‘گوگل ارث’ از سرطان آندومتر ممکن است منجر به درمان های جدید

یک مطالعه جدید نشان می دهد که ده ها تن از تغییرات مولکولی را که در مورد سرطان آندومتر می تواند به پزشکان کمک می کند شناسایی که بیماران نیاز به درمان تهاجمی.

این مطالعه همچنین نشان می دهد که چرا یک درمان معمول کار نمی کند به خوبی برای برخی از بیماران است. این نشان می دهد یک نقش بالقوه در حال حاضر برای تصویب مواد مخدر است که هدف قرار دادن پروتئین به تازگی دخیل در این بیماری معمولا شناخته شده به عنوان سرطان رحم بیش از حد.

“این مطالعه نشان می دهد یک بعد جدید از سرطان آندومتر و ما حرکت می کند و نزدیک به شناسایی جدید اهداف درمانی می گوید:” co-نویسنده ارشد Li دینگ استاد پزشکی در دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس و تحقیقات عضو Siteman مرکز سرطان.

“جهش های سرطان تاثیر پروتئین ها که کاربردی واحد در داخل سلول. ما در حال حاضر ظرفیت برای درک جزئیات چه جهش های ژنتیکی در حال انجام در داخل سلول های سرطانی است و می تواند در خدمت به عنوان پایه ای برای درمان های جدید استراتژی.”

مولکولی اسب های کاری

مقاله منتشر شده در سلولایجاد کار از سرطان اطلس ژنوم (TCGA) که شناسایی ژنتیکی شالوده این بیماری در سال 2013.

“این مثل این است که گوگل ارث از سرطان آندومتر می گوید:” کارین Rodland از بخش انرژی آزمایشگاه ملی شمال غربی اقیانوس آرام (PNNL). “این بسیار جامع پرتره خاص این نوع سرطان. ما در تلاش برای اندازه گیری همه چیز ما احتمالا می تواند. سپس ما جستجو برای الگوهای.”

محققان 95 تومورهای رحمی و 49 طبیعی بافت رحم در نمونه است. آنها را اندازه گیری فراوانی تغییرات و مکان های مولکولی حیاتی بسیاری از بازیکنان از جمله ژن پروتئین رسول رنس, دایره, رنس, میکرو Rna ها و شواهد از آنچه که دانشمندان آنرا “post-ترجمه تغییرات است.” دومی کلیدی برای تعیین زمانی که و که در آن پروتئین مولکولی اسب های کاری از سلول روشن یا خاموش.

دانشمندان توسعه امیدوار کننده راه جدید برای شناسایی تومورهای طبقه بندی نادرست که نه تهاجمی اما که به نوبه خود می تواند فقط به عنوان مهاجم به عنوان یک نوع از تومور است که به سرعت رشد می کند و به احتمال زیاد بیشتر از سایر تومورها به کشتن بیماران.

چگونه تهاجمی است تومور?

در حال حاضر پرخاشگری از یک آندومتر تومور ارزیابی تا حد زیادی با مشاهده سلول های آن زیر میکروسکوپ. این تیم به بررسی یک روش جدید است که نشان می دهد چگونه فعالیت سطح پروتئین های خاصی به وضوح متمایز تهاجمی از کمتر تهاجمی تومور.

دانشجوی دکترای دانیل Cui ژو مطالعه co-اولین نویسنده led یک تجزیه و تحلیل نشان داد که چگونه پروتئین بتا-catenin شناخته شده بازیگر در بسیاری از انواع سرطان در تعامل با مهم مسیر سیگنالینگ برای فرار از تشخیص و تحریک سلول به رشد خارج از کنترل است.

“این اولین بار است که طرح از کل beta-catenin پیچیده در یک بیماری خاص می گوید:” دینگ همچنین تحقیقات از اعضای مکدانل ژنوم موسسه. “ما می دانیم که این نقش نقش در سرطان آندومتر و سرطان کولورکتال, بنابراین این یک گام بزرگ به جلو در درک جزئیات این مهم سرطان راننده.”

