غم و اندوه در زمان COVID-19

در اوایل ماه آوریل Maura Lewinger یک مادر از سه از نیویورک با سی ان ان گفت در مورد خداحافظی به او 42 ساله شوهر بیش از FaceTime به عنوان مرگ او از coronavirus در بیمارستان است. قادر به خود را با او در بالین به دلیل خطر او مانند هزاران نفر دیگر در مواجهه سخت ترین لحظه از زندگی که از شوهرش جدا شده توسط یک صفحه نمایش و صدها مایل است. Lewinger است به دور از تنها کسی که می تواند این داستان. با COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده در بیش از 80 ، 000 عنوان از اواسط ماه مه ما شاهد یک فوق العاده یورش بیماری شدید و مرگ شود.

جهان تنها فقط شروع به تجربه جمعی غم و اندوه است که ما همه رو—و چون ما خود جدا و اجتناب از جمعیت ما نمی قادر خواهد بود برای تمرین در این مراسم که به ما کمک فرایند دشوار این احساسات است. ما نمی خواهد که دسترسی به انواع معمولی از غم و اندوه پشتیبانی می کند. ما حتی نمی باید زبان به توصیف آن است.

غم و اندوه چپ untended است در دراز مدت عواقب روانی و سلامت روحی و جسمی است که می تواند تاثیر افراد و جوامع را در آینده دور. پیچیده و اندوه ارائه با تمدید دوره زمانی از اوج تجربیات سوگ که اخلال در عملکرد طبیعی و گاهی اوقات شامل suicidality. درد از دست دادن واقعی است و ما هنوز به خراش سطح از درک این که چگونه این نگاه را در یک پست-COVID-19 جهان است.

با خانواده و دوستان قادر به می گویند نهایی خود خداحافظی پرستاران و پزشکان از چپ به پر کردن جای خالی با نگه داشتن دست یک غریبه و پیوستن به خانواده مجازی جلسات که در آن بحث در مورد پایان زندگی مراقبت یا رله اخبار از مرگ است. تلفات در این پزشکان که ممکن است آموزش اندوه مشاوره—و کسی نیز حمل خود را بار استرس و غم و اندوه—می تواند زیاد باشد. در ضمن کسانی که آموزش دیده از جمله مراقبت تسکینی و خانقاه تیم (که تمایل به عرضه محدود در بهترین زمان) هستند نامعقول فراتر از ظرفیت خود را به راحتی.

اغلب برای عزیزان برای شروع فرایند هایی که در حال حاضر با مرگ فرد اجازه می دهد تا آنها را به روانی فرایند قطعیت از دست دادن, از جمله برخی از مسیه احساسات مانند احساس محرومیت و گناه است که می تواند بسیار رایج است. بدون این تجربه آنها ممکن است احساس وجود ندارد و بسته شدن. این تنها بیشتر پیچیده توسط این واقعیت است که وجود دارد در حال حاضر هیچ گردهمایی برای تشییع جنازه و یا مراسم مذهبی است که به طور معمول در مرحله بعدی در فرایند هایی: دیدن تابوت کاهش به زمین; فرایند نشسته شیوا و یا برگزاری یک ویک; داشتن مردم در خانه خود بودن با شما و به اشتراک گذاری خاطرات در مورد شخص تمام مراحل درمانی است که ما را نبرند.

فقط به عنوان ما با معاشرت و کار از خانه ما نیاز به یادگیری راه های جدید برای سوگواری. خوشبختانه تکنولوژی را آغاز کرده است برای پر کردن در برخی از شکاف ها برای ما و راه حل های خلاق برای ارتباط با جامعه در فاصله شروع به پدیدار شود. LifeWeb360 یک پلت فرم آنلاین برای ایجاد یادبود آلبوم منتشر کرده است یک راهنمای منابع برای خانواده ها و خانه های مراسم تشییع جنازه به دنبال میزبان مجازی یادبود خدمات. GatheringUs یک وب سایت است که اجازه می دهد تا مردم را به جمع آوری عملا به اشتراک گذاری داستان و عکس جمع آوری پول برای کمک به خانواده با هزینه و کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی موسسه خیریه است گزارش 500 درصد افزایش ترافیک در ماه گذشته.

در ضمن حتی سنتی آجر و ملات سردخانه در حال حاضر با استفاده از OneRoom, مراسم تشییع جنازه, جریان, خدمات, به طوری که ممکن است خانواده ها به اشتراک گذاری داستان, نشان می دهد, نمایش اسلاید ویدئو به موسیقی و تکرار تجربه یک مراسم با یک اتاق پر از مردم است. “در این دوران فیزیکی, فاصله,’ است امن ترین راه برای ارائه بسیار مورد نیاز اتصال به سوگوار می گوید:” بکی Lomaka مدیر غم و اندوه و پشتیبانی آموزش و پرورش در اوکانر سردخانه در جنوب کالیفرنیا.

ما همه عزادار در حال حاضر. حتی برای کسانی از ما که از دست رفته نیست و نمی خواهد از دست دادن یکی از اعضای خانواده یا بستگان ما هنوز تجربه غم و اندوه. احساس از دست دادن در آورده با انقراض بسیاری از دیگر عناصر زندگی ما شناخته شده برای خودمان و خانواده ما. از دست رفته کار ما فرزند فارغ التحصیلی از دانشگاه های قابل پیش بینی از زندگی روزانه کاغذ توالت در قفسه. ما را غمگین از دست دادن زندگی ما یک بار می دانستند و ما امیدوار به زندگی. ما باید شروع به اجازه احساسات پیچیده است که چرخش در اطراف غم و افسردگی و خشم و اضطراب و ناامیدی و دعوت آنها را با مهربانی نسبت به خودمان و دیگران است.

وجود دارد هیچ جدول زمانی مشخص برای غم و اندوه اما شاید این راه حل کمک خواهد کرد که کاهش ضربه. وجود کامل فرمول یا مدل دقیق برای نحوه مقابله و یا رفتار کنند. ما نمی دانیم که وجود خواهد داشت یک جمعی غم فرایند است که دهانه تمام نژادها و طبقات اقتصادی و فرهنگ. و ما می توانیم شروع به طرح یک طرح جدید با شناخت و اندوه است. به خودمان اجازه به احساس از دست دادن و درمانی است. ممکن است که این سطح از جمعی غم و اندوه را برای همیشه لطفا برای تغییر جهان است. ما می تواند و پیدا کردن راه حل های خلاق به فراتر از مرزهای اجتماعی به منظور پیدا کردن راه هایی برای احساس متصل به یکدیگر و مردم ما از دست داده اند. ما را اندوهگین و ما را التیام بخشد با هم.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de