداقل بر قیمت چای و قهوه و کاکائو اما بیشتر تحت تاثیر قرار گوشت و لبنیات و مربا.

“ما به انجام پژوهش با استفاده از تخمین می زند از ده متخصصان با تجربه و تخصص در خرید مواد غذایی خرده فروشی, کشاورزی, اقتصاد, آمار و خانواده امنیت غذایی می گوید:” محقق سرب مارتین بارون از اداره آمار در دانشگاه وارویک.

“ما پس از ترکیب نسبت های مورد استفاده برای محاسبه شاخص قیمت مصرف کننده سبد غذایی هزینه متوسط تغییر قیمت مواد غذایی برای مبارزه با تروریسم در اروپا با یک معامله است که انتظار می رود به افزایش 6 درصد و با هیچ معامله انتظار می رود به افزایش 22%.

“امنیت غذایی در انگلستان است که یک مسئله موضعی. با توجه به Trussell اعتماد بیش از پنج سال گذشته بانک مواد غذایی با استفاده از افزایش 73% و این افزایش می تواند برای خانواده هایی که قادر به جذب این افزایش هزینه. وجود دارد همچنین می تواند کاهش در رژیم غذایی با کیفیت منجر به مشکلات بهداشتی درازمدت است.”

مطالعه صورت گرفت در جولای 2018 زمانی که یک مبارزه با تروریسم در اروپا بعید به نظر می رسید. بارون در حال حاضر کار به روز رسانی تخمین می زند.

منبع: دانشگاه وارویک

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de