صاحبان اسلحه در واقع نمی خواب بهتر

با وجود ادعا می کند که با داشتن یک اسلحه باعث می شود فرد احساس امن تر و خواب راحت تر صاحبان اسلحه در واقع نمی خواب بهتر از غیر صاحبان اسلحه بر اساس یک مطالعه جدید.

صاحبان اسلحه نیز نیست هر شادتر از کسانی که نمی خود اسلحه مطالعه دوم نشان می دهد.

که تعجب آور است می گوید: ترنس هیل, استادیار جامعه شناسی در دانشگاه آریزونا با توجه به این که صاحبان اسلحه اغلب می گویند که خود اسلحه را به آنها احساس امن و محافظت شده و آن احساسات را به طور کلی همراه با شادی.

یافته های کمک به محققان در درک بهتر رابطه بین مالکیت اسلحه و رفاه شخصی, منطقه ای که در آن تحقیقات در حال حاضر فاقد هیل می گوید.

“ما می خواهیم به درک تفنگ صاحبان تجارب ذهنی,” هیل می گوید. “ما در حال تلاش برای درک زمانی که اسلحه ترویج فردی خوب بودن اگر در همه اضافه خواهد شد که به بحث در مورد نقش اسلحه در جامعه ما است.”

تپه سریع به اذعان کرد که برخی از افراد ممکن است در واقع تجربه شادی بیشتر یا بهتر خواب به عنوان نتیجه داشتن یک تفنگ است. هرچند که به نظر نمی رسد به مصداق کلی جمعیت از صاحبان اسلحه.

“این امکان وجود دارد که یک فرد می تواند آرامش خود سلاح و سلاح خود را می توانید آنها را شادتر و کمتر ترس, اما ما در حال پیدا کردن که آن را بسیار شایع است که می توان آن را قابل مشاهده در سطح جامعه,” هیل می گوید. “ما نمی گوییم وجود دارد هر چیزی اشتباه است با اسلحه. ما فقط گفت که آنها ممکن است با بهره گیری زندگی شخصی مردم در این راه برخی از مردم ادعا می کنند.”

صاحبان اسلحه و شادی

شادی مطالعه در مجله SSM – سلامت جامعه بر اساس یک تجزیه و تحلیل از 27 سال از داده ها از ملی نظر مرکز تحقیقات را به طور کلی اجتماعی بررسی جمع آوری شده بین سال 1973 و 2018.

در حالی که داده ها در ابتدا به نظر می رسید به نقطه را به یک رابطه مثبت بین مالکیت اسلحه و شادی که ارتباط ناپدید شد زمانی که محققان در میان پاسخ دهندگان وضعیت تاهل خود را تجزیه و تحلیل. معلوم شد صاحبان اسلحه با احتمال بیشتری به ازدواج و ازدواج—نه مالکیت اسلحه—رانندگی بود شادی.

زمانی که محققان در نظر گرفته وضعیت تاهل و متغیرهای دیگر مانند نژاد و مذهب و آموزش و پرورش در تجزیه و تحلیل آنها, صاحبان اسلحه و غیر صاحبان اسلحه به نمایش گذاشته سطوح مشابه از شادی.

“صاحبان اسلحه را اغلب به شما بگویم که اسلحه کمک به آنها را به احساس امن و محافظت شده است. آنها همچنین به شما بگویم که اسلحه توانمند سازی آنها و آنها را احساس مستقل و قوی است. آنها همچنین بحث در مورد چگونه تنها با نگه داشتن و حمل اسلحه است لذت بخش” هیل می گوید.

“اگر اسلحه را مردم احساس امن و محافظت شده اگر آنها توانمندسازی اگر آنها در حال کمک به احساس لذت سپس آنها باید در ترویج شادی اما ما نمی توانیم به پیدا کردن هر گونه شواهد است. که خواستار به سوال اینکه آیا یا نه این احساسات واقعی که صاحبان اسلحه اند و یا آنها فقط بخشی از فرهنگ داشتن یک تفنگ؟”

وجود دارد یک زیر گروه از صاحبان اسلحه که نشان می دهد شادی بیشتر. تپه یافت که مالکیت اسلحه همراه بود با شادی بیشتر در میان افرادی که به عنوان دموکرات ها اما نه در میان افرادی که به عنوان جمهوری خواه و یا مستقل اگر چه این روند در حال کاهش بوده اند در طول زمان است.

