بیمار شدن در فضا: چگونه می NASA دسته یک فضانورد بیماری شیوع?

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان آن را جالب برای اندیشیدن چه اتفاقی خواهد افتاد اگر چنین یک ویروس به گسترش در فضا است.

در موارد نادر در طول تاریخچه پروازهای فضایی, فضانوردان کاهش یافته است در حالی که بیمار در فضا است. در حالی که شناور خارج از زمین فضانوردان را تحمل کرده اند و عفونت تنفسی فوقانی (URI) یا سرماخوردگی, عفونت های دستگاه ادراری و عفونت های پوستی جاناتان کلارک سابق (شش بار) خدمه جراح برای ناسا, شاتل فضایی, برنامه و زمان, دانشیار مغز و اعصاب و فضا پزشکی در مرکز فضایی پزشکی در کالج پزشکی بیلور گفت: Space.com.

در آپولو 7 در سال 1968 خدمه کردم سرماخوردگی در فضا و با توجه به کلارک “آن را به حال تاثیر قابل توجهی.” Cmdr. Wally Schirra به احتمال زیاد آمد سرنشین با یک خفیف سرد و گسترش آن به دیگر اعضای خدمه. فضانوردان زد از دارو و بافت و حاضر به پوشیدن کلاه خود را در حالی که reentering جو زمین, Clark گفت.

مشکلات مشابه فرود آمد فضانوردان آپولو 8 و آپولو 9 که هم تجربه سرماخوردگی. پس از این ماموریت ناسا اجرا قبل از پرواز قرنطینه که نام به صورت محدود و تحت نظارت, تماس با انسان های دیگر و سعی کنید برای اطمینان از خدمه سلامت و ایمنی است.

مرتبط با: کروناویروس در آمریکا; نقشه مورد شمارش و اخبار
بیشتر: NASA مانیتور coronavirus برای اثرات به ما برنامه فضایی

اما چگونه باید همه چیز را تغییر داد از اوایل روز spaceflight و اولیه از این موارد از فضای بیماری است. ممکن است که فضانوردان ممکن است یک روز را برای مبارزه با بیماری های جدی در برنامه به طور بالقوه سخت تر کردن زمین و محیط?

Coronavirus مبانی

چگونه بیماری کار می کند متفاوت در فضا

با توجه به شرایط اضطراری پزشکی فضانوردان را تا کنون قادر به دسترسی از راه دور به کمک های پزشکی از فضا با تشکر برای افزایش قابلیت ها در زمین-ارتباطات فضایی. در واقع کارشناسان پزشکی بر روی زمین بودند و حتی هنگامی که قادر به کمک به فضانورد که دچار لخته خون در حالی که روی عرشه ایستگاه فضایی است.

مرتبط: آنچه طب اورژانس را شبیه به فضانوردان در فضا

تحقیقات مانند RR-7 در ایستگاه فضایی بین المللی به امید درک بهتر spaceflight تحت تاثیر میکروب ها یا موجودات میکروسکوپی مانند باکتری زندگی می کنند و در بدن ما است. از آنجا که میکروب ها به طور مستقیم به سلامت انسان این مهم خواهد بود برای آینده crewed ماموریت. (اعتبار تصویر: ناسا)

اما راه هایی که عفونت گسترش و چگونه ویروس ها و بیماری های رفتار در بدن تغییرات هنگامی که انسان به فضا است. از استرس های فیزیکی است که با راه اندازی خارج از زمین برای زندگی در یک محیط محدود و بدون جاذبه زمین و حتی “به طور منظم” بیماری ها مانند سرماخوردگی می تواند نگاه بسیار متفاوت برای فضانوردان.

