دستی سونوگرافی دستگاه در سرعت تشخیص COVID-19

زمانی که بیماران مبتلا به یک بیماری جدید به نام COVID-19 شروع به ریختن به بیمارستان ریوی و مراقبت های ویژه پزشک بلال جلیل در بر داشت خود را تبدیل به یک اندازه جیبی دستگاه او با استفاده از شده بود به سرعت بررسی عملکرد قلب در عمل خصوصی است. آن را یک دستی نقطه از مراقبت های سونوگرافی و یا گمراه کننده که متشکل از ساده کاوشگر است که می تواند پخش تصاویر سونوگرافی به یک صفحه نمایش تبلت یا تلفن. این ابزار ارزشمند ثابت در ساخت بحرانی تریاژ انتخاب: در عرض چند دقیقه جلیل که با این نسخهها کار در واحد مراقبت های ویژه در بیلور Scott & White نظام سلامت در تگزاس می توانید ببینید اگر کسی ریه ها را تحت تاثیر قرار به اندازه کافی به نیاز به مراقبت های ویژه.

بسیاری از مراقبت های اورژانس, پزشکان در سراسر جهان را آغاز کرده اند که با تکیه بر گمراه کننده واحد عنوان اولین خط دفاعی در مقابله با COVID-19. آزمایش خون گاهی اوقات 24 ساعت و سی تی اسکن اتاق انتظار طولانی. اما این کمی سونوگرافی می تواند ابزارهای آشکار آسیب ریه در نقطه, نمایش, پزشکان, آیا افراد می توانند تنفس به طور مستقل یا باید بلافاصله در هواکش.

“برخی از بیماران ندارد بسیار شدید علائم اما سونوگرافی نشان داد که ریه ها واقعا آسیب دیده می گوید:” الکساندرا Gonçalves, افسر ارشد پزشکی از استراتژی و مشارکت در Philips, که باعث می شود یک دستی دستگاه سونوگرافی به نام Lumify. حداقل یک مطالعه نشان داد یکی دیگر از POCUS واحد تشخیص داده COVID-19 دقیق تر از استاندارد بینی-گرد و خاک, آزمون, او می گوید. حتی زمانی که یک سواب آزمون نشان داد منفی کاذب برای coronavirus سونوگرافی می تواند ثابت کند که ریه ها ملتهب شد. دستی ماشین آلات نمی خواهد جایگزین موجود تشخیص استانداردهای اما باید بخشی از toolbox پزشکان می گویند.

چنین کوچک دستگاه سونوگرافی نیز می تواند کمک به پزشکان نظارت بر افرادی که در حال حاضر شناخته شده است به توان و حذف COVID-19. آوردن بسیار مسری بیماران به راديولوژی برای اسکن اغلب بدان معنی است که آنها را به طبقه های مختلف در نتیجه افزایش احتمال گسترش عفونت در اطراف یک بیمارستان است. Gurneys مورد استفاده در این روش باید پوشش داده شود. و رادیولوژی ماشین آلات باید ضد عفونی پس از استفاده از هر که causies به تاخیر می اندازد. بزرگتر سونوگرافی واحد می توان به چرخ و بین افراد اتاق, اما آنها همچنین یک مدت زمان نسبتا طولانی برای ضد عفونی. سلامت کارگران می تواند قرار دادن پروب دستی و قرص های پلاستیکی محافظ آستین, اما, که باعث می شود مصرف اسکن به طور منظم و سریع تر و آسان تر است. به عنوان یک نتیجه پزشکان می توانید مقایسه امروز تصاویر با کسانی که دیروز گرفته شده—و یا ساعت پیش—به مسیر COVID-19 اغلب غیر قابل پیش بینی پیشرفت.

تاریخچه مختصری از سونوگرافی

دیرین اصلی در تشخیص پزشکی, سونوگرافی دستگاه های گزاف گویی بالا-امواج صوتی با فرکانس کردن بافت نرم از ارگان های داخلی بدن مانند قلب و کبد و جنین یا جنین در دوران جنینی برای تولید تصاویر. “بر خلاف پرتوهای یونیزان از اشعه ایکس و سی تی اسکن اولتراسوند و بدون عوارض جانبی می گوید:” رادیولوژیست ییل تونگ چن از دانشگاه بیمارستان لاپاز در مادرید. او می گوید که نظارت خود را ریه های روزانه پس از او قراردادی COVID-19 در بیمارستان است.

زمانی که پزشکان برای اولین بار شروع به استفاده از این فناوری در اواسط قرن 20 آن را به نظر نمی رسد مانند یک ابزار غربالگری ریه ها. به طور معمول صدای امواج پراکنده در هوا را داخل ریه و نه تولید یک تصویر. اما اخیرا دانشمندان متوجه شدم که برای شرایط خاص سونوگرافی می تواند تولید به اندازه کافی از یک تصویر برای گفتن پزشکان چیزی اشتباه است. 2008 کاغذ در قفسه سینه پیشنهاد می توان آن را مورد استفاده برای تشخیص نارسایی حاد تنفسی. بعد کاغذ در سونوگرافی قلب و عروق اشاره کرد که آن را نیز می تواند تشخیص ساخته شده است تا مایع یا یک توده جامد مانند یک تومور در ریه ها.

