خبر خوب: بدن انسان می سازد “قوی” پاسخ ایمنی به COVID

یک مطالعه جدید توسط محققان در لا جللا موسسه ایمونولوژی در کالیفرنیا نشان می دهد که بدن می سازد قوی ضد ویروسی پاسخ ایمنی پس از مبارزه با کروناویروس SARS-CoV-2.

“اگر ما تا به حال دیده می شود تنها حاشیه ای پاسخ ایمنی بدن ما شده اند نگران” Allesandro Sette استاد در مرکز بیماری های عفونی و تحقیقات واکسن و نویسنده از یک بررسی در مورد یافته های منتشر شده در مجله سلول در بیانیه ای گفت: “اما آنچه ما می بینیم بسیار قوی سلول T پاسخ در برابر سنبله پروتئین است که هدف اکثر مداوم COVID-19 تلاش و همچنین سایر پروتئین های ویروسی.”

این بررسی شامل یک گروه 20 نفره از بهبود COVID-19 بيمار. به منظور توسعه یک واکسن موثر علیه coronavirus محققان را قادر به به طور کامل درک چگونه بدن می ساخت و ایمنی به ویروس.

“این یافته ها واقعا خبر خوبی برای واکسن توسعه” Sette اضافه شده است.

سنبله پروتئین شناخته شده است توسط محققان در سراسر جهان به عنوان کلید به کروناویروس توانایی برای حمله به سلول های انسان است. پروتئین متصل می شود و به انسان گیرنده های سلولی و فیوز با غشای خود اجازه می دهد این ویروس را وارد کنید.

“ما به طور خاص تصمیم به مطالعه افرادی که به حال معمولی دوره بیماری و نمی نیاز به بستری شدن در بیمارستان برای ارائه یک جامد معیار برای چه عادی پاسخ ایمنی به نظر می رسد از آنجایی که این ویروس می تواند انجام برخی از چیزهای غیر معمول در برخی از افراد” Sette گفت.

تمام 20 بيمار سالم سلول T — یک نوع سلول در بدن است که نقش مرکزی در پاسخ ایمنی بدن — پاسخ است که کمک به بدن تولید آنتی بادی است که حذف ویروس-سلول های آلوده.

بیشتر به طور خاص پژوهشگران “SARS-CoV-2−واکنش CD4 T سلول” است که به کمک مبارزه با کروناویروس. در دومین آزمایش محققان دریافتند این خاص سلول های T در 40 تا 60 درصد از unexposed افراد که قبلا در معرض دیگر ‘سرماخوردگی’ coronaviruses.

این نشان می دهد که آنها تا به حال ساخته شده است تا یک پاسخ ایمنی است که می تواند کمک به آنها در مبارزه با SARS-CoV-2 ویروس قبل از وقوع — هر چند محققان گفت که هنوز خیلی زود به نتیجه گیری.

ادامه مطلب: تجزیه و تحلیل دقیق از پاسخ ایمنی به SARS-CoV-2 نشانه خوبی برای COVID-19 واکسن [La Jolla موسسه ایمونولوژی]

بیشتر بر روی یک واکسن: این COVID-19 واکسن می تواند آماده سپتامبر

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>