خبر خوب برای گرده: مردم عاشق زنبورها

عشق ما از زنبورها است که خبر خوبی برای مفید گرده تحقیقات نشان می دهد.

زنبور عسل در گرده افشانی حدود 75 ٪ از تمام میوه ها و آجیل و سبزیجات است که رشد در ایالات متحده و همچنین 80 درصد از گیاهان گلدار در جهان است. به عنوان چالش های پیش روی جمعیت زنبور عسل در سراسر جهان تبدیل شده اند بیشتر شناخته شده و حشرات تبدیل شده اند به طور فزاینده قابل مشاهده در رسانه ها و فرهنگ عامه است.

هر چند این سطح از توجه بی سابقه نیست—بسیاری هنوز هم به یاد داشته باشید “قاتل زنبور عسل” می ترساند از دهه گذشته و فقط این هفته آمد کلمه “قتل اورلئانز”—هجوم توجه مثبت به زنبور عسل است محققان تعجب کنید که چگونه برای مهار این توجه برای کمک به حفاظت از زنبورها از مسائل مانند آفت کش ها و زمین استفاده می کند که حذف پوشش گیاهی بومی.

ما “نامرئی” یاران

در حال حاضر محققان دانشگاه میسوری انجام یک بررسی و پژوهش پوشش مردم چگونه درک حشرات گرده افشان و چگونه این ادراک تاثیر تحقیقات و حفاظت. یافته های آنان نشان می دهد که توسعه های اخیر مثبت تر از برداشت زنبور عسل و همچنین روابط قوی بین زنبور سلامت و رفاه انسان ارائه تشویق فرصت برای پیشبرد گرده افشان حفاظت و آموزش و پرورش تلاش—فرصت هایی که ممکن است وجود داشته باشد کمتر انسان محور مسائل زیست محیطی است.

“متاسفانه حشرات اغلب نامرئی است. آنها حیاتی برای بقای ما در بسیاری از راه های, اما آنها اغلب برای اعطا گرفته تا یک بحران باعث می شود آنها را غیر ممکن است برای چشم پوشی می گوید:” دیمون سالن استادیار در دانشگاه میسوری دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی. “با زنبورها ما شاهد یک تماس به عمل در رسانه ها و در تحقیقات جامعه است. مردم تشخیص دهند که اگر زنبور عسل, شکست, پس از آن ما غذا و کشاورزی می شود بسیار سخت تر به حفظ.”

سالن و coauthor دینو Martins, یک محقق و مدرس دانشگاه در بوم شناسی و زیست شناسی تکاملی در دانشگاه پرینستون و مدیر Mpala مرکز تحقیقات بررسی پژوهش حاضر بر روی طیف وسیعی از انسان جنبه های زنبور عسل حفاظت. این جنبه ها شامل کلی برداشت عمومی مصرف کننده واکنش های زنبور عسل-محصولات دوستانه ارزش اقتصادی گرده و توصیه های کارشناسان و قانونگذاران در مورد چگونه برای مدیریت بهتر این حشرات است.

بومی زنبور عسل نیاز به عشق بیش از حد

این مقاله همچنین تاکید می کند که با توجه به اهلی اروپایی زنبور عسل منحرف کردن توجه از این کمتر مورد مطالعه کاهش بومی زنبورها و دیگر حشرات گرده. عجله به “نجات زنبورها” با قرار دادن عسل زنبور عسل در مکان های دارای پیامدهای منفی به عنوان محل زنبور عسل کندو در زیستگاه های طبیعی نیروهای رقابت با بومی حشرات گرده افشان برای همان شهد و گرده هال می گوید. بهترین چیزی که مردم می توانند انجام دهند برای بومی حشرات گرده افشان است اجازه هرز گل در حیاط رشد و گل و گیاه.

محققان نتیجه گیری کرد که به عنوان مثبت برداشت از زنبورها را افزایش داده اند از طریق رسانه های عمومی این حشرات تبدیل شده اند کمتر از یک موضوع ترس و بیشتر یک موضوع مورد علاقه در میان عموم مردم است که می تواند آن را آسان تر به تصویب گرده افشان پسند قانون نسبت به دیگر مسائل زیست محیطی است.

سالن و مارتینز نیز برجسته است که ارتباط روشن بین رفاه زنبور عسل و رفاه بشریت را تشویق می کند مردم را به زنبور عسل تهدید جدی است. آنها نشان می دهد که کسانی که به دنبال تغییرات در زمین و استفاده از آفت کش باید در نظر تعامل با کشاورزان و قانون گذاران با تمرکز بر مفاهیم برای جامعه بشری اگر زنبور بهداشت در ادامه به کاهش است.

“حفاظت از جمعیت زنبور عسل به معنی صرفه جویی درمصرف راه ما از زندگی” هال می گوید. “در حالی که ضروری است به درک زنبور عسل تهدیدات از منظر زنبورها بررسی ما به وضوح تاکید بر اهمیت پرداختن به ابعاد انسانی بحران است. این مایه تاسف است که زنبور عسل کاهش بسیاری از پیامدهای منفی برای بشریت است اما در همان زمان کسانی که پیامدهای آن را آسان تر برای ما به بسیج در برابر این تهدیدات است.”

این نقد و بررسی به نظر می رسد در زمان نظر در حشرات علم. بودجه از وزارت کشاورزی ایالات متحده موسسه ملی غذا و کشاورزی McIntire Stennis این وهیتلی صندوق برای طبیعت, National Geographic جامعه و دانشگاه پرینستون.

منبع: دانشگاه میسوری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>