داده های اساسی درآمد مردم همچنان کار کردم و سالم

مشخصه شادتر

در سال 2017, دولت انتاریو و کانادا و پرجمعیت ترین استان لگد کردن سه سال درآمد اولیه پروژه. اساسا آن دست کردن پول به اندازه کافی برای پوشش نیازهای اساسی به برخی از 4000 نفر — و داده ها نشان می دهد که این برنامه یک موفقیت عظیم است.

“آنها همچنان به کار” دانشگاه مک مستر استاد اقتصاد Wayne Lewchuk بود که بخشی از این تحقیقات گفت: CBC. “بسیاری از کسانی که به ادامه کار در واقع قادر به حرکت به مشاغل شغل است که تا به حال بالاتر دستمزد ساعتی که تا به حال به طور کلی شرایط کار بهتر است که آنها احساس می شد امن تر است.”

پربارتر

و با توجه به یک گزارش جدید توسط محققان که مشغول به کار در این پروژه شرکت کنندگان شد شادتر و سالم. این پروژه آنها نوشته بود “تاثیر قابل توجهی در استفاده از خدمات بهداشت و درمان” با بسیاری از شرکت کنندگان از دیدن کمتر پزشکان و رفتن به اتاق اورژانس کمتر. بیش از 50 درصد ادعا کرد که استفاده کمتر از توتون و تنباکو در حالی که 48 درصد گفت: آنها نوشیدن الکل کمتر است.

“دانستن من تا به حال یک هدف و قادر به ایجاد یک طرح به دلیل اضافی منابع مالی به من اجازه انجام این کار چه چیزی عمیق به خود و بهداشت روان” ناشناس 37 سال گفت: همانطور که به نقل از این گزارش.

خواب و رویاهای بد

اما پس از آن که دولت اوراق کل $150 میلیون برنامه.

“یک پروژه تحقیقاتی است که شامل تنها 4,000 افراد بود و نه یک راه حل مناسب برای یک استان که تقریبا دو میلیون نفر در فقر زندگی می کنند” یک سخنگوی دولت گفت: CBC. “ما در حال تمرکز بر راه حل های برای انتاریو که عملی و پایدار است.”

ادامه مطلب: مردم نگه داشته و مشغول به کار شد و سالم در حالی که بر پایه درآمد: گزارش [CBC]

بیشتر بر پایه درآمد: این شرکت پرداخت مردم $1,830 به فیلم آنها را به طور مداوم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>