‘رفتن به یک سیاره متفاوت است’: فضانوردان در بازگشت به زمین به زودی در میان coronavirus همه گیر

سه spaceflyers به زودی خواهد آمد به جهان را تغییر داد.

ناسا فضانوردان جسیکا Meir و جلب مورگان و روسیه فضانورد اولگ Skripochka زندگی در ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) از سپتامبر سال گذشته است. بنابراین آنها تجربه coronavirus شیوعآغاز شد که در چین در ماه دسامبر تنها از دور.

اما سه نفر به زمین بازگشت در مارس 17 و Meir گفت که او و همکاران او می دانم که همه چیز را در اینجا نمی مانند آنها استفاده می شود.

مرتبط: بیماری همه گیر کوروناویروس: کامل صنعت فضایی پوشش
در عکس: سفر 62 ماموریت به ایستگاه فضایی بین المللی

“این بسیار عجیب و غریب و کمی سورئال برای ما به دیدن آن همه اشکار زمانی که ما شده ایم در اینجا برای کل مدت از آنچه در جریان بوده است در پایین بر روی زمین” Meir گفت: در مارس 30 مصاحبه تصویری با فیزیولوژیست مجله است که پخش تلویزیون ناسا. “و به نظر می رسد که ما خواهد شد به طور کامل رفتن به یک سیاره متفاوت است.”

اما Meir مورگان و Skripochka به خوبی آماده برای مقابله با اقامت در خانه سفارشات که در انتظار آنها را در اینجا بر روی زمین است. پس از همه آنها بوده است پایدار بسیار دقیق تر انزوا برای شش به علاوه ماه روی ISS.

فضانوردان مدیریت این انزوا در راه است که بسیاری از ما در حال حاضر بسیار آشنا با. برای مثال Meir گفت که او و همکار او crewmembers ورزش روزانه نه تنها برای دفع به از دست دادن استخوان و هدر رفتن عضله است که همراه با بلند مدت spaceflight بلکه به حفظ سلامت روان خود را. و فضانوردان نگه داشتن در تماس با دوستان و خانواده از طریق بارگیری ویدیو چت.

“من فکر می کنم همه از این جور چیز — فقط مطمئن شوید که شما هنوز هم چسبیده به روال خود را, خود را حفظ بهزيستی روانشناختی — اینها برخی از چیزهایی که واقعا می تواند کمک کند” Meir گفت. “و من فکر می کنم که آنها در آینده مفید برای مردم در روی زمین و همچنین فضانوردان تا اینجا در ایستگاه فضایی است.”

سه دیگر spaceflyers خواهد سر به ISS قبل از Meir مورگان و Skripochka پایین آمده است. ناسا فضانورد کریس کسیدی و فضانورد روسی آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner در حال برنامه ریزی برای راه اندازی به سمت مدار آزمایشگاه در 9 آوریل. سه نفر ورود را ISS تا شش crewmembers هر چند ایستگاه خواهد بود به طور کامل برای فقط یک هفته.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>