خبر خوب: اجتماعی فاصله است کار

با تشکر از همه کسانی که در زمان خود انزوا و اقامت در خانه دستورالعمل های جدی دولت ایالات متحده در حال حاضر در انتظار به طور قابل توجهی کمتر مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس از قبل.

دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی چهارشنبه اعلام کرد که به تازگی به روز شده در مدل نشان می دهد عمده کاهش در تعداد پیش بینی شده موارد و مرگ و میر مرتبط با COVID-19, سی ان ان گزارش. هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن اما شماره جدید یک نشانه اطمینان بخش است که اجتماعی فاصله اقدامات کار کرده اند.

“چه شده است تا قابل توجه من فکر می کنم برای کسانی از ما که در زمینه علمی برای مدت طولانی است چقدر مهم رفتاری تغییر است و چقدر شگفت انگیز آمریکایی ها در تطبیق و پس از این تغییرات رفتاری” Birx گفت: در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی. “این چیزی است که تغییر میزان موارد جدید و این که چه خواهد شد تغییر نرخ مرگ و میر رفتن به جلو است.”

با تشکر از هجوم اطلاعات جدید بیش از آخر هفته, دولت مدل های پیش بینی است که COVID-19 کشتن حدود 60000 نفر در امریکا بیش از چهار ماه آینده با توجه به سی ان ان. قبل از آن دولت تخمین می زند در محدوده زمانی معین به عنوان بالا به عنوان صدها هزار یا حتی میلیون ها نفر از مرگ و میر.

شماره جدید هنوز هم نشان دهنده یک فاجعه عظیم — به خصوص دانستن چه مدت دولت منتظر به عمل و چگونه بسیاری از missteps آن زمان در طول راه. مثلا این مدل هنوز هم پیش بینی کمبود حدود 16,000 تخت بیمارستان در سراسر کشور به صورت شدید عفونت کروناویروس.

چه بسیار مهم است که مردم همچنان به لحاظ جسمی خود را منزوی برای مدت زمان از شیوع بیماری است. مدل های جدید فرض کنیم که هر کس در داخل خانه باقی می ماند و همچنان به خود قرنطینه برای کل دوره چهار ماهه — پس این معنا نیست که ما از جنگل است.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>