میکروب های روده ممکن است کلید حل آلرژی غذایی

امروز Nagler است درمان دانشگاه شیکاگو و کمک به پایونیر نوظهور در زمینه تحقیق: مطالعه چگونه باکتری ها در روده می تواند مهار شود برای کمک به افراد مبتلا به آلرژی غذایی است.

نبود تجربه شخصی مبتلا به آلرژی است که با الهام از علاقه او. به جای آن یک فرد مشاهده او به عنوان یک دانشجوی دکتری در 1980s. او در حال مطالعه موش که سیستم ایمنی بدن به بلا استفاده و حمله به پروتئین کلاژن به داخل مفاصل باعث آرتریت شدید. دانشمندان می تواند پرش به شروع این بیماری با تجویز یک شات از کلاژن در زیر پوست. اما جالب زمانی که Nagler بعد تغذیه موجودات کلاژن با استفاده از یک لوله که snaked را به معده خود را, آن را تا به حال در مقابل اثر: موش ها بهتر است.

دهه در این مفهوم, نام, دهان, سلول های بنیادی آمده است به استفاده از به عنوان یک درمان برای آلرژی غذایی که تاثیر می گذارد حدود 32 میلیون نفر در ایالات متحده از جمله در مورد دو دانش آموزان در هر کلاس درس. بیش از ده سال گذشته یا بیشتر, برخی از حساسیت شروع درمان آلرژی غذایی بیماران با دوز به طور منظم از متخلف مواد غذایی (یا محصولات ساخته شده از آن) به آرامش پاسخ آلرژیک. این رویکرد می ایستد به رشد در محبوبیت با تصویب در ماه ژانویه از استاندارد نسخه—مجموعه ای از روزانه کپسول برای درمان حساسیت به بادام زمینی— توسط غذا و داروی آمریکا.

اما خوراکی سلول های بنیادی دارای جنبه های منفی. این رژیم می تواند دشوار از آن شامل مصرف روزانه مواد غذایی است که می تواند کشتن. آن را برای همه کار نمی کند و کمی برای رفع بیماری های زمینه ای. موفقیت بیشتر به معنی به دست آوردن این توانایی با خیال راحت به خوردن چند بادام زمینی برای مثال به جای واکنش به یک ذره از بادام زمینی آرد.

برای برخی از خانواده ها این متوسط افزایش است به زندگی تغییر. هنوز هم آن است که مخاطره آمیز: بیماران باید مصرف کمی از مواد غذایی هر روز یا چند بار در هفته برای بقیه زندگی خود را—و یا آنها می تواند از دست دادن حمایت.

بنابراین Nagler و دیگر محققان در حال کار برای پیدا کردن راه هایی برای درمان آلرژی غذایی بیشتر به راحتی و عمیقا. آنها با هدف قرار دادن آنچه آنها باور دارند که یک ریشه و علت—عدم تعادل در جامعه از باکتری های مفید یا میکروبیوم که در زندگی ما جرات—در امید بازنشانی سیستم ایمنی بدن است.

تولید یک میکروبیوم درمان مبتنی بر چالش برانگیز خواهد بود و با بسیاری از جزئیات برای هش کردن مانند که میکروب ها به ارائه و چگونه به آنها ارائه. اما این رویکرد در حال شتاب گرفتن است. در سال گذشته Nagler تیم و گروه دیگری در بوستون گزارش داد یک گام مهم رو به جلو: آنها مانع شدید آلرژیک پاسخ در آلرژی مستعد موش توسط تهیه میکروب های روده از سالم و غیر آلرژیک نوزاد انسان. “داده های صدا هستند و آنها بسیار دلگرم کننده می گوید:” اطفال پزشک متخصص آلرژی Jaclyn Bjelac از کلینیک کلیولند.

و در ماه مارس, دانشمندان, گزارش, پیدا کردن مقدار زیادی از آنتی بادی در برابر بادام زمینی حساسیت زا در معده و روده از بیماران مبتلا به آلرژی بیشتر حمایت از این ایده است که دستگاه گوارش کانون برای مواد غذایی آلرژی مقررات و درمان است. در حال حاضر شرکت در حال تست چند استراتژی.

آن شده است یک بازی پازل که چرا یک فرد تحمل مواد غذایی در حالی که یکی دیگر آلرژی است اما عنوان شده در مقاله او مستروف در بررسی سالانه ایمونولوژی, Nagler متقاعد شده است که میکروبیوم کلیدی است.