Spaceflight تغییرات بدن در تعدادی از راه های عجیب و غریب است که دانشمندان هنوز در حال کار به طور کامل درک. بدیهی ترین جسمی شدید عمل راه اندازی خارج از زمین در یک موشک می تواند باعث بیماری حرکت و می تواند مکانی جهت گیری و هماهنگی است. هنگامی که در فضای تغییرات در سطح هورمون استرس و فیزیکی دیگر پیامدهای spaceflight علت سیستم ایمنی بدن شما را تغییر دهید. در حالی که یک فضانورد ممکن است استفاده می شود به داشتن یک “سیستم ایمنی بدن” بر روی زمین می تواند آنها را بیشتر مستعد ابتلا به بیماری و یا حتی واکنش های آلرژیک در حالی که در فضا.

به عنوان کلارک توضیح ویروس ها مانند آنفولانزا و یا حتی coronavirus نیز می تواند به راحتی منتقل می شود در یک ایستگاه فضایی محیط زیست از جمله در ایستگاه فضایی بین المللی. “عدم وجود جاذبه مانع ذرات حل و فصل پایین به طوری که آنها اقامت معلق در هوا می تواند به راحتی منتقل می شود. برای جلوگیری از این محفظه ها تهویه و هوا هپا فیلترهای حذف ذرات.”

علاوه بر این دانشمندان دریافته اند که ویروس خفته در واکنش به تنش spaceflight و ویروس ها مانند هرپس سیمپلکس شناخته شده است به فعال کردن دوباره یا “بیدار” در طول پروازهای فضایی. همچنین به عنوان کلارک گفت: در حال مطالعات نشان داده اند که این امکان وجود دارد که افزایش ويرولانس باکتری در فضا می تواند آنتی بیوتیک درمان کمتر موثر است.

“وجود دارد داروهای ضد ویروسی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از گسترش ویروسی آنجا که در نظر گرفته شده است برای زمینی ویروسی همه گیر. همچنین برای سیاره ماموریت خدمه خواهد بود جدا شده پس از بازگشت به زمین درست مانند آنها انجام می شود در اوایل ماموریت بازگشت از ماه” کلارک گفت.

آنچه را که فضانوردان انجام دهید ؟

آیا در فضای محدود داخل ایستگاه فضایی و یا در آینده قمری یا مریخ زیستگاه گسترش بیماری را در برخواهد داشت بسیار تهدید واقعی برای آینده فضانوردان به عنوان آن را برای فضانوردان از نسل قبلی است.

بنابراین ما به عنوان تقلا در اینجا بر روی زمین در تلاش برای کشف کردن که چگونه به بهترین جلوگیری از گسترش coronavirus بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19 آنچه را که فضانوردان فراموش کردن-زمین ؟ همانطور که گفته شد ما می دانیم که این امکان وجود دارد که از جمله ویروس ها را گسترش بیشتر به راحتی در فضا و درمان ممکن است متفاوت کار می کنند. و در حالی که وجود دارد خواهد بود چالش های اضافی در quarantining یک بیمار فضانورد خارج از زمین کلارک نشان می دهد که این امر به احتمال زیاد یکی از مراحل را دنبال کرد.

“این سخت است برای اجرای قرنطینه در فضاهای کوچک” کلارک گفت: “اما crewmember با یک URI خواهد جدا شود در خواب خود را در حالی که در سه ماهه علامتی و پوشیدن ماسک برای مهار باید فرهنگ انجام می شود برای شناسایی ارگانیسم برای درمان مناسب.”

او افزود که اگر فضانوردان بود به قرنطینه سرنشین ایستگاه فضایی که “ایالات متحده بخش از ISS است هپا [high-efficiency particulate air] فیلتر هوا و به طور منظم پاک-کردن سطوح به عنوان به خوبی به عنوان میکروبی نظارت است.”

با توجه به شیوع در آینده قمری یا مریخ زیستگاه آن غیر ممکن است برای گفتن که دقیقا چه چیزی ممکن است اتفاق می افتد چرا که ما هنوز برای بازگشت به ماه و یا ارسال یک crewed ماموریت به مریخ است. اما با در نظر گرفتن کلارک پیشنهادات و نمونه های تاریخی از عصر آپولو فضانوردان به احتمال زیاد به دنبال اقدامات شبیه به آنچه که ما به دنبال در زمین مانند قرنطینه.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>