دولت ناظر Chides FEMA برای سهل انگاری سیل اجرای

فدرال مدیریت اضطراری آژانس شکست خورده است به اندازه کافی نظارت بر جوامع با کمترین خطر سیل برای اطمینان از آنها به دنبال مقررات به منظور کاهش آسیب های دولتی حسابرسی می گوید.

یک گزارش منتشر شده روز گذشته توسط دفتر پاسخگویی دولت (GAO) در بر داشت که FEMA آمد ابدا جلسه هدف خود از بازدید از در معرض خطر جوامع هر پنج سال. در بسیاری از موارد این سازمان موفق به بازدید از آنها را یک بار در طول 11 سال طول.

FEMA با استفاده از بازدیدکننده داشته است به تعیین اینکه آیا جوامع مطابق با فدرال سیل مقررات. جوامع که اصلا رعایت می توانید به صورت مجازات.

اما FEMA “تعداد محدودی از بازدید” را در معرض خطر جوامع مانع آژانس از لکه بینی کاستی در محلی سیل کاهش برنامه های. که به احتمال زیاد به این معنی بسیاری از خواص آسیب پذیر باقی می ماند به سیل آسیب گائو گفت.

FEMA اذعان کرد مشکل و گفت گائو که آن را به تجدید نظر در سیستم خود را.

به گزارش گائو در معرض یکی دیگر از ضعف فدرال در تلاش برای کاهش این ملت را از خطر سیل در میان نصب تلفات سیل تغییر آب و هوا و تشدید طوفان و افزایش سطح دریا. جاری شدن سیل است که علت عمده حوادث مربوط به آسیب در ایالات متحده و آفت جوامع ساحلی تحت تاثیر موج طوفان و مناطق نزدیک به رودخانه ای هستند.

گائو تجزیه و تحلیل درخواست 15 اعضای ارشد کنگره پس از سه طوفان در سال 2017 ناشی از 280 میلیارد دلار خسارت بر FEMA نظارت از جوامع که شرکت در برنامه بیمه ملی سیل.

در تجزیه و تحلیل دو مستعد سيل متحده—فلوریدا و تگزاس—گائو یافت کاستی در چگونه FEMA نظارت 1,700 جوامع است که شرکت در برنامه های بیمه.

جوامع در این برنامه باید مراحل خود را به کاهش قرار گرفتن در معرض آسیب های سیل به عنوان یکی از شرایط ساخت ساکنان واجد شرایط برای خرید بیمه سیل از طریق FEMA.

با وجود داشتن یک هدف از بازدید بالا و در معرض خطر جوامع هر پنج سال FEMA کاهش یافت و به مراتب در فلوریدا و تگزاس.

در فلوریدا FEMA بازدید فقط 13 درصد از در معرض خطر جوامع هر پنج سال گائو در بر داشت در یک تجزیه و تحلیل سوابق از ژانویه 2008 تا جولای 2019.

در تگزاس FEMA بازدید فقط 5% از در معرض خطر جوامع هر پنج سال.

و 31 درصد از تگزاس جوامع را دریافت نمی کنند یک بار بازدید از FEMA در طول دوره تجزیه و تحلیل توسط گائو.

بازدیدکننده داشته است گائو گفت: در حال FEMA “ابزار اولیه برای حصول اطمینان از انطباق” با فدرال سیل قوانین که نیاز جوامع به اقداماتی مانند تنظیم توسعه به طوری که آن را نمی کند, افزایش خطر سیل و مطمئن شوید که ساختمان های جدید در حال به اندازه کافی بالا.

اما جامعه محدود بازدیدکننده داشته است به این معنی است که “FEMA توانایی به اطمینان حاصل شود که جوامع به دنبال NFIP مورد نیاز محدود است” گائو گفت.

FEMA مقامات گفته گائو که آن را به سقوط کوتاه از اهداف خود را در بخشی به دلیل بسیاری از کارکنان آژانس اشغال شده با کمک جوامع بازیابی از حوادث.

این مقامات همچنین گفت: “این یک چالش برای بازدید از همه در معرض خطر جوامع متحده” مانند فلوریدا و تگزاس که در آن بسیاری از جوامع متعلق به FEMA بیمه سیل برنامه. گفت: “آنها به طور کلی لازم نیست که همان چالش در کشور با کمتر از جوامع” در برنامه است.

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de