گوگل می گوید آن Chatbot قادر است نزدیک به انسان گفتگو

بهتر Tay

اگر شما تا کنون سعی به گفتگو با یک chatbot شما می دانید که حتی امروز دولت از هنر سیستم نیست دقیقا فصیح به طور منظم به طور آهسته از مزخرف یا دردناکی generic پاسخ.

در حال حاضر هر چند گوگل, ایجاد کرده است, مینا یک chatbot می گوید: “این بهتر از هر دیگر آن را آزمایش — ادعا می کنند که شرکت پشتیبانی با استفاده از جدید متریک آن توسعه یافته به طور خاص برای اندازه گیری هوش مصنوعی را توانایی مکالمه.

ساخت مکالمه

پس از ایجاد مینا یک فرایند دقیق در یک مقاله منتشر شده در preprint سرور arXivگوگل نیاز به یک راه برای ارزیابی chatbot. به این منظور آن توسعه یافته چیزی در آن خواستار Sensibleness و ويژگی متوسط (SSA).

برای محاسبه این متریک گوگل خواسته بشر کارگران به انجام حدود 100 رایگان-قالب گفتگو با مینا و چند تن دیگر باز-دامنه chatbots. هر بار که chatbot پاسخ داد: کارگر تا به حال برای پاسخ به دو سوال در مورد پاسخ.

اول آن را منطقی و متنی حس در گفتگو ؟ اگر بله, سپس آنها را به حال برای پاسخ به این سوال “بود و آن را خاص به گفتگو؟” این بود که به علف هرز از هر generic پاسخ — اگر انسان نوشت که آنها را دوست و تنیس و chatbot پاسخ داد: “این خوب” پاسخ خواهد بود منطبق با عنوان “خاص نیست.”

تقریبا انسان

گوگل مصمم است که انسان به طور متوسط خواهد رسیدن به یک SSA نمره 86 درصد است.

دیگر chatbots در این تیم بررسی گل بین 31 درصد و 56 درصد است. مینا اما به ثمر رساند 79 درصد از قرار دادن هوش مصنوعی و نزدیک به سطح مکالمه رود از یک انسان از دیگری chatbot.

ادامه مطلب: مینا است که گوگل در تلاش برای ساخت واقعی مکالمه AI [VentureBeat]

بیشتر در chatbots: تیلور سویفت مبلغ مایکروسافت بیش نژادپرستانه Chatbot

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>