جهانی تولید گازهای گلخانه ای CO2 صاف شد در سال 2019–اما نمی تشویق و در عین حال

Fatih Birol دیدم آن را به عنوان “خبری خوش آمدید.” جهانی دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای در سال گذشته باقی مانده است تخت گیر در 33 gigatons حتی به عنوان بزرگترین اقتصاد جهان رشد 2.9%.

“با وجود گسترده انتظارات دیگری افزایش تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که در واقع CO2 تولید گازهای گلخانه ای کربن تولید گازهای گلخانه ای در سال گذشته رو به رشد متوقف شد” Birol رئیس آژانس بین المللی انرژی گفت: در یک ویدیو ارسال شده به توییتر. پس از ذکر بیشتر کار مورد نیاز برای انجام شود او ابراز امیدواری کرد که “همه ما به یاد داشته باشید 2019 به عنوان یک قطعی قله های جهانی تولید گازهای گلخانه ای.”

آب و هوا تحلیلگران کمتر خوش مشرب. آژانس بین المللی انرژی یافته است پشتیبانی از روند موجود در دیگر گزارش های اخیر که افت شدید تولید زغال سنگ بود مسئول برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در ایالات متحده و اروپا—که در همه جا دیگری تصویر نگاه تلخ.

مصرف زغال سنگ همچنان به افزایش در چین و هند است. تولید گازهای گلخانه ای از حمل و نقل و صنعت و سایر بخش های عمده اقتصادی نشان می دهد نشانه های کمی از کاهش است. برخی از تحلیلگران حتی سوال که آیا آژانس بین المللی انرژی بود که بیش از حد خوش بینانه در مورد ایالات متحده که در آن پیش بینی شده عمیق تر کاهش نسبت به امریکا انرژی خود پیش بینی, اداره اطلاعات انرژی.

رابطه بین رشد اقتصادی و انتشار گازهای گلخانه ای طولانی شده است تمرکز از آب و هوا تلاش. به طور کلی زمانی که اقتصاد جهانی گرم کند بنابراین مقدار کربن دی اکسید پمپ به اتمسفر است. سه سال 2014 و 2016 شد یک استثنا زمانی که اقدامات بهره وری انرژی و انرژیهای تجدید پذیر رشد افست تولید گازهای گلخانه ای از افزایش فعالیت های اقتصادی.

به دلیل وجود دارد فکر می کنم 2019 تولید گازهای گلخانه ای مکث خواهد بود به همین ترتیب زودگذر گفته تحلیلگران.

اقتصادهای در حال توسعه به رهبری چین و هند همچنان به اضافه کردن نیروگاه های زغال سنگ در یک کلیپ سریع. چین در حال ساخت 99.7 گیگاوات از زغال سنگ ظرفیت در حالی که هند 36.7 GW جدید زغال سنگ, تحت ساخت و ساز با توجه به جهانی انرژی نظارت ناظر ، ایالات متحده آمریکا مقایسه کرده است بازنشسته 32 GW از ذغال سنگ بیش از سه سال از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

حوادث آب و هوایی نیز کمک نگه داشتن پایین انرژی و تولید گازهای گلخانه ای. بادهای موسمی در هند, مثلا, تولید, افزایش, آبی, نسل در هزینه از زغال سنگ. و در حالی که اقتصاد جهانی به رشد در سال 2019 آن را در نرخ آهسته تر از سال 2018 است.

“ما شاهد تضعیف زغال سنگ رشد و قدرت انرژی های تجدید پذیر که خبر خوبی است. ما نیز دیدن مداوم رشد در نفت و گاز است که اخبار بد” گفت: گلن پیترز مدیر پژوهش در مرکز بین المللی آب و هوا و محیط زیست تحقیق در اسلو, نروژ. “چگونه از کاهش قیمت زغال سنگ و رشد در نفت و گاز تعادل را دیکته می کند اگر ما یک اوج در تولید گازهای گلخانه ای اما انتظار من این است که تولید گازهای گلخانه ای باقی خواهد ماند بین تخت و کمی تا برای چند سال آینده.”

دیگران فکر در مورد اختلاف میان آژانس بین المللی انرژی و EIA یافته. جایی که آژانس بین المللی انرژی پیش بینی 2.9% کاهش در تولید گازهای گلخانه ای آمریکا در سال گذشته EIA پیش بینی 2.1% کاهش است.

تفاوت در این است که به طور بالقوه قابل توجه است. رودیوم گروه مستقل تحقیقات شرکت تخمین زده است که ایالات متحده نیاز به طور متوسط سالانه کاهش تولید گازهای گلخانه ای از 2.8 درصد به 3.2 درصد به یک شات در نشست پاریس آب و هوا رایحه’ تولید گازهای گلخانه ای هدف: 26%-28% کاهش از سطح سال 2005 تا سال 2025. ایالات متحده به طور متوسط سالانه تولید گازهای گلخانه ای کاهش 0.9% از سال 2005.

دلیل اختلاف روشن نشد. آژانس بین المللی انرژی تجزیه و تحلیل اولیه و آژانس را ارائه نکرده اساسی داده ها برای تجزیه و تحلیل خود را. آن هم در پاسخ به یک درخواست برای نظر. آژانس انتظار برای انتشار یک مطلب جامع تجزیه و تحلیل در ماه آینده.