تولد یک فرضیه

چهار سال پس از به پایان رساندن تحصیلات تکمیلی کار Nagler آغاز شده در حال اجرا یک آزمایشگاه در دانشکده پزشکی هاروارد. او در حال مطالعه التهابی روده, بیماری نیست, آلرژی غذایی ، اما به عنوان پژوهش در 1990s نشان داد که بیماری التهابی روده در درجه اول ناشی از واکنشهای سیستم ایمنی در برابر باکتری های روده او منتقل شده توجه خود را به میکروبیوم.

سپس در سال 2000 او در سراسر جذاب انتشار. این توصیف یک مدل موش برای حساسیت به بادام زمینی که شبیه کلید علائم تجربه شده توسط مردم است. موش ها ابتدا خستگی ناپذیر. خود را به چشم و دهان پف کرده. برخی از تلاش برای نفس کشیدن—زندگی-تهدید واکنش آلرژیک به نام آنافیلاکسی.

اعتبار: گتی ایماژ

همه این اتفاق می افتد بعد از محققان تغذیه موش پودر بادام زمینی. “که گرفتار چشم من” Nagler می گوید. آن زد مقابله به یافته های قبلی با ورم و اماس مفصل موش که در آن تغذیه کلاژن آرام به واکنش ایمنی بدن. چرا تفاوت ؟

به بادام زمینی آلرژی موش, گزارش دیگری نشان داد تا به حال ژنتیکی قطعی است که خسارت یک گیرنده به نام TLR4 است که نشسته است در غشای سلول های ایمنی به رسمیت می شناسد و میکروب. این نگاه به عنوان اینکه بادام زمینی آلرژی موش های فاقد عادی عبور بحث طول می کشد که بین روده میکروب ها و سلول های ایمنی.

“که من lightbulb لحظه” Nagler می گوید. شاید تریلیون میکروب است که در زندگی ما سرکوب پاسخ ایمنی بدن به مواد غذایی با تحریک گیرنده TLR4. و شاید آشفتگی که در پرتکاپو میکروبیوم تغییر سرکوب و باعث افزایش آلرژی است.

ایده مش با روند تاریخی است. به عنوان جوامع مدرن, مردم, نقل مکان به مناطق شهری بیشتر نوزادان با زايمان به روش سزارين در زمان بیشتر آنتی بیوتیک ها و خوردن بیشتر مواد غذایی کم فیبر مواد غذایی—همه از آن لرزش microbiomes. زمان این تغییر شیوه زندگی به موازات افزایش مشاهده شده در مواد غذایی و انواع دیگر آلرژی است که شیب افزایش بیش از یک نسل امتیاز به برخی از محیط زیست شود.

در سال 2004 Nagler و همکاران منتشر شده یک گزارش نشان می دهد که بادام زمینی باعث آنافیلاکسی تنها در موش ها با یک جهش گیرنده TLR4 در نظر ژنتیکی مربوط به گونه های طبیعی با TLR4. تفاوت ناپدید شد زمانی که دانشمندان محو جمعیت باکتری های روده با آنتی بیوتیک. حتی موش عادی شد مستعد ابتلا به آلرژی غذایی بنحوی که باکتری ها در قلب حمایت می کند.

Nagler آزمایشگاه کار کرده است از آنجایی که برای شناسایی باکتری های مفید هستند و برای درک اینکه چگونه آنها تنظیم پاسخ آلرژیک.

اوایل اثرات

در کار خود Nagler تیم متمرکز Clostridia و Bacteroides—دو گروه عمده از باکتری ها در روده انسان. کار با موش پرورش در یک جوانه-محیط آزاد و در نتیجه بدون هیچ گونه میکروبیوم در همه تیم دریافتند که Clostridiaاما نه Bacteroidesجلوگیری غذا-پاسخ آلرژیک زمانی که معرفی به جرات جیر جیر تمیز موش.

وجود یک پتانسیل توضیح: موش استعمار با Clostridia باکتری ها تا به حال بیشتر سلولهای T تنظيمی یک نوع سلول است که dampens پاسخ ایمنی بدن. این Clostridia موش نیز تولید می شود بیشتر از یک مولکول به نام IL-22 که باعث تقویت مخاط روده. یک نظریه جدید شروع به ظهور: اگر محافظ میکروب ها از دست رفته روده مانع تضعیف اجازه می دهد مواد غذایی پروتئین ها برای نفوذ به جریان خون شده و به طور بالقوه باعث پاسخ آلرژیک.

