هکرها چوب نوار در ثبت سرعت و ترفند Teslas به رفتن سریعتر


که سه

در یک مشکل آزمایش محققان شرکت امنیتی مک آفی قادر به ترفند دو سال 2016 Teslas با کروز کنترل فعال به رانندگی تا 50 مایل در ساعت در 35 مایل در ساعت در منطقه — به سادگی با چسباندن دو اینچ سیاه و سفید نوار بیش از سه روز ثبت سرعت ساخت وسایل نقلیه فکر می کنم آنها در 85 مایل در ساعت در منطقه.

آن را ترسناک نشان می دهد که معاصر خودمختار رانندگی ویژگی های ممکن است به عنوان قابل اعتماد به عنوان یکی ممکن است فکر می کنم.

این ترفند تنها بر روی Teslas شامل سخت افزار پک 1 سیستم های دوربین های نصب شده در وسایل نقلیه بین 2014 و 2016 اعزام شده توسط یک شرکت به نام MobilEye — هر چند بیش از 40 میلیون وسایل نقلیه از جمله بسیاری از تسلا مدل, از ویژگی های این سیستم با توجه به McAfee.

سرعت هک

حداقل ترین رویکرد است که هنوز هم manged برای فریب دادن سیستم در این راه ساده بود و دو اینچ نوار از نوار سیاه.

“حتی به چشم آموزش این سختی به نظر می رسد مشکوک یا مخرب و بسیاری از کسانی که آن را دیدم نمی دانستم نشانه تغییر داده شده است در تمام” می خواند McAfee پست وبلاگ.

خوشبختانه بهره برداری را کار بر روی سخت افزار جدیدتر از تسلا سخت افزار پک 1 — در واقع جدیدتر Teslas استفاده نمی ترافیک ثبت نام تکنولوژی تشخیص.همه در همه ،

اما “آسیب پذیر نسخه از این دوربین همچنان به حساب به صورت قابل ملاحظه نصب و راه اندازی پایه تسلا در میان وسایل نقلیه” با توجه به McAfee.

ادامه مطلب: ترفند هکرها می توانند یک تسلا به شتاب 50 کیلومتر در ساعت [MIT Technology Review]

بیشتر در تسلا: تسلا کامپیوتر سخت افزار Stuns رقبا: “ما نمی توانیم آن را انجام دهد”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im