ژن نوع سرعت پارکینسون بیماری زوال عقل

مضر پارکینسون پروتئین گسترش بیشتر به سرعت در حال از طریق مغز موش هایی که در معرض خطر نوع از ژن APOE با توجه به تحقیقات جدید.

این پژوهشگران همچنین دریافتند که حافظه و مهارت های تفکر فاسد شدن سریع تر در افراد مبتلا به پارکینسون که حمل این نوع.

این یافته های جدید می تواند منجر به درمان با هدف قرار دادن APOE برای کند کردن یا جلوگیری از زوال شناختی در افراد مبتلا به پارکینسون است.

زوال عقل یکی از ناتوان کننده ترین عواقب ناشی از بیماری پارکینسون یک بیماری عصبی پیشرونده مشخص لرزش و سفتی حرکت کندی و اختلال تعادل.

هشتاد درصد از افراد مبتلا به پارکینسون توسعه زوال عقل در عرض 20 سال از تشخیص و بیمارانی که حمل یک نوع خاص از ژن APOE در خصوص خطر بالا است.

“زوال عقل می کشد تلفات زیادی در افراد مبتلا به پارکینسون و مراقبان آنها می گوید:” منجر نویسنده آلبرت (Gus) Davis, استادیار مغز و اعصاب در دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس. “توسعه زوال عقل است که اغلب چه چیزی تعیین می کند که آیا کسی که با بیماری پارکینسون قادر به باقی می ماند در خانه خود و یا برای رفتن به خانه سالمندان.”

The Parkinson's proteins are sporadic and red against many green specks (neurons)
انبوهی از پارکینسون پروتئین آلفا-synuclein (قرمز) قابل مشاهده هستند در داخل سلول های عصبی (سبز) در مغز یک موش است. (اعتبار: ZM Wargel و BM Freeberg/واشنگتن ایالات متحده در سنت لوئیس)

بیماری پارکینسون و توده در مغز

برآورد 930,000 مردم در ایالات متحده زندگی می کنند با بیماری پارکینسون. دانشمندان بر این باورند سمی توده از یک پروتئین به نام آلفا-synuclein که ساخت تا در یک بخش از مغز را به خود اختصاص جنبش علت این بیماری است. توده آسیب و می تواند کشتن سلول های مغز.

مشکلات شناختی تمایل به وجود می آیند بسیاری از سال پس از موتور علائم. پروتئین خوشه های دخیل در جنبش مشکلات نیز مرتبط با زوال عقل, اما چگونه است روشن نیست. دیویس و همکاران خود را—از جمله نویسنده ارشد دیوید Holtzman استاد و رئیس بخش مغز و اعصاب—دیدم سرنخ در طبیعت خطرناک APOE.

یک نوع از APOE شناخته شده به عنوان APOE4 را افزایش می دهد خطر ابتلا به بیماری آلزایمر سه برابر به پنج برابر. مانند پارکینسون آلزایمر یک بیماری عصبی است که گسترش پروتئین سمی خوشه در سراسر مغز باعث می شود, اگر چه برخی از پروتئین های درگیر متفاوت است.

APOE4 افزایش احتمال زوال عقل آلزایمر تا حدودی به دلیل آن اسپرز آلزایمر پروتئین به جمع آوری به توده است که آسیب مغز می شود. محققان مشکوک است که APOE4 به طور مشابه باعث رشد سمی خوشه پارکینسون پروتئین است.

مطالعه موش های مبتلا به فرم آلفا-synuclein مستعد ابتلا به تجمع محققان اصلاح شده ژنتیکی موش ها برای حمل انسان انواع APOE—APOE2, APOE3 یا APOE4—یا هیچ APOE در همه.

محققان دریافتند که APOE4 موش تا به حال بیشتر آلفا-synuclein خوشه از APOE3 یا APOE2 موش. آزمایش های بیشتر نشان داد که توده گسترش بیشتر به طور گسترده ای در APOE4 موش به عنوان به خوبی. با هم این یافته ها نشان داد که APOE4 که به طور مستقیم درگیر در تشدید علائم بیماری در موش ها را در مغز است.

“آنچه که واقعا ایستاده است چقدر کمتر تحت تاثیر APOE2 موشها از دیگران” دیویس می گوید. “این در واقع ممکن است اثر محافظتی و ما در حال بررسی این در حال حاضر. اگر ما پیدا کردن که APOE2 محافظ است ما ممکن است قادر به استفاده از این اطلاعات برای طراحی درمان برای کاهش خطر ابتلا به زوال عقل است.”

هدف APOE برای مبارزه با زوال عقل?

به منظور مطالعه اثر APOE در انواع زوال عقل در افراد مبتلا به پارکینسون محققان تجزیه و تحلیل در دسترس عموم داده ها از سه مجموعه جداگانه ای از مردم با بیماری پارکینسون.

محققان تا به حال به دنبال آن دو گروه—یکی از پارکینسون پیشرفت نشانگر ابتکار با 251 بیماران و دیگر از دانشگاه واشنگتن اختلالات حرکتی مرکز با 170 بیماران—برای چندین سال.

در هر دو گروه شناختی مهارت های کاهش سریع تر در افراد با APOE4 از کسانی که با APOE3. مردم با دو نسخه از APOE2 بسیار نادر هستند اما هیچ یک از این سه بيمار در گروه با دو نسخه از APOE2 نشان داد که هر گونه شناختی بر کاهش طول دوره مطالعه.

سومین گروه از عصبی, پژوهش کنسرسیوم شامل 1,030 افراد مبتلا به پارکینسون که مهارت های شناختی مورد ارزيابی قرار گرفته فقط یک بار. محققان دریافتند که افراد با APOE4 در این گروه در حال توسعه مشکلات شناختی در سن و سال بود و بیشتر شدید و اختلالات شناختی در آنها مورد بررسی قرار گرفت از مردم با APOE3 یا APOE2.

“پارکینسون شایع ترین است اما دیگر وجود دارد, نادر بیماری است که هم ناشی از آلفا-synuclein تجمع و همچنین باید بسیار محدود گزینه های درمان” دیویس می گوید. “هدف قرار دادن APOE با درمان ممکن است یک راه برای تغییر این دوره از این بیماری است.”

APOE تاثیر نمی گذارد به طور کلی خطر ابتلا به پارکینسون و یا چگونه به سرعت جنبش علائم را بدتر می کند بنابراین یک APOE-درمان هدفمند ممکن است دفع زوال عقل بدون انجام هر چیزی برای دیگر علائم است. حتی پس از آن می تواند مفید دیویس می گوید.

“هنگامی که افراد مبتلا به پارکینسون توسعه زوال عقل مالی و هزینه های عاطفی به آنها و خانواده های آنها فقط enormous,” دیویس می گوید. “اگر ما می تواند به کاهش خطر ابتلا به زوال عقل ما به طور چشمگیری می تواند بهبود کیفیت خود را از زندگی است.”

این تحقیق به نظر می رسد در علم پزشکی ترجمه.

حمایت از کار آمد از آکادمی نورولوژی آمریکا/آمریکایی مغز و بنیاد تحقیقات بالینی آموزش یاران); این BrightFocus پایه و اساس است; Mary E. Groff خیریه اعتماد است; Dobbins خانواده صندوق; پایه و اساس برای بیمارستان بارنز یهودی (الیوت استین خانواده صندوق); این Riney بنیاد; آمریکا بیماری پارکینسون انجمن; بیشتر St. Louis فصل از آمریکا بیماری پارکینسون اساسنامه; JPB بنیاد و موسسه ملی بهداشت (NIH).

منبع: دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>