“از آنجا که سهم ایالات متحده از انتشار گازهای گلخانه ای بسیار بزرگ آن را به یک تفاوت بزرگ در روند جهانی گفت:” راشل Cleetus سیاست مدیر اتحادیه دانشمندان نگران’ آب و هوا و انرژی برنامه. “تصویر بزرگ من در مورد برخی از سوالات اساسی داده است.”

هشدارهای پایان ندارد وجود دارد. آژانس بین المللی انرژی تنها در نظر کربن تولید گازهای گلخانه ای از منابع انرژی. آن را نمی دهد آتش سوزی در, به عنوان مثال—از جمله کسانی است که پاره از طریق آمازون و استرالیا سال گذشته است. این آژانس همچنین اندازه گیری نمی متان تولید گازهای گلخانه ای در ارتباط با استفاده از گاز طبیعی است که جدا زغال سنگ از برق بازار در ایالات متحده و اروپا است.

متان کمتر قوی گاز گلخانه ای از شرکت2 که سوخته اما آن است که بسیار قوی تر زمانی که به بیرون درز از wellheads خطوط لوله و سایر تجهیزات نفت میدان.

“ما در حال گرفتن یک کمی بیشتر اعتبار از ما سزاوار زمانی که ما تعویض زغال سنگ به گاز طبیعی گفت:” راب جکسون, یک دانشگاه استنفورد استاد دانشگاه.

جکسون یکی از عوامل بود که به یک 2019 جهانی کربن گزارش پروژه پیش بینی شده است که انتشار جهانی خواهد رشد 0.6% سال گذشته است. به تاریخ به موفقیت در رام جهانی انتشار گازهای گلخانه ای شده است محدود به نیروگاه.

“هنگامی که ما شروع به خم شدن منحنی فراتر از زغال سنگ شامل حمل و نقل به ویژه اما حتی گاز?” جکسون پرسید. “ما در حال ساخت گاز گیاهان در سراسر جهان در سرعت فوق العاده خطرناک و ما نمی توانیم همچنان به انجام این کار است.”

تحلیلگران شد و سریع به نقطه را به یک خبر خوب برای آب و هوا در آژانس بین المللی انرژی یافته است. این خبرگزاری گزارش داد تولید زغال سنگ در ایالات متحده و اروپا کاهش 15% و 25% به ترتیب کمک به درایو تولید گازهای گلخانه ای پایین تر در هر دو منطقه.

ژاپن یک کشور که به تازگی نقل مکان کرد و به جای آن ایران ناوگان با زغال سنگ در پی فوکوشیما Daiichi فاجعه نیز ثبت شده قابل توجه کاهش, آژانس بین المللی انرژی گفت. تولید گازهای گلخانه ای وجود دارد پایین 4.3% در 2019, آژانس بین المللی انرژی گفت: به عنوان هسته ای خروجی افزایش یافت تا جابجایی زغال سنگ و گاز و نفت و نسل است.

کسانی که کاهش کمک افست تولید گازهای گلخانه ای رشد در دیگر نقاط جهان که در آن شرکت2 تولید گازهای گلخانه ای افزایش 400 میلیون تن است.

Gernot واگنر یک اقتصاددان در دانشگاه نیویورک گفت: زغال سنگ را واگرا و اقبال برجسته رشد تولید گازهای گلخانه ای به چالش بکشد.

تولید گازهای گلخانه ای مهاجرت کرده اند با جهانی زنجیره تامین. به عنوان تولید و صنعت تغییر از اقتصادهای پیشرفته به توسعه آنهایی CO2 خروجی افزایش یافته است و در کشورهایی مانند چین و در حالی که انتشار گازهای گلخانه ای در آمریکا و اروپا کاهش یافته است.

در عین حال این دو باقی می ماند, مرتبط, او گفت:.

“مبتنی بر تولید گازهای گلخانه ای در کشورهای توسعه یافته شروع به نگاه خوب برای بسیاری از دلایل” واگنر گفت. اما این نیز درست است که “اپل تولید نمی کند اپل در کالیفرنیا و ولوو تولید نمی کند ماشین در سوئد.”

وی افزود: “کجا باک ، در بسیاری از راه های باک متوقف می شود با مصرف کننده.”

و در آن نقاط به تصویر بزرگ. کربن تولید گازهای گلخانه ای در حال جهانی در محدوده. تولید گازهای گلخانه ای کاهش می یابد در برخی از مناطق خوش آمدید نشانه های پیشرفت است. اما شرکت2 تولید گازهای گلخانه ای در سراسر جهان نیاز به رسیدن به خالص صفر به کاهش غلظت دی اکسید کربن در جو پایدار سطوح.

“رکود خبر خوبی است اما کمی وجود دارد که در چشم به ما بگویید که ما در مورد کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در نرخ های لازم برای 1.5 [درجه سانتیگراد] یا 2 C” گفت: Peters, مرکز بین المللی آب و هوا و محیط زیست پژوهش و تحلیلگر. دانشمندان می گویند که برای جهان برای جلوگیری از بدترین اثرات تغییر آب و هوا آن را به حد متوسط افزایش به 1.5 یا 2 C.

توسط پیترز’ برآورد جهان است که رهبری نسبت به جهانی افزایش دما از 3 C.

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su