دولت می تواند در جلوگیری از آینده بیماری های همه گیر از طریق حفاظت

دولت ها ممکن است قادر به جلوگیری از آینده بیماری های همه گیر با سرمایه گذاری به عنوان کمی به عنوان $22 میلیارد دلار در سال در برنامه برای جلوگیری از قاچاق حیات وحش و جلوگیری از تخریب جنگل های استوایی و یک تجزیه و تحلیل جدید نشان می دهد.

در مقایسه با $2.6 تریلیون دلار در حال حاضر از دست رفته به COVID-19 و بیش از 600 ، 000 مرگ و میر این ویروس باعث شده تا کنون است که سالانه سرمایه گذاری نشان دهنده ارزش استثنایی کارشناسان استدلال می کنند.

“تعجب, تعجب, حیوانات وحشی بندر می تواند بسیاری از چیزهای تند و زننده.”

آنها تخمین می زنند که کل هزینه در زمان دلار از اقدامات پیشگیرانه آنها توصیه می کنند بیش از 10 سال است که تنها حدود 2 درصد از برآورد نهایی هزینه های COVID-19 همه گیر است که برخی از اقتصاددانان پیش بینی می تواند به $10 به $20 تریلیون.

در مقاله خود کارشناسان توجه داشته باشید که COVID-19 سارس HIV ابولا و ویروس های دیگر که باید از حیوانات میزبان به انسان بیش از قرن گذشته مرتبط شده اند به تماس نزدیک بین مردم و زنده پستانداران خفاش ها و یا حیات وحش است. در برخی موارد این حیوانات آلوده به انسان به طور مستقیم در دیگران این مسیر از عفونت است به طور غیر مستقیم از طریق دام به انسان را خوردند.

نویسنده مقاله را نیز توجه داشته باشید که مکان های نزدیک به لبه های جنگل های استوایی که در آن بیش از 25 ٪ از اصلی جنگل از دست داده است و تمایل به باغ زمستان برای این حیوان به انسان انتقال ویروس.

برای مثال خفاش ها که احتمال مخازن ابولا سارس و این ویروس در پشت COVID-19 بیشتر احتمال دارد به خوراک در نزدیکی شهرک بشر که خود اصلی جنگل زیستگاه های در حال مختل, جاده, ساختمان, ورود به سیستم و یا دیگر فعالیت های انسان است. این شده است یک عامل کلیدی در ظهور ویروسی شیوع بیماری در غرب آفریقا و مالزی و بنگلادش و استرالیا می گوید: اندرو دابسون استاد بوم شناسی و زیست شناسی تکاملی در دانشگاه پرینستون.

“…با سرمایه گذاری بین $22 $31 میلیارد دلار در سال در برنامه های نظارت و پلیس حیات وحش تجارت و محدود کردن گرمسیری جنگل زدایی ما می تواند جلوگیری از آینده بیماری های همه گیر…”

حیات وحش بازار و حقوقی و تجارت غیر قانونی حیات وحش برای حیوانات خانگی, گوشت, یا پزشکی اضافه کردن به این خطرات با آوردن انسان به نزدیک—و اغلب ضعیف تنظیم شده—تماس با حیوانات است که ممکن است حمل یک ویروس می گوید استوارت Pimm استاد حفاظت محیط زیست در دانشگاه دوک است.

“تعجب, تعجب, حیوانات وحشی بندر می تواند بسیاری از چیزهای تند و زننده,” Pimm می گوید. “خبر خوب این است که با سرمایه گذاری بین $22 $31 میلیارد دلار در سال در برنامه های نظارت و پلیس حیات وحش تجارت و محدود کردن گرمسیری جنگل زدایی ما می تواند جلوگیری از آینده بیماری های همه گیر قبل از آنها شروع و قابل ملاحظه ای کاهش شانس داشتن چیزی شبیه به COVID-19 دوباره اتفاق می افتد.”

توصیه های خود را شامل هزینه حدود 500 میلیون دلار در سال به گسترش و تقویت حیات وحش-تجارت نظارت بر برنامه ها و فن آوری.

در حال حاضر این سازمان متهم با این کار کنوانسیون بین المللی تجارت گونه های در خطر انقراض گیاهان و جانوران وحشی (CITES) است خالص سالانه در سراسر جهان بودجه فقط 6 میلیون دلار و بسیاری از آن 183 کشورهای امضا چندین سال عقب افتادگی با پرداخت های خود را. گذشته از بانکها و اثربخشی سازمان را با افزودن دلار را قادر خواهد ساخت با استفاده از منطقه ای و گروه های ملی برای تقویت به نقل از’ تلاش.

توصیه های دیگر ساخته شده در این مقاله عبارتند از:

  • سرمایه گذاری بین $217 و $279 میلیون در سال در تشخیص زود هنگام و اقدامات کنترل. این شامل ایجاد یک کتابخانه از ویروس ژنتیک است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به دقت منبع نوظهور پاتوژن اولیه به اندازه کافی به آهسته یا متوقف کردن گسترش آن و در نهایت کمک به سرعت توسعه سرولوژی آزمون به مانیتور آینده شیوع بیماری و واکسن برای جلوگیری از آنها را.
  • سرمایه گذاری بیش از 19 میلیارد دلار در هر سال برنامه هایی برای پایان دادن به وحشی گوشت تجارت در چین و آموزش مصرف کنندگان و شکارچیان در مورد خطرات بالقوه آن.
  • سرمایه گذاری به دلار 9.6 میلیارد دلار در سال در برنامه ها و سیاست هایی که به کاهش گرمسیری جنگل زدایی در مناطق بحرانی 50٪.
  • اختصاص به $852 میلیون سال برای کاهش ویروسی سرریز یا اینتر-گونه انتقال در دام است.

این تحقیق به نظر می رسد در علم. اضافی نویسندگان از حفاظت بین المللی; دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا; دانشگاه; دانشگاه; دانشگاه ایلینویز در Urbana-Champaign; دانشگاه هاروارد; زمین نوآوری موسسه; EcoHealth داد; دانشگاه ویسکانسین-مدیسون; صندوق جهانی حیات وحش بین المللی; دوک Kunshan دانشگاه; دانشگاه; دانشگاه جرج میسون; به تغيير Center; و دانشگاه فدرال ریو دو ژانیرو.

منبع: دانشگاه دوک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید