لعنتی من حدس می زنم ما باید برای رسیدن به eSports در حال حاضر

خواستگاری (آنلاین)

به لطف جهانی همه گیر ورزشی, لیگ به نظر می رسد تعطیل در سراسر هیئت مدیره. حتی تجمع در یک پارک شهر نیویورک برای برخی از گاه به گاه kickball ممنوع شده است — و می تواند بسیار گنگ حتی اگر آن را تا به حال نشده است. پس چه چیزی باقی میماند ؟

دریافت به کرات مردمی: همه ما در حال وارد شدن به eSports در حال حاضر. با تجمعات ممنوع بسیاری از عمده فیلم بازی مسابقات می رویم آنلاین با توجه به آستانه. در حالی که هنوز هم وجود دارد چالش های ذاتی به آوردن eSports کاملا آنلاین این صنعت به مراتب بهتر به انجام بیش از فقط در مورد هر ورزش دیگر پس از آن ممکن است بهترین راه برای ابتدا که رقابتی خارش برای هم بودن.

خوش آمدید!

برای uninitiated: رقابتی بازی های ویدئویی بوده است که عمده عینک در میان طرفداران برای سال. این هیچ سوپر باول اما برخی از بازی ها و مسابقات می توانید با پر کردن استادیوم. وجود دارد گلدان بزرگ از پول جایزه برای تیم های حرفه ای این افراد از eSports اکوسیستم. مفسران حفظ جمعیت riled در حالی که شدیدا تحت کنترل مسابقات اتفاق می افتد در مرحله.

بنابراین در حالی که در حال حرکت تصویری مسابقات بازی آنلاین برای تلفن های موبایل بی اهمیت در ابتدا آن را در واقع نیاز به یک عظیم لجستیکی بازسازی آستانه گزارش.

هیچ Peeking

به یاد داشته باشید بازی Halo با خواهر و برادر خود را? چگونه آنها می خواهم به زیرچشمی نگاه کردن در گوشه ای از تقسیم صفحه نمایش و می دانم که دقیقا همان جایی که برای رفتن به شما را بکشند ؟ که در واقع یک مشکل برای رقابتی پارسه بیش از حد بی پروا بازیکنان می تواند لحن به livestreams و به دست آوردن مزیت.

همین دلیل است که هنوز هم وجود دارد چالش هایی برای مرتب کردن, در آستانه, گزارش مانند پخش مسابقات در تاخیر به مطمئن شوید که بازیکنان می کنند. اما در مقایسه با سازماندهی یک ورزش فیزیکی eSports هنوز یک مزیت برای ادامه در قرنطینه.

ادامه مطلب: چگونه بزرگترین بازی لیگ در حال تطبیق آنلاین-تنها جهان [آستانه]

بیشتر در vidya بازی: Fortnite نمی هر چیزی جدید. به همین دلیل آن را در شکل دادن به آینده از بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>