دولت تعطیل اینترنت صدها بار در سال 2019

خبر جعلی

با توجه به یک گزارش جدید توسط دیجیتال گروه حقوق دسترسی در حال حاضر ده ها تن از جهان دولت ها عمدا خاموش اینترنت بیش از 200 بار در سال گذشته موثر بر ده ها میلیون نفر از مردم در سراسر جهان است.

“این نوع از آسیب ممکن است در چهره خود را نگاه کنید کمتر آسیب از نظر دامنه” می خواند ، “با این حال این سکوت صدای ممکن است کاملا حیاتی برای هشدار عمومی به نقض حقوق بشر و سوء استفاده و برای کمک گرفتن به آن نهفته است.”

خاموش کردن منتقدان

با توجه به گزارش جدید هند بيشترين آتن در سال 2019: 121 موارد اکثر رخ داد که در منطقه مورد مناقشه کشمیر. ونزوئلا دوم در این لیست تنها اینترنت تعطیل 12 بار.

دسترسی در حال حاضر نیز یافت می شود تعداد بیشتری از خاموش شدن ناگهانی کوچکتر بودند اما با هدف قرار دادن گروه خاصی از مردم است.

در سال 2019 بودند حداقل 14 نفر از ارائه دهندگان اینترنت به طور قابل توجهی کاهش پایین اتصال به جای خاموشی کامل. ایده این است برای سرکوب های چند رسانه ای به خصوص رسانه های اجتماعی. بسیاری از این موارد به پایان رسید تا در خاموشی کامل در نهایت.

هدفمند خاموشی

از خاموش شدن ناگهانی اغلب به نظر می رسد پاسخ به تظاهرات عمومی بر اساس این گزارش که قاب آنها را به عنوان یک overreaching روش برای سرکوب مخالفان است.

“به نظر می رسد بیشتر و بیشتر در کشورهای در حال یادگیری از یک دیگر و اجرای گزینه های هسته ای از اینترنت خاموش شدن ناگهانی به سکوت منتقدان و یا مقصر بودن دیگر موارد نقض حقوق بشر بدون نظارت” دسترسی در حال حاضر به گفته سی.

ادامه مطلب: چه اتفاقی می افتد زمانی که اینترنت ناپدید? [BBC]

بیشتر در اینترنت: در صورت تغییر آب و هوا, اینترنت ناپایدار است

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im