GitHub فقط مهر و موم شده تمام کد منبع باز در آخرالزمان-اثبات طاق

قفل

در اوایل این ماه کد پلت فرم مدیریت GitHub مهر و موم شده دور آن پاسخها از نرم افزار منبع باز در قطب شمال طاق آنقدر عمیق است که آنها می گویند آن را می تواند زنده ماندن از یک انفجار هسته ای.

این خفیف-عجیب و غریب ایده پشت این حرکت Engadget گزارش است را به نسل های آینده پس از یک فرضی تمدن-پایان دادن به فاجعه است. باید که اتفاق می افتد هر چه تمدن پدیدار می شود از خاکستر نمی خواهد که به از ابتدا شروع می شود و می تواند به جای شیر دانش مدرن روز نویسان و مهندسین.

تاریخی محله

این تقریبا یک سال پس از GitHub اعلام کرد طرح خود را برای ذخیره کد در قطب شمال جهان بایگانی, رها نروژی معدن زغال سنگ محافظت شده با صدها متر از پرمافراست. کش ذخیره می شود یک نوع از میکروفیلم است که می تواند به عنوان خوانده شده با یک فیزیکی شیشه های ذره.

همچنین مهر و موم شده در همان معدن در حال واتیکان سوابق و فیلم و یک آرایه وسیعی از دیگر دیجیتال archives. و آنها را در شرکت خوب است: “روز قیامت” بذر طاق واقع شده است و در همان جزیره اسپیتسبرگن.

دستاورد را کلیک کنید

آن را دشوار است به تصور یک جامعه فاجعه است که فقط به اندازه کافی زمین شناسی که مبرم ترین نیاز جامعه است و برای بازیابی از دست رفته نرم افزار. اما آن ضرری ندارد به یک کپی پشتیبان فقط در مورد.

هنوز هم به عنوان Engadget گزارش بارز ترین سود برای آرشیو نرم افزار منبع باز ممکن است برای توسعه دهندگان: هر کسی که کمک به یک پروژه ساخته شده است که راه خود را به قطب شمال جهان بایگانی می شود به نمایش کمی نشان در کنار نام کاربری در GitHub.

ادامه مطلب: GitHub انجام شده است واریز آن کدهای منبع باز در قطب شمال [Engadget]

بیشتر در قطب شمال vaults: ذوب قطب شمال است و انتشار سم و بیماری و زباله های هسته ای

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید