گروه هکر توقیف Twitter, Facebook حساب از 15 تیم NFL

سه, دو, یک, هک

لیگ ملی فوتبال نیست واقعا ارزش دفاع به همان اندازه به عنوان آن را باید حداقل نه زمانی که می آید به امنیت آنلاین.

روز یکشنبه و دوشنبه یک گروه که خود را OurMine هک رسمی حساب های رسانه های اجتماعی از NFL و 15 تیم NFL از جمله سوپر باول-محدود San Francisco 49ers و Kansas City Chiefs.

ماک به شیرها

OurMine نمی کنترل NFL teams’ Twitter, Facebook و Instagram حساب برای مدت طولانی, اما آن را تا به حال مقدار زیادی از سرگرم کننده با آنها را در حالی که آن را می تواند با استفاده از دسترسی به تغییر تیم حساب لوگو و هدر و ارسال, عجیب و غریب, پیام است.

آن را با استفاده از Chicago Bears’ حساب توییتر برای مثال به ادعای این تیم تا به حال فروخته شده به عربستان سعودی رسمی و مایل به تجارت آن ستاره linebacker خلیل ماک به Detroit Lions — یکی از تیم های که حساب را هک نمی — فقط برای $1.

هشدار عادلانه

در بسیاری از حساب های این هک OurMine ارسال همان پیام: سلام ما برگشتیم (OurMine). ما در اینجا به مردم نشان می دهد که همه چیز hackable.” این پیام پس از آن به تشویق هر کسی که علاقه مند در بهبود خود را در حساب های امنیتی برای تماس با گروه از طریق یک آدرس ایمیل ذکر شده و یا وب سایت.

OurMine گفت: همسرم که در آن ارائه شده آن cybersecurity خدمات به NFL قبل از راه اندازی این حمله اما نمی دریافت پاسخ. آن را بعید است که این هفته شیرین را کسب OurMine NFL کسب و کار — اما این گروه قطعا موفق در لیگ توجه است.

ادامه مطلب: Twitter و Facebook حساب برای 15 تیم NFL هک شده [بی بی سی]

بیشتر در رسانه های اجتماعی ارسال ها: شکستن: هکرها دسترسی از 50 میلیون Facebook حساب

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im