این استدلال jibes خوبی با کنجکاو مشاهده است که بالای مواد غذایی حساسیت زا (برخی از پروتئین های موجود در شیر و تخم مرغ و بادام زمینی, درخت, آجیل سویا و گندم و ماهی و صدف) خرس کوچولو بیوشیمیایی شباهت به یکدیگر است. چه آنها مشترک است این است که توانایی به دست نخورده باقی می ماند در دستگاه گوارش است که به طور معمول می شکند غذا را به قطعات کوچک است که بدن را جذب می کند به عنوان مواد مغذی است. “که به نظر می رسد آنچه که باعث می شود بادام زمینی قهرمان—توانایی خود را به مقاومت در برابر تخریب در روده” Nagler می گوید.

مطالعات بیشتر مستحکم ارتباط بین باکتری های روده و مواد غذایی آلرژی و نشان می دهد که میکروبیوم تاثیر می آید در اوایل زندگی است. تجزیه و تحلیل مدفوع نوزادان سالم و کسانی که با تخم مرغ یا شیر آلرژی محققان نشان داد که حساسیت و nonallergic نوزادان تا به حال جوامع مختلف از باکتری های روده.

مطالعه دیگری دنبال 226 کودکان مبتلا به آلرژی به شیر از دوران کودکی به سن 8. دانشمندان دریافتند که برخی از باکتری ها از جمله Clostridiaشد غنی شده در نمونه مدفوع از 3 تا 6 ماهه نوزادان که در نهایت outgrew خود حساسیت نسبت به کسانی که باقی مانده آلرژیک. دانشمندان نمی بینم همان تفاوت بین این گروه در نوزادان نشان می دهد که آلرژی-محافظ میکروب ها ممکن است تنها عمل در اوایل زندگی است.

“همه از این نقاط به مفهوم یک پنجره فرصت در نظر پیشگیری می گوید:” مطالعه رهبر Supinda Bunyavanich اطفال پزشک متخصص آلرژی در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای در شهر نیویورک است.

علی شواهد

از تولد سیستم ایمنی بدن ما دریافت تحصیلات در زندگی یا مرگ را انتخاب کند. آنها یاد بگیرند که برای کشتن میکروب ها و تومورها و سلول های در حال مرگ. بسیار دیگری در محیط اطراف خود آنها باید یاد بگیرند که به ترک به تنهایی—الیاف عصب بافت استخوان و پروتئین از شیر و کوکی ها مصرف می شود در زمان میان وعده. موس مطالعات منتشر شده در سال 2019 توسط Nagler آزمایشگاه و تیم دیگری استدلال متقاعد کننده است که میکروب های روده پرورش این مهم ایمنی بدن تصمیم گیری است.

در یکی از مطالعات Nagler و همکاران جمع آوری باکتری های روده از مدفوع سالم و شیر-آلرژی نوزادان و قرار دادن آن مجموعه از میکروبها به دستگاه گوارش از germ-free موش. آنها دریافتند که باکتری های روده از نوزادان سالم محافظت موش ها در برابر پاسخ آلرژیک به شیر در حالی که میکروب ها از حساسیت نوزادان نیست.

با استفاده از ریاضی و علوم کامپیوتر تکنیک های تجزیه و تحلیل نتایج تیم شناسایی سویه های باکتری که در حال حاضر در سالم اما آلرژی نوزادان است. آنها همچنین به بررسی فعالیت ژن در سلول های پوشش روده ها—ژن خاص الگوهای مشخصه سالم روده مانع و نگاه میکروب که حضور در ارتباط با سالم مانع است.

یکی Clostridia گونه Anaerostipes caccaeظهور از هر دو تجزیه و تحلیل. زمانی که دانشمندان منتقل A. caccae به تنهایی به germ-free موش به نظر می رسید به تقلید حفاظت imparted کامل و سالم میکروبیوم.

این تیم به رهبری توسط Rima Rachid و Talal Chatila در بیمارستان کودکان بوستون در زمان یک رویکرد مشابه با استفاده از hyper-حساسیت موش پیدا کردن که تنها گونه Subdoligranulum variabile و مجموعه ای از Clostridia گونه مانع پاسخ آلرژیک. سلولهای T تنظيمی شد کلید پاسخ و موجب اقدام به میکروب.

این و دیگر مطالعات به وضوح نشان می دهد که میکروبیوم مهم است که برای جلوگیری از آلرژی غذایی و القا تحمل می گوید: Carina ونتر یک پژوهش متخصص تغذیه در دانشگاه کلرادو در دنور که در حال مطالعه ارتباط بین رژیم غذایی مادر در دوران بارداری microbiomes از نوزادان و خطر ابتلا به اگزما و آلرژی است. اما او می گوید: “چگونه است که میکروبیوم باید از نظر تنوع و در شرایط خاص گونه های ما فقط نمی دانم.”

