Gov تماس با ما-ردیابی نرم افزار کاربر می فرستد داده ها به چهار ضلعی گوگل

دسترسی عمومی

وجود دارد یک مشکل نقص با کروناویروس تماس با ما-ردیابی نرم افزار مورد استفاده در داکوتای شمالی: آن را نقض خود را سیاست حفظ حریم خصوصی بی سر و صدا ارسال اطلاعات کاربران به شرکت های likeFoursquare.

حفظ حریم خصوصی و شرکت تحقیقات ادم تنومند و بدقواره مطالعه برنامه Care19 و متوجه شد که آن را به انتقال اطلاعات به اشخاص ثالث از جمله چهار ضلعی و گوگل با توجه به واشنگتن پست. پیدا کردن مایه تاسف است نه تنها به دلیل آن را عمده نقض حریم خصوصی بلکه به دلیل آن را تهدید به تضعیف اعتماد عمومی را در تلاش دولت برای مهار COVID-19.

تماس با ما کسب درآمد

ProudCrowd این شرکت توسعه یافته است که تماس-ردیابی نرم افزار تایید کرد که آن را می فرستد داده اما می گوید آن را برای اهداف تجاری با توجه به WaPo. و یک چهار ضلعی سخنگو گفت WaPo که آنها استفاده نمی داده و “آن است که به سرعت دور انداخته شود.” اما این واقعیت باقی می ماند که Care19 کاربران گفته شد داده های خود را نمی خواهد فرستاد.همه در همه ،

“به اشتراک گذاشتن آنچه که قرار است به یک ناشناس کد همراه با تبلیغات شناسه جدی خطرات حفظ حریم خصوصی” می خواند ادم تنومند و بدقواره و تحلیل از نرم افزار است.

ایمنی عمومی

صرف نظر از اینکه هر کسی که در واقع در واقع پول از داده ها به نقض حریم خصوصی خطرات ساخت اعضای عمومی کمتر اعتماد از وزارت امور خارجه در پاسخ به COVID-19 و به طور بالقوه باعث افزایش مقاومت به آینده تماس با ما-ردیابی اقدامات است.

“باید این اند بررسی شده است? بله. ما در حال پیگیری است که به عنوان ما صحبت می کنند” Vern Dosch, North Dakota تماس-ردیابی تسهیل گفت WaPo. “ما می دانیم که مردم بسیار حساس هستند.”

جزئیات بیشتر: یکی از اولین تماس-ردیابی برنامه های نقض آن را سیاست حفظ حریم خصوصی [واشنگتن پست]

بیشتر در تماس با ردیابی: در چین این Coronavirus برنامه تقریبا کنترل زندگی خود را

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>