غم و اندوه در خط مقدم–و فراتر از

چند هفته پیش زمانی که همه از این ramping تا و ما شاهد سیل بیماران در جاهای دیگر در کشور من تا به حال از خودم می تواند به شما انجام این کار ؟ زمانی که من اقامت در ICU قلب من تا به حال وحشتناک شیفت: گرفتن ناودان مردم در حال مرگ به چپ و راست چهار کد در یک بار. من احساس می کنم مثل من آموزش است و من آماده برای نیاز به تصمیم گیری در پرواز و داشتن درست می شود با این تصمیم. اما هنگامی که شما را به رویداد اصلی چه کسی می داند ؟

ما در حال حاضر ده COVID مثبت بیماران و بسیاری در انتظار, اما آن را در واقع شده است واقعا آهسته در بیمارستان. وقتی که من یک پزشکی ساکن در فلوریدا و طوفان ایرما آمد از طریق من به یاد داشته باشید از دیدن تصاویر تمپا سواحل و اقیانوس مانند عقب نشینی کردند. همه چیز به سمت چپ. پس از آن بود وهم آور. ما خوش شانس است که ما قادر به آماده شدن برای گرفتن و نابود شده است.

آنچه تغییر کرده این است که روحیه و فضای بیمارستان است. پرسنل پرستاری واقعا آنهایی هستند که بیشترین تاثیر را از آنجا که آنها در این بیماران اتاق بیشتر و فشار از قرار گرفتن در معرض. وجود دارد یک وضعیت روز دیگر که در آن یک درمانگر تنفسی پوشیده بود یک N95 ماسک و آنها گفتند به یکی از پرستاران “چرا شما با پوشیدن یک N95?” پرستار گفت: “اوه ما توصیه نمی شود یک N95 مگر اینکه ما در حضور یک aerosolized مانور است.” RT پاسخ داد:, “اوه, شما باید یکی از همه زمان ها است.” و آن را فقط به ایجاد این همه هیاهو در آن طبقه برای دو ساعت: که باید با پوشیدن N95s? ما امن است ؟ است هر کسی به دنبال ما ؟ به عنوان رهبر تیم من در تلاش برای نگه داشتن همه آرام.

ما گردش کار زیادی تغییر کرده است ، من بزرگ و برقراری ارتباط با این که چگونه مراقبت حرکت در امتداد. در دور ما در حال صحبت کردن به بیماران در گوشی در حال حاضر برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض مکرر و سپس تماس با خانواده به طور جداگانه. این کاملا بی ربط روند. اما من نیز در تلاش برای تماس به اتاق خود را فقط به گفتن “هی چه خبر چگونه بود ناهار؟” این طول می کشد تنها یک دقیقه, اما من فکر می کنم این سیگنال به بیمار “دکتر چک کردن در در من است.” تصور کنید که یک فرد مبتلا به COVID که سمت چپ به تنهایی; شما نوع یک مبتلا به جذام. بودن تا جدا کردم تا به مبارزه با این بیماری حتی سخت تر.

آن شخص در حال مرگ به تنهایی در بیمارستان این که آیا شما یک COVID بیمار یا نه. من تا به حال یک پسر روز دیگر که به سرطان مبتلا شده است و رفتن در سراشیبی. او imminently در حال مرگ است اما او احتمالا مرگ در ماه آینده و یا تا. در حال حاضر همسر او نمی تواند رسیدن به بیمارستان به صرف زمان با او و آن دلخراش است. من سعی کردم به ما فشار دولت برای پایان زندگی استثنا اما سیاست ما این است که به بسیاری از موارد استثنا به خاطر این که چگونه این قوانین شکستن چیزی است که من شنیدن.

من سعی کنید برای جدا کردن خودم از احساسات من زمانی که من در محل کار هستم. من سعی کنید به فکر می کنم در مورد چیزهایی که بیش از حد عمیق. من هر روز یک لیست از بیماران و تمرکز من این است که من می خواهم به مراقبت از این بیماران. در خانه من انجام آنچه که من همیشه انجام دهید تا کاملا منطقه: بازی موسیقی. من خریداری کرده اید, مانند, 15 پدال گیتار در چند ماه گذشته هر چند, بنابراین من حدس می زنم که چگونه من مقابله با بازی بسیار گیتار. اگر من اجازه این همه استرس و اضطراب از بیماری همه گیر به من–اگر من فکر می کنم در مورد آنچه که در خارج از خانه چه خبر است در خارج از بیمارستان درب–من نمی خواهید به قادر به تابع. این یک چشم انداز است که من را انتخاب کنید, اما از آن است که آنچه در آن است.

ما تا به حال یک کد دیگر شب در COVID مثبت بیمار که در آن ما تا به حال به عجله و مردم نبودند به درستی قرار دادن خود به PPE. بدیهی است که بیمار می آید اما من به آنها گفت: “ما باید از خودمان محافظت کنیم.” بیمار به پایان رسید تا انجام خوب است. اما این نوع از تماس های تلفنی در حال رفتن دشوار می شود. اگر کسی برنامه نویسی و اضافی که دقیقه قرار دادن در PPE بدان معنی است که آنها ممکن است مرگ ما باید ریسک کنیم ؟ پاسخ روشن نیست.

iconخواندن متن فایل صوتی

“هنگامی که شما یک مقیم و هنگامی که شما یک دکتر هستید شما بد شیفت. منظورم این بود به عنوان یک مقیم در ICU قلب من تا به حال وحشتناک شیفت که در آن شما فقط گرفتن ناودان. مردم در حال تلاش برای مردن چپ و راست. من تنها یکی وجود دارد, و وجود دارد, مانند کدهای چهار در یک بار. مانند گه می توانید آمار فن در یک روز عادی در پزشکی است. بنابراین من احساس می کنم مثل من آموزش است و من آماده برای موقعیت های که در آن شما باید برای تصمیم گیری در پرواز و شما باید خوب با این تصمیم. من در گه و شما می دانید این خواهد بود که عمیق تر می گه. اما من باید قادر به مدیریت من راه خروج از آن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>