این تیم همچنین دریافتند که یک فرایند است که شامل بسته بندی و باز کردن ژن اتفاق می افتد بیشتر از حد انتظار در سلول های تومور. با بیش از شش فوت از DNA فشرده را به تقریبا هر سلول انسان, بدن باید بسته آن را کارآمد اما آن را نیز نیاز به unspool DNA به طوری که دیگر مولکولی می تواند به آن دسترسی داشته باشید.

Coauthor آلا Karpova یک دانشجوی دکتری در, دینگ, آزمایشگاه led یک تجزیه و تحلیل است که در بر داشت که یک بخش کلیدی از unspooling فرایند شناخته شده به عنوان هیستون استیله بسیار فعال در سرطان آندومتر.

“هیستون استیله تمایل به فعال کردن ژن است که می تواند درایو سرطان رشد” دینگ می گوید. “در تئوری ما می تواند با استفاده از اطلاعات در مورد هیستون استیله به پیش بینی تهاجمی تومور است به احتمال زیاد.”

‘بازرسی درمانی برای سرطان آندومتر

این تیم همچنین کشف کرده اند که اغلب نادیده گرفته مولکول های شناخته شده به عنوان دایره رنس به نظر می رسد که در تغییر و تحول است که سلول های تحت هنگامی که آنها به دست آوردن توانایی به گسترش است. این فرآیند به نام اندوتلیال به مغز انتقال می سازد سرطان آندومتر کشنده است.

علاوه بر این تیم ایجاد یک راه جدید برای تعیین که بیماران به احتمال زیاد به استفاده از یک درمان شناخته شده به عنوان پاسگاه درمانی است که در آن پزشکان با استفاده از مواد مخدر مانند pembrolizumab و nivolumab به طفره رفتن موانع است که برخی از سلول های سرطانی استفاده کنید برای فرار از سیستم ایمنی بدن است. این یکی از راه های بسیاری از دانشمندان در حال بررسی سلول های بنیادی به خار دفاع طبیعی بدن برای مبارزه با سرطان است.

در حال حاضر در آندومتر, سرطان, پزشکان با استفاده از اندازه گیری شناخته شده به عنوان “تومور جهش بار” که برای تعیین بیماران به احتمال زیاد بهره مندی از پاسگاه درمانی است. بر اساس اندازه گیری ایمنی بدن فعالیت در این مطالعه دانشمندان پیشنهاد جدید اندازه گیری متمرکز در چگونه به خوبی یک بدن بیمار پرچم سلول های سرطانی و ارائه آنها را به سیستم ایمنی بدن برای تخریب یک تابع کلیدی برای بازرسی بازدارنده موثر باشد.

بینش بهتر به دقیقا همان است که بهره مند از مواد مخدر خواهد اجازه می دهد تا پزشکان برای جلوگیری از استفاده از آنها در بیمارانی که بعید است به سود و مقدار کمی از آنها عوارض جانبی غیر ضروری.

“حالا که ما این بینش به پروتئین های ما می توانید شروع به فکر کردن در مورد بهتر گزینه های درمانی در سطح مولکولی برای بیمارانی که سرطان آندومتر,” دینگ می گوید. “مواد مخدر هدف قرار دادن پروتئین بنابراین این امکان پذیر نخواهد بود قبل از ما به دست آورد و این درک از تومور پروتئین است. ما خیلی نزدیک به موثر درمان شخصی با این مطالعه جدید.”

اضافی نویسندگان از نیویورک دانشکده پزشکی دانشگاه Baylor College of Medicine, آزمایشگاه ملی شمال غربی اقیانوس آرام و در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس.

موسسه ملی سرطان, سرطان پیشگیری و موسسات تحقیقاتی از تگزاس و McNair موسسه پزشکی در رابرت و جانیس McNair بنیاد تامین می شود ،

منبع: دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de