شکوه ناسا عکس نشان می دهد که “نازک باند” در حال اجرا در سراسر مشتری


شمال مشتری

ناسا منتشر شد فقط یک تصویر دراماتیک که در آن فضاپیمای جونو در زمان از مشتری “tumultous مناطق شمالی” در طول یک پرواز در ماه فوریه است. تصویر گرفته شده از 15,610 مایل (25,120 کیلومتر) به دور از غول گاز — فاصله حدود دو برابر قطر زمین, این سیاره معادل نزدیک شات از گاز لوله.

دیدنی تصویر نشان می دهد که “باند نازک” است که از بالا به پایین اجرا به نمایندگی از لایه هایی از “ذرات مه” که رانش در زیر یک پوشش ابر. ما هنوز نمی دونم دقیقا چه آنها هستند و یا چگونه آنها تشکیل شده است.

مشتری جریان جت

جریان جت در دو طرف باند مه آلود ممکن است چیزی برای انجام با این پدیده با توجه به ناسا آزمایشگاه پیشرانش جت.

در سال 2017, ناسا, دانشمندان نمیفهمد که شرق و غرب جریان جت در مشتری تمایل به معکوس در دوره های قابل پیش بینی برنامه است.

بر روی زمین جریان جت در حال تغییر با تغییر درجه حرارت. درجه حرارت گرمتر نیروی جت جریان به جریان کرده در حالی که کولر درجه حرارت نیروی آن به سوی غرب. در مشتری مشابه چرخه طول می کشد حدود چهار سال زمین است که عمدتا ناشی از گرانش امواج.

ادامه مطلب: ارتفاع بالا وابسته در مشتری [JPL]

بیشتر در مشتری: چیزی عظیم فقط شکست به مشتری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>