جنرال موتورز است تیم با تسلا رقیب نیکولا

تیم کردن

شرکت نیکولا موتور، یک استارتاپ که با تسلا در فضای خودروی الکتریکی (EV) رقابت می کرد، به تازگی معامله عمده ای با جنرال موتورز برای ساخت وانت با سوخت هیدروژن خود انجام داد.

به گزارش آرس تکنیکا، روز سه شنبه جنرال موتورز ۱۱ درصد نیکولا را به قیمت ۲ میلیارد دلار خریداری کرد. و حالا که این دو به طور رسمی شریک هستند، جنرال موتورز بیشتر مهندسی و ساختی را که باید برای توسعه کامیون نیکولا بجر انجام شود، اداره خواهد کرد. این معامله نه تنها کمک می کند تا نیکولا تحقق هدف بلند پروازانه خود را از ساخت کامیون های انرژی پاک بلکه بیشتر intertwines GM در صنعت EV در حال رشد است.

ساخت هیبرید

به گزارش آرس تکنیکا، نیکولا علاوه بر در نظر گرفتن ساخت بجر، موافقت کرده است که از باتری های جدید لیتیوم یون Ars Technica جنرال موتورز در خودروهای الکتریکی خود و سلول های سوختی هیدروژنی جنرال موتورز در کامیون های خود استفاده کند. این یک ترتیب غیر معمول است که تماس را به سوال چگونه خوب سلول های سوختی در داخل توسعه یافته نیکولا می تواند بوده است اگر آن را فقط با استفاده از GM در حال حاضر.

ترور میلتون بنیان گذار نیکولا در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: نیکولا یکی از نوآورانه ترین شرکت های جهان است. “جنرال موتورز یکی از برترین شرکت های مهندسی و تولیدی در جهان است. شما نمی توانستید رویای مشارکت بهتر از این را داشته باشد.»

شبکه رو به رشد

برای جنرال موتورز، معامله نیکولا تنها یکی از شبکه رو به رشد پروژه های EV است.

در ابتدای ماه، آرس تکنیکا گزارش می دهد، جنرال موتورز اعلام کرد که وارد اتحادی با هوندا می شود که در آن هوندا از باتری های ساخت جنرال موتورز در مدل های EV آینده خود استفاده خواهد کرد. Ars Technica

ادامه مطلب: جنرال موتورز مهندسی و ساخت وانت هیدروژن نیکولا [Ars Technica]

بیشتر در نیکولا: تاریخچه ای کوتاه از فئودال جشن الون مشک با رقیب خودروساز نیکولا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de