انتشار گاز CO2 جهانی شاهد افت ثبت در همه گیر مستند

در 7 آوریل جهانی دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافت و به سطح دیده نمی شود پس از سال 2006 با توجه به مطالعه منتشر شده در روز گذشته است که نشان می دهد این بیماری همه گیر کوروناویروس ممکن است منجر به بزرگترین کاهش در شرکت2 تا کنون ثبت شده است.

اما تعداد کمی از دانشمندان در حال تشویق تغییر ناگهانی. به خلاف محققان به طور فزاینده مشاهده ناگهانی کاهش در تولید گازهای گلخانه ای به عنوان نشانه ای از چقدر کار جهان را به جلوگیری از بدترین اثرات تغییر آب و هوا.

مارس 7 نشان می دهد که چرا.

در آن روز تقریبا 90 درصد از global CO2 منتشر شد در مناطق تحت مستند برای جلوگیری از گسترش ویروس. یک مطالعه منتشر شده دیروز در طبیعت تغییر آب و هوا برآورد انتشار گازهای گلخانه ای در 7 آوریل کاهش یافت 17 درصد بیش از هر روز دیگر در طول چهار ماه اول سال 2020 است.

در نگاه اول کاهش آن قدر عظیم به نظر می رسد. در مقایسه جهانی تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافته است 1.5% در طول رکود بزرگ در سال 2009.

اما در یک نگاه عمیق تر نشان می دهد که فرد تغییرات در رفتار تولید محدود کاهش انتشار آلاینده ها. بسیاری از جهان متوقف سفر, غذا خوردن در رستوران ها و خرید کالا. آن را بی بدیل آزمایش و در عین حال 80 درصد از انتشار گازهای گلخانه ای دست نخورده بودند.

“این مرا شوکه کرد در چه مقدار انتشار گازهای گلخانه ای کاهش یافته است به طور موقت و به من نشان داد چقدر سخت است برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای سالانه برای سال گفت:” راب جکسون یک زمین دانشمند در دانشگاه استنفورد و نویسنده مطالعه است.

تحقیقات او تخمین می زند که انتشار جهانی سقوط خواهد کرد 4 درصد در سال 2020 اگر جهان به حالت عادی برمی گرداند در این تابستان. این رقم می تواند به رشد 7% اگر مستندات باقی بماند در بخش هایی از جهان برای بقیه سال.

حتی انتشار یک قطره از این مقیاس می گیرند از 7.6% کاهش سالانه سازمان ملل متحد گفت: لازم است در دهه آینده به نگه جهانی افزایش درجه حرارت به زیر 1.5 درجه سانتیگراد است.

دانشمندان به دنبال رد این ادعا که کاهش تولید گازهای گلخانه ای مرتبط با کروناویروس یک پوشش نقره ای. دی اکسید کربن یک عمر طولانی گاز قادر به ماندن در جو تا یک قرن معنی موقت کاهش در تولید گازهای گلخانه ای است که بعید است به تغییر جهانی آب و هوا مسیر.

“قدر کاهش است اما آن را به باقی بماند و در طول زمان آن را نمی توان به عنوان مخل به این شده است” گفت: استیون دیویس یک زمین دانشمند در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین که شرکت در مطالعه.

تاریخچه نشان می دهد که به طور موقت قطره در تولید گازهای گلخانه ای در ارتباط با رکود هستند به راحتی جبران اقتصادی پرتاب ریباند. انتشار دوباره 5 درصد در سال 2010 به عنوان جهان حفر و راه خود را برای خروج از رکود اقتصادی ،

این روند در حال حاضر شروع به نشان دادن نشانه هایی از خود را تکرار.

در چین که در آن روزانه تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافت و تقریبا یک چهارم در اوج این بیماری همه گیر در فوریه, CO2 سطح بازگشت به قبل از همه گیر سطح تا پایان ماه آوریل است. و تقاضای نفت در ایالات متحده و اروپا رخنه کرد تا در هفته های اخیر به عنوان مناطق شروع به ظهور از مستند.

دولت نیاز به استخدام سبز محرک و یا سرمایه گذاری طراحی شده برای تمیز کردن و تولید برق, حمل و نقل و ساختمان به منظور احیای اقتصاد و جلوگیری از بازگشت به قبل از همه گیر سطح انتشار گفت مگان Mahajan, یک تحلیلگر سیاست در انرژی و نوآوری یک شرکت تحقیقاتی کارش با مطالعه.

“من فکر می کنم آنچه این واقعا نشان می دهد که به منظور دیدار با مرتب کردن بر اساس از بلند پروازانه decarbonization اهداف ما نیاز داریم واقعا بزرگ ساختاری تغییرات در سیستم انرژی ما,” او گفت:.

جهان را تولید گازهای گلخانه ای در مسیر بستگی دارد که چگونه همه گیر گستراند. در فاز اول این ویروس کاهش انتشار آلاینده ها رانده شدند, توسط, اقامت در خانه سفارشات و محدودیت های دیگر در نظر گرفته شده برای توقف گسترش آن. این دستور منجر به شیب کاهش در حمل و نقل گازهای گلخانه ای. سطح حمل و نقل و حمل و نقل هوایی اختصاص 53 درصد از کاهش انتشار آلاینده ثبت شده در مارس 7.

این اعداد و ارقام نشان می دهد که چگونه غیر معمول این بیماری همه گیر است. گذشته رکود را تحت فشار قرار دادند گازهای گلخانه ای به طور موقت پایین تر است. اما کسانی که کاهش می یابد به طور معمول رخ می دهد در بخش صنعتی است که دیده CO2 سطح سقوط در یک سطح پایین تر از حمل و نقل در طول بیماری همه گیر.

معلوم نیست که آیا این پویا ادامه خواهد داد. مستندات ممکن است باقی بماند در سراسر نقاط جهان باقی مانده از سال 2020 است. برخی از 700000 نفر در چین که در آن ویروس شده بود موجود شد به تازگی قفل شده است و برای مبارزه با شیوع جدید. و مردم ممکن است تمایلی به سفر حتی در مکان هایی که محدودیت ها کاسته.

در عین حال صنعت است به احتمال زیاد به رنج می برند بیشتر به عنوان رکود همچنان ادامه دارد. ایالات متحده تولید فولاد در حال حاضر یک سوم جکسون اشاره کرد.

“به عنوان شدید به عنوان کاهش بوده است در چند ماه گذشته آنها نمی تأثير فراوانی مگر اینکه رکود همچنان ادامه دارد و یا برخی از سیاست ها در محل قرار داده و ادامه خواهد داد. بنابراین من فکر می کنم در دراز مدت اثرات اقتصادی از COVID خواهد بود بیشتر از پناه اثرات آن بر تولید گازهای گلخانه ای” جکسون گفت. “یک یا دو سال از در حال حاضر از آن بیشتر خواهد بود در مورد آنچه در اقتصاد می کند, آنچه که پناه در محل انجام داد.”

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس از علمی آمریکا در اینجا. و به عنوان خوانده شده پوشش از شبکه های بین المللی ما از مجلات در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de