در مقیاس کامل دستگاه اولتراسوند محدوده اندازه که از یک کامپیوتر بزرگ را به یک کمد کوچک بر روی چهار چرخ. چند سال پیش اولین دستگاه های دستی در بازار ظاهر شد. دانشمند و کارآفرین Jonathan Rothberg آغاز شده و این شرکت پروانه شبکه در سال 2011 هنگامی که دختر خود را توسعه کلیه رشد. نظارت بر آن نیاز به بازدید از یک مرکز تصویربرداری بنابراین پروانه شبکه ایجاد شده پروانه iQ—یک گمراه کننده است که نمایش تصاویر در, پزشکان,’ گوشی های هوشمند از طریق یک برنامه امن. بیش از دهه گذشته چندین شرکت دیگر آغاز فروش جیبی-اندازه سونوگرافی واحد نیز هست.

ماشین آلات کیفیت است پس از بهبود قابل ملاحظه ای می گوید: Jean-Jacques Rouby استاد بازنشسته در Pitié-Salpêtrière بیمارستان و دانشگاه سوربن در پاریس. او می گوید: او با استفاده از سونوگرافی تصویربرداری به 15 سال و مقایسه و دستگاه های جدید. “صفحه نمایش کوچکتر هستند ، اما کیفیت تصویر در مقایسه بسیار خوب,” او اضافه می کند.

محبوب در یک بیماری همه گیر

مانند بزرگتر سونوگرافی دستگاه های دستی آنهایی که نشان می دهد نشانه های تصویری است که ریه های بیمار هستند. برای بررسی آنها پزشکان, نگاهی به پلور از غشاء که پوشاند هر ریه است. تحت شرایط عادی بینندگان دیدن بازتابی از پلور به عنوان یک سری از فاصله خطوط افقی, نام, خطوط طول آن ارگان. “هنگامی که شما اسکن ریه های سالم, شما دیدن, خوب, زیبا یک خط به صف بسیار متقارن می گوید:” جان مارتین افسر ارشد پزشکی در پروانه شبکه. اما زمانی که مایعات ساخت تا رگه های عمودی به نام B خطوط به نظر می رسد. به عنوان یک بیماری بدتر و ریه ها را از دست خود بافت شروع به نگاه فشرده و متراکم. “در مراحل اولیه شما پراکنده B خطوط و بعد پلورال خط شکسته می شود و نامنظم” مارتین توضیح می دهد. “شما ببینید تحکیم [از مایع] زیر که پلور.”

این لکه بینی ساخته شده است تا مایع می تواند کمک سونوگرافی کاربران تشخیص COVID-19 پنومونی شایع و بالقوه مرگبار عارضه است که در خدمت به عنوان یک نشانگر شدید عفونت کروناویروس. قبل از این بیماری پدید آمده از تصویب نقطه از مراقبت های فن آوری اولتراسوند بوده است نسبتا آهسته است. سپس همه گیر زده و تقاضا افزایش یافت.

فیلیپس می گوید: آن را تا به حال افزایش سفارشات Lumify. و مارتین شده است میزبانی آموزشی با صدها نفر از متخصصان پزشکی که می خواهند به یاد بگیرند که چگونه به استفاده از پروانه بهره هوشی و دیگر گمراه کننده دستگاه های. یک “e-learning” شرکت به نام iTeachU نیز ارائه می دهد یک رایگان COVID-19 ریه سونوگرافی دوره آموزشی برای پزشکان و پرستاران و امدادگران. Rouby برای اولین بار پیشنهاد ساخت دستی سونوگرافی واحد تجهیزات استاندارد در بیمارستان شش سال پیش اما “ایده این بود که جلوتر از زمان خود” او می گوید. “در حال حاضر ما فقط خرید 14 از آنها است.”

این افزایش محبوبیت شروع در سطح زمین است. “علاقه مند پزشکان و پزشکان در حال خرید این دستگاه ها را در خود می گوید:” رادیولوژیست Rasu Shrestha, مدیر ارشد استراتژی افسر و معاون اجرایی رئیس جمهور از دهلیز, بهداشت, مراقبت های بهداشتی شبکه است که شامل بیمارستان ها و مراقبت های فوری و مراکز شمالی و کارولینای جنوبی و گرجستان است. در حال حاضر بزرگتر و سیستم مراقبت های بهداشتی زیر کت و شلوار: دهلیز سلامت فقط خرید بیش از 60 پروانه دستگاه برای 30 مکان Shrestha می گوید. “ما واقعا اول سلامت سیستم در کشور به استقرار آن را در مقیاس” او می گوید.

این شرکت تصمیم پروانه iQs چرا که آنها آسان برای استفاده—و نسبتا ارزان: آنها هزینه ای در حدود 2000 $در هر, در مقایسه با 50.000 دلار یا بیشتر برای یک مقیاس کامل سونوگرافی سیستم. جلیل می گوید او را دوست دارد به استفاده از وسیله ای به نام GE Vscan که می آید با یک صفحه نمایش اختصاص داده شده. او تشبیه گمراه کننده واحد به بلندگو است که اجازه مراقبان نه تنها گوش دادن به بدن است اما همچنین در داخل آن است.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس از علمی آمریکا در اینجا. و به عنوان خوانده شده پوشش از شبکه های بین المللی ما از مجلات در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de