یک توضیح ممکن برای این تفاوت می تواند باشد که دموکرات ها و جمهوری خواهان ممکن است خود اسلحه به دلایل مختلف هیل می گوید.

“برخی از مردم با استفاده از اسلحه به منظور افزایش تفریحی شیوه زندگی—برای فعالیت هایی مانند هدف تیراندازی—و این ممکن است ترویج شادی چرا که این افزایش یک شیوه زندگی” هیل می گوید.

“صاحبان اسلحه که شناسایی به عنوان لیبرال یا دموکراتیک ممکن است بیشتر احتمال دارد به استفاده از اسلحه به این دلیل است که به عنوان مخالف تاکید بر دفاع از خود. وجود دارد این است که پژوهش های قبلی نشان می دهد که دموکرات ها در حال کمتر از جمهوریخواهان به خود تفنگ برای محافظت از.”

احساس محافظت شده و کاملا خواب است ؟

محققان بر اساس خواب مطالعه در مجله طب پیشگیری در چهار سال از داده های جمع آوری شده به صورت کلی اجتماعی بررسی بین سال های 2010 و تا سال 2018 است. داده ها نشان داد که هیچ تفاوت بین صاحبان اسلحه و بدون اسلحه صاحبان نظر از سطح خود را از اختلال خواب.

محققان همچنین نگاه چگونه شرکت کنندگان در مورد احساس امنیت محله خود. هنگامی که آنها در مقایسه با اختلال خواب در صاحبان اسلحه و غیر صاحبان اسلحه که زندگی در محله های خطرناک و آنها دوباره دیدم هیچ تفاوت.

“ما دریافتیم که مالکیت اسلحه بود و هیچ خوشی را برای زندگی در یک محله خطرناک از نظر اختلال خواب نتیجه” هیل می گوید.

هیل می گوید: این ایده که اسلحه می تواند کمک به مردم برای خواب بهتر در شب است که اغلب ارائه شده توسط گروه های ذینفع فرهنگ عامه و حتی محصولات تجاری مانند بالین تفنگ الحافظات و یا ویژه بالش با تفنگ محفظه است که اجازه می دهد مردم را به خواب و یا در نزدیکی سلاح خود را. به عنوان یک جامعه شناس پزشکی تپه می گوید آن را شغل خود را به سوال آن دسته از انواع ادعا می کند از طریق پژوهش است.

“هر گاه مردم شروع به ترویج یک نوع خاصی از زندگی مانند یک نوع ورزش یا رژیم غذایی—بهداشت عمومی وجود دارد برای تست آن,” او می گوید. “ما فکر می کنیم اگر کسی باعث می شود یک ادعا در مورد چگونه اسلحه خوبی برای سلامت مردم و رفاه آنان ادعا می کند باید به طور رسمی تست شده با داده های تجربی. ما نیاز به تست کسانی که ادعا می کند شبیه به ما را تست هر رژیم غذایی یا ورزش توصیه.”

هیل می گوید او امیدوار است او ادامه داد: تحقیقات بر روی اسلحه و رفاه شخصی را تشویق عمومی بیشتر گفتگو در مورد نقش اسلحه در جامعه است.

“بهداشت عمومی تحقیقات نشان داده است که اسلحه همراه با هزاران پیشگیری از صدمات و مرگ و میر زودرس و هزینه های مراقبت های بهداشتی از کسانی که صدمات و مرگ و میر می تواند به میلیاردها دلار. هیچ کس سوال که دیگر” هیل می گوید.

“اما وجود دارد نه تحقیقات زیادی وجود دارد در رفاه شخصی طرف از داشتن اسلحه. ما می خواهیم مردم را به شروع به صحبت کردن بیشتر در مورد نقش اسلحه در زندگی شخصی مردم و در نهایت این که گسترده تر سوال برای جامعه در مورد ارزش اسلحه در زندگی ما است. این سوال واقعا این است: آیا اسلحه را به زندگی شخصی ما بهتر است؟”

منبع: دانشگاه آریزونا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de