گوگل به طور تصادفی فرستاده کاربران خصوصی ویدئوها به غریبه

ویدئو ارز

اگر شما با استفاده از Google Takeout را به بالا و داده های خود را وجود دارد یک فرصت یک غریبه در حال حاضر خود را خصوصی ،

روز دوشنبه گوگل شروع به اطلاع برخی از بایگانی اطلاعات کاربران که از این سرویس تا به حال تجربه یک “مشکل فنی” بین ماه های نوامبر 21 و 25 نوامبر 2019. کاربرانی که درخواست یک کپی از خود را حمایت کردن داده ها که در هفته ممکن است دریافت ویدئوها متعلق به دیگر Takeout کاربران — یا تا به حال فیلم های خود را ارسال می شود به غریبه ها تصادفی.

همه بهتر

در پیام خود به کاربران گوگل نوشت که آن را در حال حاضر شناسایی و حل مشکلات فنی و اضافه کردن در بیانیه ای به 9to5Google که آن را “بسیار متاسفم این اتفاق افتاده است.”

گوگل توصیه می شود در پیام خود که کاربران انجام یک کار جدید صادرات داده های خود را و حذف قبل از یکی — اگرچه هیچ اشاره ای به شرکت تایید است که کاربرانی که به پایان رسید تا با خصوصی دیگران ویدئوها در واقع حذف آنها.

حریم خصوصی کابوس

Google Takeout نمی کند و تنها به بالا — فیلم آن را قادر به پشتیبان گیری از همه چیز گوگل مربوط به یک کاربر را در دستگاه های خود را.

این بدان معناست که داده های خود پشتیبان گیری می تواند شامل جستجوی اینترنتی تاریخچه طریق کروم ایمیل های خود را از طریق Gmail, آدرس خانه خود را از طریق نقشه های گوگل, سلامت شما اطلاعات کامل Google Fit و تعداد بیشماری از سایر جزئیات در مورد زندگی شخصی خود را.

بنابراین در حالی که این Google Takeout موضوع تحت تاثیر قرار تنها فیلم آن را سخت به در نظر گرفتن چقدر بزرگتر از یک حریم خصوصی کابوس آن را می تواند بوده است.

ادامه مطلب: گوگل اذعان به آن فرستاده خصوصی ویدئوها در گوگل عکس های با غریبه [آستانه]

بیشتر در گوگل: مرد باعث می شود نقشه های گوگل “ترافیک” با حمل 99 تلفن های همراه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im