سبز زیرساخت می تواند ارزان تر و موثر تر از سدهای

صدها نفر از مطالعات در طبیعت راه حل های مبتنی بر به حوادث شدید نشان می دهد که “سبز زیرساخت” است که اغلب ارزان تر و موثر تر از مهندسی پروژه های مانند سدها توسط خاکریزها و دیواره های دریا با توجه به تجزیه و تحلیل جدید.

کارشناسان می گویند دولت های فدرال و دولت باید توجه به این یافته ها و افزایش بودجه برای مناظر طبیعی و سیستم های آب و هوا برای کاهش خطر بلایا. راه حل شامل سیلابی مرمت و “زندگی در سواحل” همراه آسیب پذیر سواحل و رودخانه ها.

44-صفحه محافظ “ارزش طبیعت” گزارش منتشر شده این صبح یک تلاش مشترک بین فدراسیون ملی حیات وحش و متفقین جهان, جهانی بیمه و بیمه اتکایی شرکت است.

“علم روشن است—هر دو مدل بر اساس مطالعات و شواهد تجربی از سراسر جهان نشان می دهد که زیرساخت های طبیعی ارائه می کنند قابل توجه سنجش سطح حفاظت جوامع از مخاطرات طبیعی است و اغلب بیشتر مقرون به صرفه نسبت به سازه زیرساخت های” جسی Ritter یک مطالعه همکاری نویسنده و NWF است مدیر منابع آبی و ساحلی سیاست.

او گفت: کنگره یک “واقعی و مهم فرصت” برای ترویج استفاده از طبیعت مبتنی بر زیرساخت با ترکیب مکانیزم های مالی به آینده سطح حمل و نقل و منابع آب اسکناس به عنوان به خوبی به عنوان در هر اقتصادی بسته همراه با COVID-19 بیماری همه گیر.

این گزارش می آید به عنوان ملت چرخ دنده تا برای طوفان و آتش سوزی, فصل, است که پیش بینی می گویند می تواند شدید باشد. هزاران نفر از ایالات متحده جوامع صورت خطر از ساحلی, طوفان و آتش سوزی و همچنین باران شدید حوادث داخلی جاری شدن سیل موج گرما و خشکسالی است.

“در دورانی که در آن فاجعه طبیعی خطرات ادامه به کوه پیدا کنیم که وجود دارد یک فرصت قابل توجهی برای گسترش استفاده از روش های طبیعی برای حفاظت از مردم و اموال” وسلی دوپانت افسر ارشد عامل متفقین جهان گروه در بیانیه ای گفت:.

گزارش تساوی در بیش از 300 مقالات منتشر شده از دانشگاهی دولتی و غیر انتفاعی وابسته به محققان. همچنین به نقل از مطالعات موردی متعدد از کشورهای که در آن طبیعت راه حل های مبتنی بر جلوگیری و یا کاهش اثرات بلایای آب و هوا.

برای مثال یک 2019 مطالعه از سازمان مدیریت اضطراری فدرال یافت که رها گلف در کلییر لیک تگزاس کمک به حفاظت از 300 ساکنان و 150 خانه از جاری شدن سیل در طوفان هاروی. قبل از طوفان این دوره تبدیل شده بود به یک 178 هکتار پارک و تالاب توسط مقامات محلی آب.

به همین ترتیب تحقیقات از ماساچوست گروه از ماهی ها و بازی تعیین می شود که از بین بردن سه سدها و بازگرداندن طبیعی سیلابی کاهش خطر سیل به مناطق اطراف آن و جلوگیری از احتمال شکست سد. سد حذف شد و همچنین 60 درصد کمتر گران تر از تعمیر و نگهداری سازه های بیش از 30 سال مطالعه بر داشت.

بلال Ayyub, مدیر دانشگاه مریلند مرکز فن آوری و سیستم های مدیریت و یک متخصص برجسته در فاجعه کاهش خطر گفت: طبیعت مبتنی بر حمایت ارائه co-مزایای به نام “خدمات اکوسیستم” که بهبود کیفیت آب حفظ ماهی و زیستگاه های حیات وحش و اضافه کردن ارزش های تفریحی به سواحل و جنگل ها.

“هر یک دارای مزایا به پیشنهاد” ایوب که یک عضو برجسته از آمریکا انجمن مهندسین عمران گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “از لحاظ تاریخی مهندسین جذب نسبت به زیرساخت های خاکستری” از آنجا که چنین پروژه هایی می تواند به استحکام و قابلیت اطمینان و تداوم به یک مشکل است.

او گفت: هر دو نوع کاهش ریسک پروژه های مورد نیاز برای حفاظت از جوامع است.

“من فکر نمی کنم وجود دارد یک راه حل که بهترین جا برای همه, شرایط,” او گفت:. “ما باید برای تعیین آنچه در آن است که ما در حال حفاظت از ارزشهای آن چیست و چه هزینه برای ارائه یک راه حل و یا دیگر است.”

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de