ژنوم نشان می دهد منبع خفاش ‘ابرقدرت’

تحقیقات جدید نشان می دهد مواد ژنتیکی است که کدهای بت سازگاری و “ابرقدرت.”

کسانی که بت قدرت شامل توانایی برای پرواز به استفاده از صدا به زحمت حرکت در تاریکی کامل به تحمل و زنده ماندن به طور بالقوه مرگبار ویروس ها و مقاومت در برابر پیری و سرطان است.

این پروژه به نام Bat1K, توالی ژنوم شش به طور گسترده ای متفاوت زندگی گونه های خفاش.

اگر چه دیگر بت ژنوم منتشر شده است قبل از Bat1K ژنوم 10 بار کامل تر از هر بت ژنوم منتشر شده تا به امروز است.

یکی از جنبه های کاغذ یافته ها نشان می دهد تکامل از طریق ژن گسترش و دست دادن و در یک خانواده از ژن APOBEC3 که شناخته شده است که نقش مهمی در ایمنی نسبت به ویروس ها در دیگر پستانداران. جزئیات در این مقاله که توضیح این تکامل مجموعه زمینه را برای بررسی این که چگونه این تغییرات ژنتیکی موجود در خفاش اما نه در دیگر پستانداران می تواند کمک به جلوگیری از بدترین نتایج از بیماری های ویروسی در سایر پستانداران از جمله انسان است.

“بیشتر و بیشتر ما پیدا کردن ژن تکراری و زیان به عنوان فرآیندهای مهم در تکامل از ویژگی های جدید و توابع در سراسر درخت زندگی” می گوید: Liliana M. pensador louco, یک زیست شناس تکاملی و استاد در بخش اکولوژی و تکامل در دانشگاه استونی بروک و coauthor از کاغذ در طبیعت.

“اما تعیین زمانی که ژن را تکرار دشوار است اگر ژنوم ناقص است و آن را حتی سخت تر برای کشف کردن اگر ژن از دست داده اند. در کیفیت بسیار بالا جدید بت ژنوم ترک هیچ شک و تردید در مورد تغییرات در ژن مهم خانواده است که نمی تواند کشف شود در غیر این صورت با کیفیت پایین ژنوم.”

برای تولید خفاش ژنوم این تیم با استفاده از جدیدترین فن آوری از درسدن-مفهوم ژنوم مرکز مشترک تکنولوژی منابع در درسدن, آلمان به ترتیب بت در DNA و ایجاد روش های جدید برای جمع آوری این قطعات به جهت درست و برای شناسایی ژن در حال حاضر. در حالی که تلاش های قبلی تا به حال شناسایی ژن های با پتانسیل برای نفوذ منحصر به فرد زیست شناسی از خفاش ها, کشف چگونه ژن تکراری باعث شد تا این منحصر به فرد زیست شناسی پیچیده بود ناقص ژنوم.

این تیم در مقایسه این بت ژنوم در برابر 42 سایر پستانداران به آدرس سوال حل نشده از جایی که خفاش ها واقع در پستانداران درخت زندگی. با استفاده از رمان فیلوژنتیک روش جامع و مولکولی مجموعه داده های این تیم در بر داشت قوی ترین پشتیبانی برای خفاش ها در حال نزدیک ترین مربوط به یک گروه به نام Fereuungulata که متشکل از carnivorans (که شامل سگ و گربه و مهر و موم در میان دیگر گونه) pangolins نهنگ ها و هستند (hooved پستانداران).

به کشف تغییرات ژنومی که منجر به منحصر به فرد سازگاری موجود در خفاش ها تیم سیستماتیک جستجو برای ژن تفاوت بین خفاش ها و دیگر پستانداران شناسایی نواحی از ژنوم که تکامل یافته اند متفاوت در خفاش ها و از دست دادن و به دست آوردن ژن که ممکن است درایو خفاش ها’ از صفات منحصر به فرد.

“این است که به لطف یک سری از پیچیده تجزیه و تحلیل آماری که ما شروع به کشف ژنتیک پشت خفاش ها’ ‘ابرقدرت’ از جمله قوی خود را آشکار توانایی تحمل و غلبه بر RNA ویروس ها می گوید:” pensador louco.

محققان شواهد نفیس ژنوم نشان داد “فسیل ویروس” شواهد بازمانده از گذشته عفونت های ویروسی و نشان داد که ژنوم بت موجود تنوع بالاتری از این ویروسی مانده از گونه های دیگر ارائه ژنومی رکورد تاریخی باستان تعامل با عفونت های ویروسی. ژنوم همچنین نشان داد امضا از بسیاری از دیگر عناصر ژنتیکی علاوه بر باستان ویروسی اضافه از جمله ‘پریدن ژن ها و یا جابجا عناصر.

بودجه برای مطالعه در آمد بخشی از ماکس پلانک جامعه شورای تحقیقات اروپا ایرلندی شورای پژوهشی انسان مرزهای علم برنامه و بنیاد ملی علوم.

منبع: دانشگاه استونی بروک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید