چالش های جهانی خار راه حل های نوآورانه در MistyTech بنیانگذاران و دوستان

از پیگیری خرس های قطبی در تغییر آب و هوا به یک اسکن آب برای غرق شدن قربانیان MistyWest است که ساخت یک اثر است.

MistyWest یک گروه از مهندسین و ریاضیدانان roboticists فیزیکدانان و دانشمندان و طراحان و محققان (و حتی دو بر-کارکنان corgis) که به نوبه خود مشکلات پیچیده به محصولات نوآورانه برای یک آینده مثبت. این که آیا آن را برای بهبود شرایط انسانی و افزایش پایداری و یا در غیر این صورت حرکت ما در مجموع به یک inclusively فراوان آینده MistyWest در خط مقدم همکاری در پروژه های تبدیل جهان ما.

در اینجا یک نمای کلی سریع از برخی از راه های MistyWest با همکاری سازمان ها برای ایجاد یک تغییر جهانی:

  • تغییر آب و هوا و پیشرفت در حال تحول رفتاری و الگوهای مهاجرت از خرس های قطبی است و قابل اعتماد از ردیابی مکان خود را. WWF و IDEO رسیده به MistyWest به طراحی یک Argos بر اساس دستگاه ردیابی برای کمک به حل این مشکل است.
  • TZOA می خواستم به منظور توسعه یک جمع و جور و چند سنسور دستگاه قادر به نظارت بر کیفیت هوا در محیط داخلی و ارائه یک پلت فرم برای تجمیع داده ها همه در حالی که نگه داشتن محصول در یک مصرف کننده قیمت کمتر از 200 دلار در یک واحد. MistyWest هیجان زده بود به چالش بکشد.

در سال 2016 MistyWest میزبانی اولین بنیانگذاران و دوستان رویداد – خیمه فقط دعوت سری غذا به فن آوری بالا مخاطبان پایگاه با تاسیسات در حال وقوع در سطح جهان از سان فرانسیسکو به لا به Austin (و فراتر از آن).

بنیانگذاران و دوستان به ارمغان می آورد در بازیکنان کلیدی در بسیاری از صنایع و زمینه خلاق از طراحی با تکنولوژی بالا سرمایه گذاری به کارآفرینان-همه با یک دستور کار برای انجام خوب است. قبلی همکاران و شرکت کنندگان شامل گوگل, MIT Media Lab, شیشه به دنبال کارخانه و بیشتر.

به دور از شلوغ کنفرانس تجارت را نشان می دهد و بی دست و پا رویدادهای شبکه بنیانگذاران و دوستان اجازه می دهد تا برای یک حس کنجکاوی و پر جنب و جوش و سرگرم کننده اغلب از دست رفته در وقایع کسب و کار. امین تکنولوژی های تعاملی دموی و هنر تاسیسات همراه با موسیقی زنده و صنعت کوکتل و با دقت انتخاب شده سالن های همکاران و شرکت کنندگان تماس بنیانگذاران و دوستان خود را “تاثیرگذار ترین ابزار برای ساخت ارتباطات واقعی در کسب و کار و فراتر از آن.”

اگر شما با الهام از کار خوب MistyWest در حال انجام بنیانگذاران و دوستان در حال آمدن است به یک شهر در نزدیکی شما. تماس با ما [email protected] برای اطلاعات بیشتر.


فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با شرکای خود در MistyWest. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im