گوگل دودل جشن روز ولنتاین در سال 2020 با فوق العاده شایان ستایش بیگانگان

آن روز ولنتاین و مردمی در گوگل در حال جشن گرفتن با یک داستان از عشق در سراسر جهان بین دو شایان ستایش بیگانگان.

“بدون توجه به جایی که شما در جهان امروز عشق در هوا است!” گوگل در بیانیه ای گفت.

در متحرک ابله, دو بیگانگان از هم جدا شده و فاصله قریب به اتفاق از فضا ارسال پیام صمیمی و مراقبت های بسته از طریق آنچه که ما فرض می کنیم به برخی از مرتب کردن بر اساس کیهانی اداره پست.

مرتبط با: روز ولنتاین در فضا: عشق کیهانی, عکس,

“آیا شما عزیزان سال نوری دور یا نزدیک ما امیدواریم که هیچ مقدار از فضا می شود و در این راه اجازه دادن به آنها می دانم که شما در طول ماه برای آنها” آنها اضافه شده است. “آرزوی همه ستارهای روز ولنتاین!”

انیمیشن گوگل دودل برچسب برای روز ولنتاین سال 2020 است. (اعتبار تصویر: Google)

گوگل دودل تصویرگران نیز ایجاد انیمیشن های GIF کاربران می توانند ارسال به عزیزان در سراسر مرز نهایی با استفاده از جستجوی عبارت #ValentinesDoodle در Gboard GIF Keyboard با تنور و یا دیگر برنامه های اجتماعی با تصاویر Gif.

ناسا و نورث روپ گرومن امیدوار بود برای راه اندازی یک, روز ولنتاین تحویل به ایستگاه فضایی بین المللی روی یک ماکیان کشتی باری امروز اما بادهای مانع از راه اندازی. آنها سعی خواهد کرد تا دوباره در روز شنبه.

که ماکیان کشتی باری که حامل برخی از ویژه شکلات و آب نبات در میان بیش از 7,600 پوند است. (از 3400 کیلوگرم) از منابع برای ایستگاه سه نفر اعزامی 62 خدمه.

ایمیل طارق ملک در tmalik@space.com یا او را دنبال کنید @tariqjmalik. ما را دنبال کنید @Spacedotcom, Facebook و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im