هکرها با استفاده از Coronavirus Maps to Spread Malware

شیوع تروجان

شیوع کروناویروس داشبورد — مثل این یکی ایجاد شده توسط جان هاپکینز و دانشگاه را تبدیل به یک راه مفید برای پیگیری چگونه این ویروس مرگبار در حال گسترش در سراسر جهان است.

اما هکرها ایجاد جعلی coronavirus نقشه برای آلوده کردن کاربران با نرم افزارهای مخرب, وب بعدی گزارش.

کارتون, هنتای, مانگا

محقق امنیتی Shai Alfasi دلیل در آزمایشگاه های کشف شده که به هکرها شروع به استفاده از جعلی coronavirus داشبورد به خراش داده های کاربر از جمله “نام کاربر و کلمه عبور و شماره کارت اعتباری و دیگر اطلاعات حساس ذخیره شده در مرورگر کاربران” با توجه به یک پست وبلاگ.

به عنوان مثال یک نقشه جعلی استفاده می شود که تقریبا یکسان رابط گرافیکی به عنوان جان هاپکینز یک مخفی یک برنامه اجرایی است که ایجاد فایل های جدید در هدف را به طور موقت فایل ها و پوشه ها.

داده های دزد

نرم افزارهای مخرب نگه می دارد خود را زنده به عنوان آن sifts از طریق کاربران فایل ها با استفاده از ویندوز’ “Task Scheduler” از ویژگی های. این روش نه تنها قادر به سرقت داده های خود را — آن را آلوده می توانید آن را با انواع دیگر نرم افزارهای مخرب نیز هست.

“به عنوان coronavirus همچنان به گسترش و برنامه های بیشتر و فن آوری های توسعه یافته برای نظارت بر آن ما خواهد شد به احتمال زیاد شاهد افزایش در کورونا ویروس کرونا انواع نرم افزارهای مخرب به خوبی به آینده قابل پیش بینی” خوانده شده پست های وبلاگ.

ادامه مطلب: هکرها با استفاده از coronavirus نقشه های کامپیوتر شما را آلوده [The Next Web]

بیشتر در مورد این ویروس: مراکز درمانی در حال باز کردن درایو از طریق Coronavirus تست ایستگاه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im