گرایمز می خواهد به ارسال و ذهن او را به مریخ در داخل یک “انسان نما رگ”

مغز شیشه

در یک مصاحبه جدید با مجله چهرهخواننده و هنرمند تجسمی Grimes نشان داد او وحشی برنامه ای برای سفر به مریخ است.

وقتی پرسید که آیا او می خواهم “به جای رفتن به مریخ و یا آپلود آگاهی خود را به ابر” مشهور نوازنده و Elon Musk علاقه عشق نمی تواند را تشکیل می دهند ذهن خود را. اما او در حل و فصل یک اسپیسی جایگزین.

“من حدس می زنم من می خواهم به ها آگاهی من و سپس هنگامی که این فن آوری امکان آگاهی من زندگی می کنند در برخی از نوع از رگ های انسان نما است که می تواند صحبت می کنند و آزادانه حرکت می کند و پس از آن که بدن می تواند رفتن به مریخ و سیارات دیگر با ذهن من داخل آن” او بمب.

تور تبلیغاتی

این یک آشفته از چند ماه برای کانادا مجری. او در ظاهر در 2020 بازی جوایز و سپس اعلام کرد که با داشتن یک فرزند.

او مدتها در انتظار پنجمین آلبوم استودیویی به نام “خانم Anthropocene” نیز کاهش یافته و امروز به گسترده هیاهو.

گرایمز نیز صحبت کرد و از او جدید “دیجیتال, نماد, نام دیگر من, دیجیتال خود” که او را “WarNymph,” freaky به-دنبال کامپیوتر تولید شده بیگانه انسان نما با سینه های بزرگ چشمان مقدار فراوان از مجازی لوازم آرایشی و پوشیده جدیدترین duds توسط خانه مد Balenciaga.

هویت بالقوه

این آواتار طول می کشد فشار از گریم مزخرف انسان باید به قرار داده تا با در سال 2020 است.

“آواتار اجازه می دهد تا ما را به بازی به نقاط قوت دیجیتال وجود به جای یک انسان تلاش برای حرکت به جهان نیست که برای ما ساخته شده,” او گفت: این مجله. “برای مثال دیجیتال بدن می تواند سن, مرگ, respawn, تغییر چهره… زیادی وجود دارد هویت بالقوه!”

“من می خواستم به untether دیجیتال من خود از من انسانیت” Grimes گفت. “WarNymph می تواند در بار جدید جهان است. من زندگی می کنند می توانند آزادانه تر IRL.”

ادامه مطلب: Grimes می گوید رفتن به مریخ یکی از کارهای اصلی من در تلاش برای انجام ” — و آن را نیز هدف از دوست پسر ایلان موشک شرکت اسپیس ایکس

بیشتر در Grimes: Grimes: بشریت در “پایان هنر انسان هنر”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im