محاکمه و سوالات

بسیاری از مجهولات ترک یک سردرگمی برای محققان امیدوار به توسعه بهتر از درمان برای آلرژی غذایی: بهتر است برای تغذیه کامل و سالم میکروبیوم یا برای دوباره پر کردن فقط چند مفید میکروب ؟ “من ابتدا سر من هر روز فکر کردن در مورد این” Rachid می گوید.

او رهبری یک مطالعه بالینی برای تست احتمال اول. در این دادگاه بزرگسالان مبتلا به بادام زمینی آلرژی را بلع قرص حاوی کامل تخته سنگ باکتری های روده از اهداکنندگان سالم قبل از نمایش برای ایمنی توسط سازمان های غیر انتفاعی مدفوع بانک OpenBiome. رویکرد شناخته شده به عنوان مدفوع پيوند است و نه مورد تایید FDA است اما به طور فزاینده ای استفاده می شود برای درمان شدید اختلالات روده ای با هدف تثبیت بیمار microbiomes توسط تزریق سالم و متعادل هستند.

آزمایشهای دیگری نیز در جریان است. با استفاده از محافظ گونه های شناسایی شده توسط بوستون تیم پارتو زیستی La Jolla, California, در حال توسعه زندگی می کنند میکروبی محصول برای درمان آلرژی غذایی است. یکی دیگر از شرکت ودانتا Biosciences کمبریج ماساچوست است در حال توسعه یک کپسول پروبیوتیک که حاوی ترکیبی از Clostridia گونه های انتخاب شده برای توانایی خود را برای وادار کردن سلولهای T تنظيمی. ودانتا است آزمایش کپسول به عنوان یک افزودنی به خوراکی سلول های بنیادی در بزرگسالان مبتلا به بادام زمینی آلرژی است.

یک سوم شرکت Prota درمان ملبورن استرالیا است وجوهي یک استراتژی مشابه ترکیب بادام زمینی خوراکی سلول های بنیادی با پروبیوتیک—در مورد لاکتوباسیلوس فشار تجویز شده معمولا برای مشکلات دستگاه گوارش.

اداره کل microbiomes از اهدا کنندگان بدون خطر نیست: چهار بیماران بستری شده اند و یک نفر از عفونت های جدی مرتبط با مدفوع پیوند. بنابراین برخی از محققان فکر می کنم آن ممکن است بهتر است به استفاده از دقیقا تعریف گونه است. هر چند این خطرات تضعیف سود “شما کمتر احتمال دارد برای وادار کردن مشکلات پیش بینی نشده می گوید:” وین Shreffler که هدایت مواد غذایی آلرژی مرکز در بیمارستان عمومی ماساچوست در بوستون است و منجر به ودانتا مطالعه است.

اما یکی از چالش های به اشتراک گذاشته شده توسط تمام میکروبیوم-تعدیل رویکردهای جدید میکروب تاسیس هنگامی که کسی در حال حاضر دارای یک میکروبیوم در محل حتی ناسالم یکی. به طور سنتی, بیماران دریافت آنتی بیوتیک ها به کمک باکتری به دست آوردن جای پایی. اما شاید راه دیگری وجود دارد. شروع کردن که Nagler cofounded با دانشگاه شیکاگو biomolecular مهندس جف Hubbell—ClostraBio—در حال توسعه یک روش درمانی است که ترکیبی از باکتری زندگی می کنند با یک کلید میکروبی متابولیت وبوتیریت.

شیمیایی شناخته شده است به منظور افزایش روده مانع عملکرد و همچنین ممکن است دارای اثرات ضد میکروبی است که می تواند کمک به ایجاد یک تو رفتگی در دیوار برای اضافه میکروب. ClostraBio برنامه ای برای راه اندازی آن برای اولین بار بشر محاکمه توسط 2021, Nagler می گوید.

بیش از چند سال آینده محققان خواهد کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهره برداری از میکروبیوم برای مبارزه با آلرژی غذایی است. آن را نمی خواهد بود آسان است. ژنتیک و رژیم غذایی و زیست محیطی مواجهه: همه تاثیر آلرژی خطر است. “این یک پازل بزرگ می گوید:” Bunyavanich. این میکروبیوم است تنها یک تکه از آن را—اما او Nagler و دیگران در حال شرط بندی آن را تبدیل به یکی از بزرگ.

این مقاله در ابتدا در ظاهر چیزی مجلهمستقل روزنامه نگاری تلاش از بررسی سالانه. ثبت نام برای خبرنامه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>