سبز auroras رقص بیش از ایسلند در fisheye تصویری

میگوئل کلرو یک عکاس حرفه ای, نویسنده و علم ارتباط برقرار مستقر در لیسبون پرتغال که ایجاد تصاویر دیدنی از آسمان شب. به عنوان یک رصدخانه جنوبی اروپا عکس, سفیر, یک عضو از جهان در شب و رسمی astrophotographer از آسمان تاریک Alqueva رزرو, او متخصص در فصل “skyscapes” که اتصال زمین و آسمان شب است. تاریخ میگوئل در اینجا به عنوان او طول می کشد ما را از طریق عکس خود را “شفق قطبی سبز راه راه و نوارهای تیره ای یک گنبد Time-Lapse Sequence.”

یک گنبد گذشت زمان صحنه گرفته شده با یک دایره لنز فیش آی در طول یک جای تعجب فعال اکتبر شب ویژگی های چراغ شمال نمایش بسیار سریع auroras رقص در بالای صخره از Seljalandsfoss در ایسلند.

باد خورشیدی و یا جریان از ذرات که از خورشید برانگیخته سبز زیبا شفق ها که به طول انجامید تقریبا چهار روز. رنگارنگ نور صفحه نمایش یک نتیجه از باد خورشیدی را در تعامل با ذرات در زمین فوقانی جو است.

بالا در آسمان — در پایان تصویری دنباله بالا — زیبا بزرگ و سبز راه راه intercalated توسط نوارهای تیره قابل مشاهده هستند عبور از آسمان بالای سر. در ضمن ضعف زمستان راه شیری به آرامی می چرخد در پس زمینه.

تصویری: Auroras رقص بیش از ایسلند در مرور زمان
مرتبط با:
شفق قطبی راهنمای: چگونه شفق شمالی کار (infographic)

یک گنبد گذشت زمان تصویر گرفته شده با یک دایره لنز فیش آی ویژگی های چراغ شمال نمایش در بالای صخره از Seljalandsfoss ایسلند. (اعتبار تصویر: میگوئل کلرو)

برای گرفتن این گذشت زمان تصویر, من ساخته شده یک دنباله ای از عکس با استفاده از یک دوربین Canon 6D دوربین DSLR مجموعه را به تصرف 20-قرار گرفتن در معرض دوم برای هر یک از 302 فریم با ISO تنظیم به 2500 و 8 میلیمتر دایره لنز فیش آی, مجموعه, به f/4.

به چاپ کلرو شگفت انگیز astrophotography بازدید خود هنر چاپ در فروشگاه www.miguelclaro.com/prints. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im